reklama

Šestnáctý Cyklovíkend se blíží

Tentokrát pozvou pořadatelské firmy Sport Arsenal a Cykloknihy účastníky do chráněné krajinné oblasti Železné hory na okraji Českomoravské vrchoviny. Do krajiny malebné, mírně zvlněné, hustě zalesněné, řídce obydlené, ve které se jako perla třpytí hladina Sečské přehrady. A přímo na jejím břehu bude mít letošní akce základnu.

Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech
Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech
Foto: Jiří Říha

16. CYKLOVÍKEND
se SPORT ARSENALEM a s CYKLOKNIHAMI

se koná ve dnech 20.–22. června 2014 v Autokempu Seč Pláž

Startovné: 0 Kč

Jako každý rok, ani letos se neplatí žádné startovné. Jedná se o pozornost obou pořádajících firem svým zákazníkům. Každý obdrží popis tras, upomínkový list, poukázky na občerstvení (pivo nebo limo, klobása), k dispozici bude příležitostné razítko. Vstup na večerní besedy s promítáním je také zdarma.

Místo konání:

Autokemp Seč Pláž najdete zhruba uprostřed trojúhelníku Chrudim – Čáslav – Chotěboř. Je umístěn asi 1 km od centra Seče, přímo na břehu přehrady. Bližší informace o kempu jsou na: www.autokempsec­.cz.

Prezentace:

V pátek 20. června od 17 hodin do 22 hodin, případně v sobotu 21. června do 9 hodin. Příjezd do kempu je možný už od pátečního dopoledne.

Ubytování:

ve vlastních stanech nebo v chatkách. Kemp má travnatý upravený povrch a přímo na něj navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Poplatek za ubytování si platí každý sám při příjezdu v recepci kempu. K dispozici je dostatečně velká plocha pro stanování, případně pro nocování v obytných autech.

Stravování:

Jídlo si účastníci zajišťují sami. V sobotu v podvečer dostanou všichni od pořadatelů zdarma opečenou klobásu a pivo, děti nealko. V kempu je restaurace a občerstvení.

Opékání klobás

Trasy:

Budou doporučeny a povedou zvlněnou krajinou Železných hor. Tipy na návštěvu zajímavých míst dostanou účastníci při prezentaci.

Večerní program:

Páteční i sobotní večer vyplní přednášky a promítání. V sobotu bude hlavním promítajícím Rosťa Gregor. Zkušený cestovatel, který prozatím zůstával v pozadí a se svými zážitky se veřejnosti nesvěřoval, ani se nezúčastňoval žádných festivalů. V souvislosti s jeho chystanou knihou svoje stanovisko přehodnotil a bude mít premiéru.

Večerní promítání

Upozornění:

Účast je nutné nahlásit pořadatelům předem (kvůli zajištění organizace, občerstvení apod.). Volejte na číslo: 325 551 962 nebo mailujte na adresu: obchod@sportar­senal.cz. Uveďte počet, kolik vás přijede. Nepřihlášení účastníci se vystavují nebezpečí, že na ně nezbude klobása, pivo, plánky tras, diplomek a podobně.
Po celou dobu srazu bude možnost zakoupit rozličné vybavení firmy Sport Arsenal za velice příznivé ceny. Počítat můžete i s odbornými radami, případně s namontováním brašen na vaše kolo zkušenými pracovníky firmy.

Tento víkend je také jedinečnou a jedinou příležitostí zakoupit si knížky z vydavatelství CYKLOKNIHY s 50procentní slevou. Podmínkou je, že svůj požadavek nahlásíte předem (telefonicky – 377 539 988, mailem – redakce@cyklok­nihy.cz).

Všem účastníků přejeme pěkné počasí a spoustu příjemných zážitků.

Fotogalerie

Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech Z Cyklovíkendu 2013 v Poděbradech
Jiří Říha (PR), 05.06.2014
Blogy

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

 ()
část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s plánem letní dovolené. Víťa (11 let) a Šárka (9 let). Začíná být čím dál těžší je pro něco nadchnout. Jenomže už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Tentokrát…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

 ()
Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ. Krkonoše. Slovo vzbuzující respekt. Podhůří Krkonoš zní lépe. Ještě naplánovat trasu, která by byla schůdná pro Petru a logisticky zvládnutelná. Vlak taky nejede všude. Start je jasný. Zlínský…
ondrapisklak | 18.12.2019

Putování na posvátnou horu

 ()
Den 1. Čtvrtek, 18. července 2019 ráno nakládám na kolo brašny narvané k prasknutí a k tomu i malý stan. Počasí se tváří celkem příznivě, teplota dvanáct stupňů, nebe skoro jasné. V půl osmé opouštím rodné městečko sám a mám podivně dobrou náladu, jak už dlouho ne. Hlava čistá, prázdná, jako bych…
JohnyB | 14.12.2019

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po souběžně vedené železnici přehnala krásná nová souprava osobního vlaku. A hned jsem si odpověděl. Protože ještě vloni tady jezdili klasické vagony a nastupovat do vlaku s kolem po schůdkách…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

 ()
Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy, sepsat to po pár měsících, prostě staré zážitky vytlačí nové, z paměti se vytrácí detaily a zůstane jen něco jako „pocit".A tím pocitem z posledních etap je zklamání, únava, bolest a…
Jindra8526 | 04.10.2019

O čem se mluví:

Elektrokola Elektrokola MTF zkušenosti a servis. dnes v 01:44
NEcyklo Co vás zaujalo 221 včera v 21:39
Ostatní – cyklo Jaké to bylo dneska 85. včera v 21:21
Lehokola třikolka - transport včera v 20:48
Cestování na kole Kde loňské km jsou? včera v 20:16
Cestování na kole Transport kola letecky včera v 18:44
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

193 cyklistů (4 přihlášení)

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ.…
ondrapisklak | 18.12.2019

Putování na posvátnou horu

Den 1. Čtvrtek, 18. července 2019 ráno nakládám na kolo brašny narvané k prasknutí a k tomu i malý stan.…
JohnyB | 14.12.2019