reklama

Největší půjčovna elektrokol v České republice

STEVENS Carpo (PREkolo)

PR Začalo to v roce 2010 třemi elektrokoly, v sezóně 2013 je v půjčovně PREkolo rekordních 24 typů elektrokol. Jedná se tak o největší půjčovnu elektrokol v České republice.

For Bikes 2013 – jarní svátek cyklistiky v Praze

 (NaKole.cz)

PR Letošní cyklistickou sezonu už po čtvrté za sebou odstartuje jarní veletrh For Bikes. A letos se v Praze milovníci kol a aktivního způsobu trávení volného času, mají na co těšit.

Galaxy Skylab 29"

 (Cyklošvec)

PR Nemít dnes velké obruče v katalogu je bráno jako faux pas, doba si to žádá a komu se to nelíbí… ať si výrobu zařídí. „Jihočeské kolárny“ Galaxy pro budoucí rok nasadily hned dva zástupce této ostře sledované kategorie. Oba budou jistě zajímavým oživením produkce a zatraktivní tak celkově značku Galaxy.

Kvalitní cyklistické oblečení za super ceny

 (Eleven sportswear)

PR Eleven sportswear je tradičním, uznávaným výrobcem funkčního cyklistického oblečení, který šije kromě cyklistického oblečení také pro vaše volnočasové aktivity. A právě nyní přichází s celou řadou novinek, které potěší nejen fanoušky cyklistiky, ale také všechny, kteří mají rádi pohodlí, kvalitu a to vše za příjemné ceny.

Novinky Catlike 2013

Catlike Mixino (www.cyklosvec.cz)

PR Značka pocházející z jihošpanělského města Yecla funguje již šestnáctým rokem, její teritorium již dávno není jen Evropa, ale přilby a brýle exportuje do více jak padesáti zemí světa. Catlike je oblíbená jak u závodních týmů, tak i u hobby cyklistů a turistů. Přilby jsou pověstné svou lehkostí, komfortem nošení a osobitým designem, který ke Španělsku patří. V České republice jí zastupuje písecká společnost CykloŠvec.

Novinky odpružení Fox 2013

 ()

PR Na výstavě Bike Brno na stánku CYKLOŠVEC byly představeny vidlice a tlumiče zcela přepracované modelové řady 2013 světového leadera v odpružení, americké firmy FOX.

Cyklotrasy 2.29: aplikace pro plánování tras

 (cyklotrasy.info)

PR V září 2012 vyšla nová verze aplikace Cyklotrasy. Přináší lepší GPS-export trasy, dokáže ukládat grafy z deníku jako obrázky, obsahuje novou funkci „stejnou cestou zpět“, při hledání trasy zvýhodňuje cyklostezky před cyklotrasami a další novinky.

Jak vybrat a poskládat kolo, ze kterého budete prostě nadšení?

 (MAXBIKE)

PR Návod „jak vybrat jízdní kolo“ je relativně častým tématem různých časopisů a serverů zabývajících se cyklo tematikou, avšak dokázali jste po jejich přečtení skutečně poznat který typ a model které značky je to pravé?

Přilby a brýle Catlike

Catlike Vacuum R308 (CykloŠvec)

PR Na poli cyklistických přileb patří značka Catlike jednoznačně k lídrům na trhu, a to nejen technologiemi, ale i šířkou sortimentu od levných přileb až po špičkové modely, které můžete vidět na hlavách profesionálů různých disciplín. Kromě přileb najdete v katalogu značky produkty jako jsou sluneční brýle, ponožky a další doplňky.

Kdo SPLNÍ CYKLISTOVY SNY a neurve mu kapsu?

 (MAXBIKE)

PR Ne příliš známá značka českého výrobce jízdních kol MAXBIKE, která působí na trhu už 18 let, a která od začátku zvolila trochu jinou strategii než ty ostatní: „Peníze neinvestuje do reklamy, ale do svých zákazníků“, nabízí něco, o čem byste rozhodně měli vědět.

« Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 35 Další »
Blogy

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

 ()
Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila, že až opravdu nebudu nikam jezdit, tak se popis dovolené bude hodit. V době Covidové jsem prošlapala pohorky, praskla podrážka, tak když bylo jasné, že zase jedeme do Vysokých Tater a budu…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

 ()
Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci. Jenže v kopcích, co rostou u moře, je to ve vedru na kole sado-maso, to mám rád, chci zase vidět moře z výšky. A chci ho vidět ze sedla, ne z auta. Cestou jsme se zastavili na Mont Ventoux,…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

 ()
Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však velmi nejisté a nezdá se mi rozumné cestovat s kolem přespříliš daleko. Chci trasu s návratem k nějaké konečné pražského metra. Chci však také vidět nějaká zajímavá - pro mě - místa. Volba…
Favorit1970 | 30.08.2021

Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

 ()
Voda přede mnou, voda nade mnou. 7. 8. 2021 Obsah: KPČ A IVČ.Za Ďáblicemi si držte kšiltovku, jedeme z kopce.Lom Kojetice.Vodojem Kojetice.Neratovice.Pískovna MlékojedyKřenecké jezero - OvčáryPři návratu do kopečka nevržou mi kolečka. Ale řetěz od písku.Miškovice - alea iacta est.Kbely - stehna -…
Favorit1970 | 08.08.2021

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

 ()
čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice jsme překročit nechtěly. Po loňské cestě podle Mže jsme opět plánovaly řeku nebo možná i řeky dvě. Ploučnici a kousek Kamenice, jenže Covid zase rozhodoval za nás, dlouho se nevědělo, kdy a za…
HMS | 27.07.2021

O čem se mluví:

Technické rady Boa kolečko - oprava před 6 minutami
Pobavilo, potěšilo 173 před 14 minutami
Elektrokola Baterie se nenabíjí na plné napětí dnes v 22:15
Chci vylepšit NaKole.cz Jak Arabice vnáší pohodu do debat dnes v 22:13
NEcyklo Nejlepší vtip 48 dnes v 22:08
Vyjížďky, srazy, akce Podzimní sraz Nakole dnes v 22:06
NEcyklo Táto, mámo, v komoře je myš... dnes v 21:52
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (15 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021