reklama

Cyklovíkend se Sport Arsenalem a Cykloknihami

 (NaKole.cz)

PR Chcete zažít pohodový víkend na kolech, projet se po parádní cyklostezce kolem Labe, odpočinout si, vykoupat se, pobavit a poznat prima lidi? Máte chuť si poslechnout zajímavá vyprávění známých cyklocestovatelů? Přijeďte na víkend 21.-23. června do Poděbrad.

Na Mistrovství světa BROMPTON jižním pobřežím Anglie 24.7. – 31.7.2013

 (Brompton)

PR Již po páté vyrážíme na Mistrovství světa BROMPTON a opět můžete být u toho! Letošní ročník je nový změnou místa konání. Po několika letech opouštíme krásný park v rodišti Winstona Churchila a přesouváme se na jih Anglie na snad nejznámější závodní okruh Anglie zvaný GOODWOOD CIRCUIT.

Tretry pomohou i rekreačním cyklistům

Rekreační tretry ()

PR V dnešní době by s trochou nadsázky mohlo platit úsloví co Čech, to cyklista. Ovšem zdaleka neplatí, že co cyklista, to uživatel cyklistických treter. Mezi širokou cyklistickou veřejností spíše panuje mylný názor, že cyklistické tretry jsou vhodné pouze pro závodníky. Většina vyznavačů pohybu na dvou kolech se tak připravuje o výhody, které používání speciální obuvi na kolo přináší. Patří k nim vyšší účinnost šlapání a tím menší únava, větší pohodlí i snadné zachování správné pozice nohy na pedálu.

Láska ke kolu je jen jedna

 (Maxbike)

PR Cyklovýlety s přáteli, s rodinou nebo jen tak sám/a jsou úžasným relaxem, ale s jídlem roste chuť. Už Vám nestačí jen kolo za pár korun z hypermarketu (jehož komponenty vydrží maximálně na jednu sezónu), ale zjišťujete, že potřebujete něco lepšího.

Střední Morava: Na kole po stopách minulosti

Na kole po Střední Moravě (Střední Morava – sdružení cestovního ruchu)

PR Střední Morava se v posledních letech stává opravdovým rájem cyklistů. Stačí si jen vybrat trasu a vydat se třeba na cestu po stopách našich předků. Pro milovníky pravěké a středověké historie je připravena cesta do minulosti Moravskou bránou. Spoustu z vás jistě nadchne také trasa po pevnůstkách císařsko-královské olomoucké pevnosti z konce 18. století.

V sedle přes sedla Albánie

 (CK Kudrna)

PR Rok se s rokem sešel a CK Kudrna už má opět namířeno do osvědčeného bikového revíru v Zemi Orlů. Albánie je země, která vás jen tak nepustí. Je to taková ta „kráska se špatnou pověstí”. Kdo ji zažil, zvlášť na kole, nikdy nezapomene na tu divokou pitoreskní krajinu a její bodré obyvatele. Cesty jsou, jak známo, těmi nejhoršími v Evropě. A to je přesně to, co je tou největší výzvou pro každého ryzího bikera či nadšeného cyklistu…

Cyklistům začíná sezona, Plzeňsko a Šumava jsou dobrou volbou

Černé jezero (Plzeňský kraj)

PR Sezona cykloturistiky je za dveřmi. Jarní sluníčko už na sebe nenechá dlouho čekat. Těšíte se už také na první jarní cyklovýlet? Poradíme vám, kam se vypravit.

Cyklistická sezóna s novými koly Galaxy

Galaxy Perseus XT 2013 (Cyklošvec)

PR Pro sezonu 2013 připravila značka Galaxy mnoho horkých novinek, zejména mezi topmodely. Zcela zásadním počinem se stal vstup značky do světa velkých (myšleno 29") kol. Z nabídky si vyberou jak nejnáročnější závodníci, tak ekonomičtěji smýšlející víkendoví jezdci.

Chorvatsko na kole

 (AGM Travel)

PR Chorvatsko, nejčastější zahraniční turistický cíl českých cestovatelů, otevřelo další sezonu. Pro ty, kteří mají panickou hrůzu z bohapustého ležení na dece na rozpáleném písku u moře je určen tento článek.

Největší půjčovna elektrokol v České republice

STEVENS Carpo (PREkolo)

PR Začalo to v roce 2010 třemi elektrokoly, v sezóně 2013 je v půjčovně PREkolo rekordních 24 typů elektrokol. Jedná se tak o největší půjčovnu elektrokol v České republice.

« Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 Další »
Blogy

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

 ()
Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z motelu u cesty v městečku Baza. Stavíme se nakoupit potraviny spolu s kamionisty a kousek cesty jedeme po Vía Verde de Sierra de Baza (bývalá trať železnice) směrem na poušť Gorafe. Na tuto část…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

 ()
V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka mírného sklonu naláká spoustu cyklistů včetně mě a Rendy. My konkrétně vyrazíme na dvě cyklostezky v okrese Tirschenreuth ve vládním obvodu Horní Falc. Zvolili jsme si třetí červnovou sobotu,…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

 ()
Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část třetí. V Siles do půlnoci doplňujeme tekutiny v místním pohostinství v parku a následující den nás čeká Sierra de Segura a asi 80 km po CM-412. Po snídani na dětském hřišti provedeme menší…
Kristina | 08.08.2022

Dámská 2022 – Na břehu řeky Svratky kvete... cyklistika 16.7. až 19.7.2022

 ()
Polovina července se již stala tradičním časem Dámské. Tu letošní jsme naplánovaly už v zimě a po jedenácti letech jsme se vrátily na některá místa projetá v roce 2011. Svratecká vrchovina má stále co nabídnout, a proto je pěkné se vracet. Ve škole se zpíval lidový popěvek „na břehu Svratky roste…
HMS | 04.08.2022

Na Kanáry na kole 4

 ()
Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se zajímavými lidmi a na čtvrté pokračování jste si museli trochu počkat. O tom všem se dozvíte nejspíš už v dalším díle. Ale abych navázal na předchozí vyprávění, jsme ještě ve španělské Andalusii…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

O čem se mluví:

Vyjížďky, srazy, akce Podzimní nákolácký sraz 2022 - první info dnes v 03:20
Komentáře k blogu Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu dnes v 02:48
Elektrokola Na, jih pod proudem dnes v 00:27
NEcyklo Ukrajina včera v 23:25
Technické rady Duše na kolo včera v 21:09
Ostatní – cyklo Co vás vytočilo 143 včera v 21:02
NEcyklo Co vás potěšilo, nebo pobavilo 180 včera v 20:33
Ostatní – cyklo Jaké to bylo - 128 včera v 20:25
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

125 cyklistů (3 přihlášení)

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022