reklama

Cyklisté! Především vy se do zahraničí pojistěte

 (NaKole.cz)

PR Chystáte-li se letošní dovolenou pojmout aktivně v sedle svého kola a přitom ještě vyrážíte do zahraničí, je na místě se kvalitně připojistit. Především některé cyklisticky přívětivé destinace se „chlubí“ smutnou statistikou silničních úrazů. Rekreační cyklistika navíc obvykle spadá do základní pojistné sazby a nemusíte se tedy obávat, že kvůli své zodpovědnosti proděláte kalhoty.

O čem rozhoduje oblečení na kolo?

 ()

PR Cyklo oblečení nerozhoduje o tom, zda je někdo dobrý jezdec, ale může pomoct. Jak? Dobré oblečení rozhoduje především o tom, jestli si jízdu na kole užijete v pohodlí a zda ovlivní váš výkon. Důležité je také být vidět. Především při jízdě na silnici.

Čtveřice nových knih o cyklistice, které by neměly uniknout vaší pozornosti

 ()

PR Uprostřed léta nezaškodí několik tipů na dobré čtení. Pro cyklisty a příznivce cyklistiky vyšlo v poslední době knížek několik, ale tyto čtyři všechny ostatní převyšují svoji kvalitou.

Léto na kole. Proč ne na skládacím?

 (Azub Bike)

PR Přichází léto, čas horkých dní, dlouhých teplých večerů, čas dovolených a odpočinku. Nejeden z nás rád tráví svůj volný čas projížďkami na kole v přírodě. Kolo je ale také dobrým společníkem na cestě do práce, do restaurace anebo na dovolené u moře nebo u rybníka. Hledáte-li takové kolo, které můžete využít ve všech zmíněných situacích, poohlédněte se po kole skládacím.

Jaké je vhodné kolo do města a výhody městských kol

 (Cyklospeciality.cz)

PR Pomalu dozrává informovanost o městské a dopravní cyklistice i u nás. Doba „postkomunistického cykloextrémismu“ v zúžení sortimentu kol pouze na kola horská či treková je naštěstí za námi.

Anglické elektrokolo Wisper 905 Classic – recenze

 (Cyklospeciality.cz)

PR Vzali jsme si do parády k vyzkoušení nový model u nás již zavedené anglické značky Wisper. Wisper je znám především pro svoji vysokou nosnost a velký dojezd díky silným bateriím. Tak nás zajímalo, jak na tom bude model 2013, který se pyšní zejména novým japonským motorem DAPU. Výrobce uvádí kroutivý moment motoru 45 Nm. Chtěli jsme se tedy přesvědčit, zda je to jenom obchodní trik nebo se to skutečně projeví na jízdních vlastnostech kola?

Střední Morava: Vyzkoušejte nové cyklotrasy a poznejte krásy regionu!

 (Střední Morava – sdružení cestovního ruchu)

PR Před pár dny nám začaly letní prázdniny a spousta z Vás si určitě plánuje nejeden výlet na kole. Jedním z nejoblíbenějších cílů milovníků cyklistiky a cykloturistiky je Střední Morava, která přichází se stále novými trasami. Stačí si jen vybrat. Připravili jsme pro Vás pár tipů, kam vyrazit.

Městské kolo v retro stylu Brugge

 (Citybikes)

PR „Nahé ženské koleno je druhé jméno ducha svatého.“ Touto krásnou větou z Menzelovy adaptace Postřižin je komentován průjezd paní sládkové na bicyklu, která právě podlehla módě zkracování. Jízda na kole může mít svůj neodolatelný půvab a to nejen ve dvacátých letech minulého století.

Vylepšete si svoji skládačku užitečnými doplňky

Tern Trolley Rack (Azub Bike)

PR K létu patří dovolená, cestování a dlouhé vyjížďky do přírody. Pořiďte proto svému skládacímu kolu Tern několik doplňků, které oceníte zejména během dovolené, ať už ji trávíte na chalupě, v kempu nebo u moře.

Nejlepší cyklovýlety v Českém Švýcarsku připravila Cyklopujcovna.com

Na výletě do Českosaského Švýcarska (cyklopujcovna.com)

PR Milovníci cykloturistiky si v Labském údolí přijdou letos na své. Nové služby, které nabízí Cyklopujcovna.com totiž mohou využít i příležitostní cyklisté, nebo rodiče s dětmi. Firma byla založena v roce 2012 a její služby jsou zaměřeny zejména do oblasti NP České Švýcarsko a jeho okolí.

« Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 35 Další »
Blogy

Československo s dětmi - kapitola 1.

 ()
Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod... Nebyla to tak úplně naše volba, ale jak každý ví, tak v březnu se zavřely hranice států a nikdo nevěděl, co bude. Sice jsme si tehdy říkali, že do léta daleko, ale postupem času bylo…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

 ()
Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se zavíraly hranice, nejprve okresů, později i katastrů. No jo, ale co my cyklisté, co s tím máme dělat? Naštěstí jsem před těmi lockdowny stačil alespoň jednou navštívit moje oblíbené…
Stanley58 | 24.11.2021

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

 ()
Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila, že až opravdu nebudu nikam jezdit, tak se popis dovolené bude hodit. V době Covidové jsem prošlapala pohorky, praskla podrážka, tak když bylo jasné, že zase jedeme do Vysokých Tater a budu…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

 ()
Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci. Jenže v kopcích, co rostou u moře, je to ve vedru na kole sado-maso, to mám rád, chci zase vidět moře z výšky. A chci ho vidět ze sedla, ne z auta. Cestou jsme se zastavili na Mont Ventoux,…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

 ()
Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však velmi nejisté a nezdá se mi rozumné cestovat s kolem přespříliš daleko. Chci trasu s návratem k nějaké konečné pražského metra. Chci však také vidět nějaká zajímavá - pro mě - místa. Volba…
Favorit1970 | 30.08.2021

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Jaké to bylo 115. dnes v 06:19
Cestování na kole 2021/10 Sicílie dnes v 04:43
NEcyklo Covidové aktuality dnes v 00:18
Nejlepší vtip 48 včera v 22:16
Technické rady Voskování řetězu včera v 21:54
Ostatní – cyklo Nepetche se nepeče včera v 21:54
NEcyklo Co píší ve Francii včera v 20:24
Co vás zaujalo 250 včera v 19:43
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

163 cyklistů (9 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 1.

Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se…
Stanley58 | 24.11.2021

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021