reklama

Podzimní kolekce Direct Alpine cíli na turisty i profesionály

Bundy Direct Alpine ()

PR To, že existují české výrobky, které mají špičkové, ba přímo světové parametry není až tak samo sebou a je trochu s podivem, že se i v tak konkurenčním prostředí, jako je outdoorové oblečení, dostala do popředí ryze česká značka Direct Alpine.

Větru dešti neporučíte, ale…!

Cyklistický komplet Calhoun a bunda Nokomis (DoDeste.cz)

PR …můžete v něm klidně jezdit na kole bez rizika promoknutí, profouknutí nebo sražení autem v důsledku zhoršené viditelnosti. Jak? Samozřejmě díky kvalitnímu membránovému oblečení s trvalou nepromokavostí, odolností proti profouknutí a zároveň vysokou prodyšností. Jistě, takové oblečení Vám dnes nabízí desítky výrobců, tak které si vybrat? Optimální je porovnat hodnocení uživatelů a poměr užitných vlastností k ceně oblečení.

Dvě novinky z obou konců sortimentu

Odrážedlo a dětské kolo z produkce značky EARLY RIDER (Cyklospeciality.cz)

PR Blíží se konec roku, s ním i Vánoce a vybírání a nakupování dárků. Britská firma Early Rider nejen pro tuto příležitost připravila několik zajímavých novinek, které se dotýkají obou konců jejich sortimentu.

Novinka: Turistické kolo na míru v on-line konfigurátoru Kolos!

 (Citybikes)

PR Výsledkem několika minut strávených v on-line konfigurátoru Kolos je kolo, jaké byste jinak hledali hodiny a možná ani tak nenašli. Kolos funguje jako stavebnice – stačí navolit v několika krocích veškeré preference a komponenty a budete se divit, jak se vaše nové kolo přímo rodí před očima. Co vše si můžete zvolit? Prakticky vše – barvu, typ pneumatiky, brzdy a řazení, osvětlení, blatníky, odpružení kola, sedlo i typ řídítek.

Majitelé Bromptonů měli svůj den

 (Cyklospeciality.cz)

PR Nevíme o jiné značce jízdních kol, která by měla svůj svátek. Poněkud jinak je tomu u legendárních skládacích kol Brompton. Majitelé a vyznavači této značky mají jak své světové mistrovství, konané v Londýně, ale i regionální akce.

Závěrečný díl série závodů Bikeclinic Cup 2015 vyvrcholí o víkendu v pražských Letňanech

 ()

PR Bikeclinic Cup 2015 se schyluje ke svému konci. V sobotu 26. září se v pražském Lesoparku Letňany uskuteční poslední závodní den této desetidílné cyklistické série závodů pro děti a mládež do šestnácti let věku.

Ostrov Elba na kole

Na ostrově Elba ()

PR Vymýšlet každý rok letní dovolenou není lehká záležitost. Navíc když jeden má rád pláž a moře a druhý zase hory a kola. Elba je ideálním řešením. Je to hornatý ostrov, který obklopuje teplá a čisté moře, ale povrch ostrova je dostatečně hornatý na cykloturistiku.

Krajinou horských velikánů a alpských ples na kole

 (Ronny Kiaulehn, Trentino Marketing Photo Archive)

PR Když se řekne Val di Fiemme, Val di Fassa nebo San Martino di Castrozza, mnoho lidí si vybaví skvělé lyžování. Vaše srdce si však získá příroda těchto údolí i v létě. A proč je neprozkoumat třeba na kole?

Galaxy Skylab 2015

 (CykloŠvec)

PR Pokračujeme v představování novinek bicyklů domácí značky Galaxy, tentokráte se zaměříme na dvojici levnějších děvetadvaceti palcových strojů s názvem Skylab.

Dovolená na kole po Francii aneb jak spojit příjemné s ještě příjemnějším…

 ()

PR Bonjour, bonsoir, merci, santé... neboli dobrý den, dobrý večer, děkuji a na zdraví. Uvažujete-li o dovolené na kole po Francii, je dobré umět alespoň toto minimum slovíček. Místní obyvatelé jsou jako lidé všude jinde, i malou snahu dokáží ocenit a právem mohou být pyšni na svoji krásnou zemi.

« Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 30 Další »
Blogy

Valíme na Moravu – podruhé

 ()
Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z Klatovska jednou, dvakrát ročně vydáváme. Cesta autem dlouhá asi 250 kilometrů mi dlouho šrotovala v mozkových převodech, až jsem se jednou odhodlal a byla z toho parádní dvoudenní cesta s brašnami.…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

 ()
Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede-li člověk po dálnici, nemá šanci si toho všimnout, ale na kole je to docela jiné. Krasoduchové by si na mě smlsli, neboť jsem opravdu zažíval pocity nefalšovaného a zarputilého xenofoba.…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

 ()
Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný čas, který se nabízel v tomto termínu mezi prací, hlídáním vnoučat, koček, domácími pracemi a pod... Jistě bychom vymysleli cestu Krkonošemi i na víc dní, jen bychom ji museli zase odkládat…
vlli2 | 29.07.2019

Být králem na cestě... 3. Do Bruselu

 ()
Ven z města světel zase podél kanálu, časně zrána. Na sever, nevábným předměstím Saint-Denis, kde by člověk nechtěl zůstat sám po setmění, tahle část Paříze opravdu za vidění moc nestojí. Naštěstí je neděle, všichni spí, jen u a tam se potácí nějaká postavička či skupinka, která má ještě noc a…
Jindra8526 | 28.07.2019

Být králem na cestě... 2. Do Paříže

 ()
Na snídani ve Strasbourgu je moc brzo, celé město ještě spí. Tady to umím, rovně, pak u mekáče doprava přes park a jsem u kanálu Marna-Rýn, který bude mojí navigací dalších 70 kilometrů. Trochu vystrašeně sleduji oblohu a čekám, kdy se nad obzorem vyloupne ten neúprosný, zářící tyran, ale „zatím…
Jindra8526 | 27.07.2019

O čem se mluví:

Elektrokola Střešní nosič na ekolo dnes v 09:59
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 152 dnes v 07:04
Technické rady Re: Bafang M500 omezení rychlosti dnes v 06:13
NEcyklo Co vás zaujalo 214. včera v 22:34
Co vás vytočilo 126 včera v 22:22
S dětmi na kole Scott detska sedacka včera v 21:36
Technické rady vícekolečko - údržba, čistění, mazání včera v 21:26
Cestování na kole Itálií ve dvou a nadivoko (7/2019) včera v 20:56
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (13 přihlášených)

Valíme na Moravu – podruhé

Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný…
vlli2 | 29.07.2019