reklama

Láska ke kolu je jen jedna

 (Maxbike)

PR Cyklovýlety s přáteli, s rodinou nebo jen tak sám/a jsou úžasným relaxem, ale s jídlem roste chuť. Už Vám nestačí jen kolo za pár korun z hypermarketu (jehož komponenty vydrží maximálně na jednu sezónu), ale zjišťujete, že potřebujete něco lepšího.

Střední Morava: Na kole po stopách minulosti

Na kole po Střední Moravě (Střední Morava – sdružení cestovního ruchu)

PR Střední Morava se v posledních letech stává opravdovým rájem cyklistů. Stačí si jen vybrat trasu a vydat se třeba na cestu po stopách našich předků. Pro milovníky pravěké a středověké historie je připravena cesta do minulosti Moravskou bránou. Spoustu z vás jistě nadchne také trasa po pevnůstkách císařsko-královské olomoucké pevnosti z konce 18. století.

V sedle přes sedla Albánie

 (CK Kudrna)

PR Rok se s rokem sešel a CK Kudrna už má opět namířeno do osvědčeného bikového revíru v Zemi Orlů. Albánie je země, která vás jen tak nepustí. Je to taková ta „kráska se špatnou pověstí”. Kdo ji zažil, zvlášť na kole, nikdy nezapomene na tu divokou pitoreskní krajinu a její bodré obyvatele. Cesty jsou, jak známo, těmi nejhoršími v Evropě. A to je přesně to, co je tou největší výzvou pro každého ryzího bikera či nadšeného cyklistu…

Cyklistům začíná sezona, Plzeňsko a Šumava jsou dobrou volbou

Černé jezero (Plzeňský kraj)

PR Sezona cykloturistiky je za dveřmi. Jarní sluníčko už na sebe nenechá dlouho čekat. Těšíte se už také na první jarní cyklovýlet? Poradíme vám, kam se vypravit.

Cyklistická sezóna s novými koly Galaxy

Galaxy Perseus XT 2013 (Cyklošvec)

PR Pro sezonu 2013 připravila značka Galaxy mnoho horkých novinek, zejména mezi topmodely. Zcela zásadním počinem se stal vstup značky do světa velkých (myšleno 29") kol. Z nabídky si vyberou jak nejnáročnější závodníci, tak ekonomičtěji smýšlející víkendoví jezdci.

Chorvatsko na kole

 (AGM Travel)

PR Chorvatsko, nejčastější zahraniční turistický cíl českých cestovatelů, otevřelo další sezonu. Pro ty, kteří mají panickou hrůzu z bohapustého ležení na dece na rozpáleném písku u moře je určen tento článek.

Největší půjčovna elektrokol v České republice

STEVENS Carpo (PREkolo)

PR Začalo to v roce 2010 třemi elektrokoly, v sezóně 2013 je v půjčovně PREkolo rekordních 24 typů elektrokol. Jedná se tak o největší půjčovnu elektrokol v České republice.

For Bikes 2013 – jarní svátek cyklistiky v Praze

 (NaKole.cz)

PR Letošní cyklistickou sezonu už po čtvrté za sebou odstartuje jarní veletrh For Bikes. A letos se v Praze milovníci kol a aktivního způsobu trávení volného času, mají na co těšit.

Galaxy Skylab 29"

 (Cyklošvec)

PR Nemít dnes velké obruče v katalogu je bráno jako faux pas, doba si to žádá a komu se to nelíbí… ať si výrobu zařídí. „Jihočeské kolárny“ Galaxy pro budoucí rok nasadily hned dva zástupce této ostře sledované kategorie. Oba budou jistě zajímavým oživením produkce a zatraktivní tak celkově značku Galaxy.

Kvalitní cyklistické oblečení za super ceny

 (Eleven sportswear)

PR Eleven sportswear je tradičním, uznávaným výrobcem funkčního cyklistického oblečení, který šije kromě cyklistického oblečení také pro vaše volnočasové aktivity. A právě nyní přichází s celou řadou novinek, které potěší nejen fanoušky cyklistiky, ale také všechny, kteří mají rádi pohodlí, kvalitu a to vše za příjemné ceny.

« Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 Další »
Blogy

Kyjovské údolí

 ()
Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky na kolech a slovo dalo slovo a tak, jak to mezi cyklisty bývá, už jsme se chlubili, co vše jsme na kolech objeli. Doporučili mi Kyjovské údolí. Je to u Krásné Lípy ve Šluknovském výběžku.…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

 ()
Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem tam v nějakém tom amatérském závodě. A právě kombinace těchto tří elementů vyvolala velikou touhu alespoň si vyzkoušet jeden z těch extrémních bikepackingových závodů, které se jedou bez…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

 ()
K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na řece Inguri. Jen co jsme postavili stany, přišla silná bouřka. Nebála jsem se, kolem nás se stále ještě tyčily dvoutisícové hory, ale ta buřina byla frontální a přinesla ochlazení a deště na…
Peggy | 26.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 10.

 ()
Průsmyk Zagari (2623 m) - Ušguli - Mestie Ráno uprostřed hor nás přivítalo sluncem, oblaky a takovým tím těžkým hutným vzduchem, jaký bývá v období bouřek. Hned po snídani jsme pokračovali ve stoupání. Zbývalo nám posledních 700 výškových metrů. Po cestě, která byla samý šutr, a po které se jet, až…
Peggy | 20.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 9.

 ()
Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset dojet, napsal mi kamarád Pavel, poté co jsem se mu svěřila s obavami, jak 2620 metrů vysoký průsmyk Zagari zvládneme. On ho, spolu s přítelkyní Mílou, zdolal v květnu v roce 2011, kdy samotné…
Peggy | 09.06.2021

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Jaké to bylo 111. dnes v 01:32
NEcyklo S Covidem navěky a nikdy jinak dnes v 00:14
Cestování na kole Vlaky v Polsku včera v 22:43
Ostatní – cyklo Starší brašny - nemá někdo zájem?!? včera v 22:12
NEcyklo Nákupy online se prodraží včera v 15:27
Elektrokola Problém s baterii 24.07.2021
Komentáře k článkům Kde provětrat kola v Karlovarském kraji 24.07.2021
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

173 cyklistů (3 přihlášení)

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na…
Peggy | 26.06.2021