reklama

Biologic: Vybavení na kolo nejen pro jablíčkáře

Držák na řídítka Biologic pro iPhone 5 (Azub Bike)

PR Značka cyklistických doplňků Biologic přináší spoustu chytrých řešení pro chytré cyklisty. A nezáleží, jestli jezdíte na klasickém kole, skládačce nebo lehokole.

CYKLOŠVEC otevřel novou prodejnu

CYKLOŠVEC, U Hřebčince 2509, Písek (Cyklošvec)

PR Novou prodejnu i nový velkoobchodní sklad společnosti CYKLOŠVEC najdete v Písku, U Hřebčince 2509, na křižovatce hlavních silnic - Praha, Česká Budějovice, Tábor.

Rady, jak v pohodě zvládnout cyklodovolenou: Vyberte hotel, který je na cyklisty připravený

Na dovolenou na kolech vyráží stále více Čechů – a chtějí větší komfort než dříve. (OREA HOTELS)

PR Češi propadli cykloturistice! Každý pátý tráví na kole podstatnou část volného času. O dovolené v sedle kola je stále větší zájem, nicméně ne každý penzion nebo hotel je na cyklisty připravený a ne každá cyklostezka je kvalitní. Předejděte problémům a mrkněte, kam vyrazit. Máme pro vás tipy – jak poznat hotel, kde jsou turisté vítáni, a kde jsou ty nejlepší cyklolokality.

Cyklisté! Především vy se do zahraničí pojistěte

 (NaKole.cz)

PR Chystáte-li se letošní dovolenou pojmout aktivně v sedle svého kola a přitom ještě vyrážíte do zahraničí, je na místě se kvalitně připojistit. Především některé cyklisticky přívětivé destinace se „chlubí“ smutnou statistikou silničních úrazů. Rekreační cyklistika navíc obvykle spadá do základní pojistné sazby a nemusíte se tedy obávat, že kvůli své zodpovědnosti proděláte kalhoty.

O čem rozhoduje oblečení na kolo?

 ()

PR Cyklo oblečení nerozhoduje o tom, zda je někdo dobrý jezdec, ale může pomoct. Jak? Dobré oblečení rozhoduje především o tom, jestli si jízdu na kole užijete v pohodlí a zda ovlivní váš výkon. Důležité je také být vidět. Především při jízdě na silnici.

Čtveřice nových knih o cyklistice, které by neměly uniknout vaší pozornosti

 ()

PR Uprostřed léta nezaškodí několik tipů na dobré čtení. Pro cyklisty a příznivce cyklistiky vyšlo v poslední době knížek několik, ale tyto čtyři všechny ostatní převyšují svoji kvalitou.

Léto na kole. Proč ne na skládacím?

 (Azub Bike)

PR Přichází léto, čas horkých dní, dlouhých teplých večerů, čas dovolených a odpočinku. Nejeden z nás rád tráví svůj volný čas projížďkami na kole v přírodě. Kolo je ale také dobrým společníkem na cestě do práce, do restaurace anebo na dovolené u moře nebo u rybníka. Hledáte-li takové kolo, které můžete využít ve všech zmíněných situacích, poohlédněte se po kole skládacím.

Jaké je vhodné kolo do města a výhody městských kol

 (Cyklospeciality.cz)

PR Pomalu dozrává informovanost o městské a dopravní cyklistice i u nás. Doba „postkomunistického cykloextrémismu“ v zúžení sortimentu kol pouze na kola horská či treková je naštěstí za námi.

Anglické elektrokolo Wisper 905 Classic – recenze

 (Cyklospeciality.cz)

PR Vzali jsme si do parády k vyzkoušení nový model u nás již zavedené anglické značky Wisper. Wisper je znám především pro svoji vysokou nosnost a velký dojezd díky silným bateriím. Tak nás zajímalo, jak na tom bude model 2013, který se pyšní zejména novým japonským motorem DAPU. Výrobce uvádí kroutivý moment motoru 45 Nm. Chtěli jsme se tedy přesvědčit, zda je to jenom obchodní trik nebo se to skutečně projeví na jízdních vlastnostech kola?

Střední Morava: Vyzkoušejte nové cyklotrasy a poznejte krásy regionu!

 (Střední Morava – sdružení cestovního ruchu)

PR Před pár dny nám začaly letní prázdniny a spousta z Vás si určitě plánuje nejeden výlet na kole. Jedním z nejoblíbenějších cílů milovníků cyklistiky a cykloturistiky je Střední Morava, která přichází se stále novými trasami. Stačí si jen vybrat. Připravili jsme pro Vás pár tipů, kam vyrazit.

« Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 35 Další »
Blogy

Kyjovské údolí

 ()
Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky na kolech a slovo dalo slovo a tak, jak to mezi cyklisty bývá, už jsme se chlubili, co vše jsme na kolech objeli. Doporučili mi Kyjovské údolí. Je to u Krásné Lípy ve Šluknovském výběžku.…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

 ()
Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem tam v nějakém tom amatérském závodě. A právě kombinace těchto tří elementů vyvolala velikou touhu alespoň si vyzkoušet jeden z těch extrémních bikepackingových závodů, které se jedou bez…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

 ()
K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na řece Inguri. Jen co jsme postavili stany, přišla silná bouřka. Nebála jsem se, kolem nás se stále ještě tyčily dvoutisícové hory, ale ta buřina byla frontální a přinesla ochlazení a deště na…
Peggy | 26.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 10.

 ()
Průsmyk Zagari (2623 m) - Ušguli - Mestie Ráno uprostřed hor nás přivítalo sluncem, oblaky a takovým tím těžkým hutným vzduchem, jaký bývá v období bouřek. Hned po snídani jsme pokračovali ve stoupání. Zbývalo nám posledních 700 výškových metrů. Po cestě, která byla samý šutr, a po které se jet, až…
Peggy | 20.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 9.

 ()
Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset dojet, napsal mi kamarád Pavel, poté co jsem se mu svěřila s obavami, jak 2620 metrů vysoký průsmyk Zagari zvládneme. On ho, spolu s přítelkyní Mílou, zdolal v květnu v roce 2011, kdy samotné…
Peggy | 09.06.2021

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Jaké to bylo 111. dnes v 01:32
NEcyklo S Covidem navěky a nikdy jinak dnes v 00:14
Cestování na kole Vlaky v Polsku včera v 22:43
Ostatní – cyklo Starší brašny - nemá někdo zájem?!? včera v 22:12
NEcyklo Nákupy online se prodraží včera v 15:27
Elektrokola Problém s baterii 24.07.2021
Komentáře k článkům Kde provětrat kola v Karlovarském kraji 24.07.2021
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

171 cyklistů (3 přihlášení)

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na…
Peggy | 26.06.2021