reklama

Švýcarsko na kole – Engadin a údolí Val Venosta

Termín: 09.06.2019 - 14.06.2019, 6 dní
Cena od: 7 990 Kč

cyklistický Autobusem
Foto: CK Victoria

Ze Svatého Mořice do Merana pohodově kolem řek Inn a Adige s návštěvou termálů

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 22.30 hod., průjezd Rakouskem.

2. den: Z Nauders kolem itelských jezer Reschensee a Haidersee (lze vyjet lanovkou + sjezd na kole s výhledy na jezera). Sjezd do švýcarské Martiny, poté pozvolně vystoupáme do Pfunds. (Různé varianty 25–59 km, lze i více.)

3. den: Ze sedla Malojapass (1.816 m n. m.) jezerní oblastí do lyžařského střediska St. Moritz, dále údolím Horního Engadinu přes historický Zuoz (typická architektura) do města Zernez. Návrat busem do Pfunds. (40–61 km.)

4. den: Pokračujeme ze Zernez kolem řeky Inn s možností výjezdu do engadinských vesniček Guarda a Ardez. Přes Ftan přijedeme do lázeňského Scuolu. Do místa ubytování pokračujeme po silnici nebo hezké terénní cyklostezce. (32–66 km.)

5. den: Od Haidersee sjezd podél italské řeky Adige údolím Val Venosta s jabloňovými sady přes Glurns, Prad (možnost 25 km výjezdu do sedla Passo dello Stelvio), podjedeme hrad Juval a dorazíme do lázeňského Merana. Prohlídka historického centra a návštěva termálů. (38–75 km, lze i více.) Odjezd do ČR.

6. den: Návrat do Brna v časných ranních hodinách.

Cena zahrnuje

  • 3x nocleh s polopenzí v hotelu*** v Pfundsu
  • dopravu lux. autobusem z Brna
  • přepravu jízdních kol v cyklovleku
  • služby sportovního instruktora CK, infomateriál
  • pojištění CK proti úpadku

Nástupní místa

Brno, svoz do Brna na několika trasách (za příplatek podle nástupního místa)

Victoria
Cestovní kancelář:
Victoria
Náročnost: Co to znamená?
nízká - střední

Vhodné pro kolo: Co to znamená?
trekingové, horské

Detaily zájezdu
cyklistický Autobusem
Navštívené země:
Rakousko Rakousko
Itálie Itálie
Švýcarsko Švýcarsko

Podobné zájezdy
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (13 přihlášených)

Pobaltí 2023 - 5. část

Z Lotyšska zase do Litvy a domů Když se kouknete na mapu pobaltských republik, snadno pochopíte, proč se…
Peggy | dnes

Pobaltí 2023 - 4. část

Z Estonska pro změnu zase do Lotyšska Kunda (pardon, ale fakt se tak jmenuje) už leží na pobřeží moře a…
Peggy | 13.09.2025

Pobaltí 2023 - 3. část

Z Lotyšska do Estonska Později v Lotyšsku se vzdálenosti mezi „něčím" ještě víc protáhly. Z pauz po 15-20…
Peggy | 11.09.2025