reklama

Cyklostezka údolím Traisental

Na cyklostezce údolím reky Traisen (© Mostviertel Tourismus / weinfranz.at)

PR Pro rodiny i poutníky od Dunaje až do Mariazellu

Chorvatské ostrovy na kole (1.) – Ostrov Vis

Ostrov Vis (AGM Travel)

PR Dalmatský ostrov Vis byl ještě donedávna pro všechny zahraniční turisty uzavřen (spadal totiž do vojenského pásma). V dnešní době zažívá díky své nezkrotné a nádherné přírodě a rozmanitým zajímavostem pozvolný turistický boom.

Objevte krásy Trentina na horském kole

Trentino Dolomites, Val di Fassa (Ronny Kiaulehn, Trentino Sviluppo Photo Archive)

PR Co takhle vyrazit do italských Dolomit na kolo? V Trentinu na vás čeká bezpočet cyklistických tras se senzačními scenériemi Dolomit i jezera Garda a také báječná italská kuchyně. Zkrátka požitek po všech stránkách!

Cyklo Point radí: Co s sebou na vyjížďku

 (Cyklo Point)

PR Dnes vám poradíme, co by nemělo chybět ve vaší výbavě pro výlet na kole. Stačí pamatovat na pár maličkostí a můžete vyřešit většinu problémů, které vás mohou na vyjížďce potkat.

Pozvánka na cyklistický závod „Pálavský krpál“

Mikulov 2013 (Dvě plus dvě)

PR V sobotu 9. 8. 2014 v Mikulově odstartuje 7. ročník úspěšného cyklistického závodu pro širokou veřejnost, který je součástí MTB maratonů Galaxy-série 2014.

Léto s koloběžkou

 (Yedoo)

PR Chystáte se na výlet nebo dovolenou a zajímalo by vás, kde všude je možné si v létě zapůjčit koloběžky Yedoo? V článku, který vám přinášíme, najdete nejen seznam partnerských půjčoven, ale i tipy na výlety v jejich okolí.

Rakouský Burgenland: na dvou kolech slunci vstříc

Rodinná cykloturistika v Burgenlandu (Oesterreich Werbung - Rainer Fehringer)

PR (placená inzerce) Pohodové cyklostezky – po rovině nebo v mírných kopcích a množství hodin se slunečním svitem činí Burgenland ideálním cílem pro cyklisty, a to od dětí až po ty dříve narozené. Léto je pro cyklistiku v nejvýchodnější rakouské spolkové zemi, obdařené mírným panonským klimatem, jako stvořené.

Šestnáctý Cyklovíkend se blíží

Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech (Jiří Říha)

PR Tentokrát pozvou pořadatelské firmy Sport Arsenal a Cykloknihy účastníky do chráněné krajinné oblasti Železné hory na okraji Českomoravské vrchoviny. Do krajiny malebné, mírně zvlněné, hustě zalesněné, řídce obydlené, ve které se jako perla třpytí hladina Sečské přehrady. A přímo na jejím břehu bude mít letošní akce základnu.

4 důvody, proč vyrazit na kole do Jeseníků

Praděd (esennce.cz)

PR Nejvyšší hora Praděd, útulné ubytování, Bike Park Kouty a nejzdravější nadechnutí…

Fox Galaxy maraton Prachatice startuje v sobotu 17. května

 (CykloŠvec)

PR Po úvodním závodu v Tálíně, kde triumfovali Ivan Rybařík a Jana Matlášková, se Galaxy série přesune do Pošumaví, přesněji řečeno do Prachatic. I letos nabídne Fox Galaxy maraton Prachatice tratě dvou délek: 63 a 42 kilometrů s převýšením 1600 respektive 1100 metrů.

« Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 39 Další »
Blogy

7.část - Do Rumunska!

 ()
Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena pořád snižovala. Vypili jsme opět každý dvě. Ani jsme nic kupovat nepotřebovali, jídlo jsme měli, akorát jsme na sluníčko vyskládali usušit pasy a to, co zbylo z lékárničky. Začali jsme si…
Peggy | 01.12.2023

Premiéra na Bohemia Divide

 ()
Bohemia Divide je název jednoho z dnes už asi kultovních cyklistických ultra-závodů bez podpory. 750-800 km napříč Českem od jihu k severu po cestách i necestách, nonstop a bez podpory. Mezi vyznavači tohoto podivného odvětví cyklistiky má závod své věhlasné jméno, pro mě to je ale letos…
JohnyB | 28.10.2023

6.část - Bulharsko – k moři!

 ()
Naše děti už dávno vědí, že když k moři, tak si k němu musí dojet na kole. Těšily se, ale to horko tyhle poslední dny bylo opravdu těžko snesitelné. Dvacátý pátý den mě přestalo bavit i to ranní slunce, které jsem ještě jakžtakž tolerovala, protože osušilo noční rosu a tedy i stany. Na tu blankytně…
Peggy | 18.10.2023

Východní Balkán - 5. část - Bulharsko - průsmyky Staré Planiny

 ()
Stará Planina, skoro 600 km dlouhý horský hřeben začíná na severovýchodě Srbska a táhne se napříč celým Bulharskem. Starší název pohoří je Balkan a tak to byl on, kdo dal název celému poloostrovu. Slovo pochází z turečtiny a znamená hora. Po hřebeni vede nejstarší, nejdelší a asi i nejznámější…
Peggy | 08.10.2023

Východní Balkán - 4. část - Bulharsko - Rodopy

 ()
Na pěkné noclehy si člověk rychle zvykne. Prostě jsme ty krásné přístřešky začali brát jako standard, až jsem větou, že tady noclehy nemusíme hledat, že naopak ony si najdou nás, naše štěstí zakřikla. Dosud jsme ještě neměli krizovku a ta přišla právě ten večer, kdy jsme za městečkem Chadžidimovo…
Peggy | 22.09.2023

O čem se mluví:

NEcyklo Co vás zaujalo 271 dnes v 00:12
Komentáře k blogu 7.část - Do Rumunska! včera v 22:12
Ostatní – cyklo Jaké to bylo - 141 včera v 21:27
NEcyklo Ukrajina 35 včera v 18:58
Technické rady Technické dotazy včera v 12:46
Lehokola Homebuilders lehokol 15 včera v 12:09
NEcyklo Radování na sněhu 23 - 24 02.12.2023
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (2 přihlášení)

7.část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023

Premiéra na Bohemia Divide

Bohemia Divide je název jednoho z dnes už asi kultovních cyklistických ultra-závodů bez podpory. 750-800…
JohnyB | 28.10.2023

6.část - Bulharsko – k moři!

Naše děti už dávno vědí, že když k moři, tak si k němu musí dojet na kole. Těšily se, ale to horko tyhle…
Peggy | 18.10.2023