reklama

Krajinou horských velikánů a alpských ples na kole

 (Ronny Kiaulehn, Trentino Marketing Photo Archive)

PR Když se řekne Val di Fiemme, Val di Fassa nebo San Martino di Castrozza, mnoho lidí si vybaví skvělé lyžování. Vaše srdce si však získá příroda těchto údolí i v létě. A proč je neprozkoumat třeba na kole?

Galaxy Skylab 2015

 (CykloŠvec)

PR Pokračujeme v představování novinek bicyklů domácí značky Galaxy, tentokráte se zaměříme na dvojici levnějších děvetadvaceti palcových strojů s názvem Skylab.

Dovolená na kole po Francii aneb jak spojit příjemné s ještě příjemnějším…

 ()

PR Bonjour, bonsoir, merci, santé... neboli dobrý den, dobrý večer, děkuji a na zdraví. Uvažujete-li o dovolené na kole po Francii, je dobré umět alespoň toto minimum slovíček. Místní obyvatelé jsou jako lidé všude jinde, i malou snahu dokáží ocenit a právem mohou být pyšni na svoji krásnou zemi.

Pohodově na kole v rovinatém Holandsku

 ()

PR Poznáváte rádi nová místa na kole?  Využijte momentálně zvýhodněné nabídky na cyklozájezd do HOLANDSKA v termínu od 28.6.2015 do 5.7.2015. Nyní s akční slevou 2.000Kč ! Tak neváhejte a přihlaste se! Nabízíme i další pozdější termíny.

Sedmnáctý Cyklovíkend je za dveřmi

Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech (Jiří Říha)

PR Letos vás pořadatelské firmy Sport Arsenal a Cykloknihy pozvou k řece Sázavě. Tato malebná řeka, přitahující od nepaměti trempy, vodáky a turisty svým nádherným okolím, nás bude doprovázet na všech trasách.

Na kole po Burgenlandu

Burgenland je ideální pro rodinnou cykloturistiku. (© Burgenland Tourismus - Peter Burgstaller)

PR Nedaleko naší jižní hranice se nachází země kolům zaslíbená. Nejvýchodnější část Rakouska, spolková země Burgenland, má všechny předpoklady pro to stát se cyklistickým rájem.

Tyrolskem na horském kole – oblastí Achensee

 (TVB Stubai Tirol - Andre Schönherr)

PR Ať už patříte mezi milovníky vodních sportů, cykloturistiky, horské turistiky či jen povalování na pláži a opalování se, je největší jezero Tyrolska – Achensee lokalitou přímo pro vás.

Vychutnejte si opravdový klid a pohodu v samém srdci Jeseníků

Penzion Pomněnka – skvělé zázemí na výletech po Jesenicku (penzion Pomněnka)

PR Penzion Pomněnka nabízí příjemné ubytování v apartmánech pro klidnou rodinou dovolenou, setkání s přáteli i celoroční rekreaci v překrásné přírodě na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor.

Unavený pes, dobrý pes

 (Yedoo)

PR Máte doma psa, který má rád pohyb a běžné procházky mu nestačí k vybití energie? Zdá se vám venčení vašeho miláčka nudné a stereotypní? Zapřáhněte ho do koloběžky. Venčení si konečně budete užívat oba a možná se z něho stane i koníček, který vás pohltí stejně jako manžele Ciprovi.

Bike & Fun: Dobrodružství bez hranic

 (© Waldviertel Tourismus, Erwin Haiden)

PR Waldviertel a jižní Čechy – cykloturistika bez hranic mezi mírnými kopečky, lesy a žulovými útvary a ve fascinující jihočeské rovinaté krajině rybníků. Top nabídky: Ubytování v hotelu včetně snídaně, Túry s průvodcem.

« Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 35 Další »
Blogy

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

 ()
Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila, že až opravdu nebudu nikam jezdit, tak se popis dovolené bude hodit. V době Covidové jsem prošlapala pohorky, praskla podrážka, tak když bylo jasné, že zase jedeme do Vysokých Tater a budu…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

 ()
Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci. Jenže v kopcích, co rostou u moře, je to ve vedru na kole sado-maso, to mám rád, chci zase vidět moře z výšky. A chci ho vidět ze sedla, ne z auta. Cestou jsme se zastavili na Mont Ventoux,…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

 ()
Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však velmi nejisté a nezdá se mi rozumné cestovat s kolem přespříliš daleko. Chci trasu s návratem k nějaké konečné pražského metra. Chci však také vidět nějaká zajímavá - pro mě - místa. Volba…
Favorit1970 | 30.08.2021

Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

 ()
Voda přede mnou, voda nade mnou. 7. 8. 2021 Obsah: KPČ A IVČ.Za Ďáblicemi si držte kšiltovku, jedeme z kopce.Lom Kojetice.Vodojem Kojetice.Neratovice.Pískovna MlékojedyKřenecké jezero - OvčáryPři návratu do kopečka nevržou mi kolečka. Ale řetěz od písku.Miškovice - alea iacta est.Kbely - stehna -…
Favorit1970 | 08.08.2021

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

 ()
čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice jsme překročit nechtěly. Po loňské cestě podle Mže jsme opět plánovaly řeku nebo možná i řeky dvě. Ploučnici a kousek Kamenice, jenže Covid zase rozhodoval za nás, dlouho se nevědělo, kdy a za…
HMS | 27.07.2021

O čem se mluví:

Technické rady Pobavilo, potěšilo 173 před 10 minutami
Fotohádanky Fotohádanky - 2021 dnes v 14:20
NEcyklo Vakcinace proti Covid19 třetí dnes v 14:18
Ostatní – cyklo Jaké to bylo 113 dnes v 14:03
Technické rady Ortlieb brašny dnes v 13:25
NEcyklo Táto, mámo, v komoře je myš... dnes v 12:09
Vyjížďky, srazy, akce Podzimní sraz Nakole dnes v 10:41
Technické rady Boa kolečko - oprava dnes v 10:26
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (14 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021