reklama

Výhody cestovní pojištění online

Cestovní pojištění by dnes mělo být samozřejmostí pro všechny, kteří se vydávají nejen na dovolenou. Online cestovní pojištění je pak ideální hlavně pro ty, co chtějí celou záležitost „sfouknout“ pěkně rychle z domu. A jaké jsou další výhody online cestovka?

Foto: top-pojisteni.cz

Přehledné srovnání nabídek

Stačí zapnout počítač a během chvíle se zorientujete v aktuální nabídce všech pojišťoven a můžete si tak vybrat to nejlepší nejvhodnější online cestovní pojištění přesně pro vás. Nabídka pojišťoven je opravdu široká – od cest po České republice, až po ty do zahraničí, s trváním pár dnů, půl roku i celý rok.

Nezapomeňte se také pozorně podívat na krytá rizika jako jsou:

  • Pojištění léčebných výloh
  • Asistenční služby
  • Úrazové připojištění
  • Připojištění zavazadel
  • Připojištění odpovědnosti za škodu
  • Připojištění storna
  • Připojištění extrémních sportů

Uzavřené z počítače i mobilu za pár minut

Potom, co si vyberete z nabídky, uzavřete své cestovní pojištění pěkně od počítače, zaplatíte kartou a všechno potřebné vám dorazí pohodlně na email. Pojistit se takhle můžete i na poslední chvíli, klidně pouhý den před plánovaným odjezdem A celý proces trvá asi 2 minuty.

Myslete tedy na své bezpečí i na cestách, aby vám váš výlet nebo dovolenou vůbec nic nezkazilo! Stačí si jen sjednat cestovní pojištění online.

- inzerce -, 18.05.2020
Blogy

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

 ()
Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou vzdálenost. Stezka se táhne téměř 200 kilometrů od okraje ledovce poblíž Kangerlussuaqu k rybářskému městečku Sisimiut na západním pobřeží. V závislosti na kondici a počasí její překonání…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

 ()
Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla těžká podpultovka a já jsem se najednou, v době rané dospělosti, stal majitelem světle hnědého turistického kola Eska, s vlaštovkovými řídítky, jednotalířem a asi pětikolečkem. Bylo to úplně…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

 ()
Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě slouží tak, jak mají, vyhýbáme se elektrokolům velkým obloukem. Ke sportu samozřejmě vedeme i naše děti a posledních pár let dokonce vnoučata, která dostala první dětská kola. Při jedné…
Narator | 05.06.2020

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

 ()
Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a Náhorního Karabachu. Po této oblasti jsme pokukovali dlouho. Nejprve se nám ale děti zdály moc malé, pak tam v pohraničí v roce 2016 vypukl krátký ale ozbrojený konflikt, v dalších letech…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

 ()
Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…
Peggy | 10.03.2020

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Jaké to bylo dneska 95 dnes v 06:17
Technické rady Rafkove versus kotoucove lankove brzdy dnes v 01:15
Koloběžka? dnes v 01:04
NEcyklo Nejlepší vtip 43. dnes v 00:15
Cestování na kole batuv kanál dnes v 00:07
NEcyklo Co vás zaujalo 227. včera v 22:32
Pobavilo, potěšilo 160 včera v 22:23
Lehokola Jaký trojtác pro Ibex? včera v 22:05
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

224 cyklistů (13 přihlášených)

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě…
Narator | 05.06.2020