reklama

Galaxy Skylab 2015

 (CykloŠvec)

PR Pokračujeme v představování novinek bicyklů domácí značky Galaxy, tentokráte se zaměříme na dvojici levnějších děvetadvaceti palcových strojů s názvem Skylab.

Dovolená na kole po Francii aneb jak spojit příjemné s ještě příjemnějším…

 ()

PR Bonjour, bonsoir, merci, santé... neboli dobrý den, dobrý večer, děkuji a na zdraví. Uvažujete-li o dovolené na kole po Francii, je dobré umět alespoň toto minimum slovíček. Místní obyvatelé jsou jako lidé všude jinde, i malou snahu dokáží ocenit a právem mohou být pyšni na svoji krásnou zemi.

Pohodově na kole v rovinatém Holandsku

 ()

PR Poznáváte rádi nová místa na kole?  Využijte momentálně zvýhodněné nabídky na cyklozájezd do HOLANDSKA v termínu od 28.6.2015 do 5.7.2015. Nyní s akční slevou 2.000Kč ! Tak neváhejte a přihlaste se! Nabízíme i další pozdější termíny.

Sedmnáctý Cyklovíkend je za dveřmi

Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech (Jiří Říha)

PR Letos vás pořadatelské firmy Sport Arsenal a Cykloknihy pozvou k řece Sázavě. Tato malebná řeka, přitahující od nepaměti trempy, vodáky a turisty svým nádherným okolím, nás bude doprovázet na všech trasách.

Na kole po Burgenlandu

Burgenland je ideální pro rodinnou cykloturistiku. (© Burgenland Tourismus - Peter Burgstaller)

PR Nedaleko naší jižní hranice se nachází země kolům zaslíbená. Nejvýchodnější část Rakouska, spolková země Burgenland, má všechny předpoklady pro to stát se cyklistickým rájem.

Tyrolskem na horském kole – oblastí Achensee

 (TVB Stubai Tirol - Andre Schönherr)

PR Ať už patříte mezi milovníky vodních sportů, cykloturistiky, horské turistiky či jen povalování na pláži a opalování se, je největší jezero Tyrolska – Achensee lokalitou přímo pro vás.

Vychutnejte si opravdový klid a pohodu v samém srdci Jeseníků

Penzion Pomněnka – skvělé zázemí na výletech po Jesenicku (penzion Pomněnka)

PR Penzion Pomněnka nabízí příjemné ubytování v apartmánech pro klidnou rodinou dovolenou, setkání s přáteli i celoroční rekreaci v překrásné přírodě na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor.

Unavený pes, dobrý pes

 (Yedoo)

PR Máte doma psa, který má rád pohyb a běžné procházky mu nestačí k vybití energie? Zdá se vám venčení vašeho miláčka nudné a stereotypní? Zapřáhněte ho do koloběžky. Venčení si konečně budete užívat oba a možná se z něho stane i koníček, který vás pohltí stejně jako manžele Ciprovi.

Bike & Fun: Dobrodružství bez hranic

 (© Waldviertel Tourismus, Erwin Haiden)

PR Waldviertel a jižní Čechy – cykloturistika bez hranic mezi mírnými kopečky, lesy a žulovými útvary a ve fascinující jihočeské rovinaté krajině rybníků. Top nabídky: Ubytování v hotelu včetně snídaně, Túry s průvodcem.

Tři nej akce začátku cyklistické sezóny 2015 a nová vychytávka pro další výlet!

 ()

PR Občas ještě zasněží, sem tam sprchne, ale už je to celkem jasné… jaro je tady a s ním začíná ta pravá cyklistická sezóna.

« Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 37 Další »
Blogy

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

 ()
Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z motelu u cesty v městečku Baza. Stavíme se nakoupit potraviny spolu s kamionisty a kousek cesty jedeme po Vía Verde de Sierra de Baza (bývalá trať železnice) směrem na poušť Gorafe. Na tuto část…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

 ()
V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka mírného sklonu naláká spoustu cyklistů včetně mě a Rendy. My konkrétně vyrazíme na dvě cyklostezky v okrese Tirschenreuth ve vládním obvodu Horní Falc. Zvolili jsme si třetí červnovou sobotu,…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

 ()
Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část třetí. V Siles do půlnoci doplňujeme tekutiny v místním pohostinství v parku a následující den nás čeká Sierra de Segura a asi 80 km po CM-412. Po snídani na dětském hřišti provedeme menší…
Kristina | 08.08.2022

Dámská 2022 – Na břehu řeky Svratky kvete... cyklistika 16.7. až 19.7.2022

 ()
Polovina července se již stala tradičním časem Dámské. Tu letošní jsme naplánovaly už v zimě a po jedenácti letech jsme se vrátily na některá místa projetá v roce 2011. Svratecká vrchovina má stále co nabídnout, a proto je pěkné se vracet. Ve škole se zpíval lidový popěvek „na břehu Svratky roste…
HMS | 04.08.2022

Na Kanáry na kole 4

 ()
Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se zajímavými lidmi a na čtvrté pokračování jste si museli trochu počkat. O tom všem se dozvíte nejspíš už v dalším díle. Ale abych navázal na předchozí vyprávění, jsme ještě ve španělské Andalusii…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

O čem se mluví:

NEcyklo Ukrajina dnes v 09:28
Ostatní – cyklo Co vás vytočilo 144 dnes v 09:06
Cestování na kole ZOO - Berlín včera v 21:44
Vyjížďky, srazy, akce Loučení se sezónou na Macoše včera v 20:25
Ostatní – cyklo Jaké to bylo - 128 včera v 19:29
Oblečení a outdoor zimni rukavice na kolo včera v 08:32
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

165 cyklistů (19 přihlášených)

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022