reklama

Šetřete při nákupu kol i cyklovýbavy s Tipli

První sluneční paprsky a zvyšující se teplota jsou ideální podmínky pro vycházku či cyklovýlet. Než však vyrazíte na kole, je potřeba jej řádně zkontrolovat, případně dokoupit potřebné drobnosti či vhodné oblečení.

Foto: tipli.cz

Vše na jednom místě a za výhodné ceny

Pokud cykloturistice holduje celá rodina, asi si nyní povzdechnete, že nákup potřebného vybavení bude velký zásah do vašeho rodinného rozpočtu. Nemusí to tak být v případě, že budete nakupovat přes Tipli.

Cashback portál Tipli nabízí nejen nákupy se slevou ve vašich oblíbených obchodech, ale navíc ještě část peněz z nákupu zpět. Na portálu se objevují také aktuální akční letáky velkých obchodů a obchodních řetězců.

Můžete zde pořídit jak nové kolo za velmi přijatelné ceny, tak i potřebnou výbavu a vhodné oblečení.

Jak nákupy fungují? Úplně jednoduše. Postačí navštívit portál Tipli, na kterém se zdarma zaregistrujete, a už můžete začít nakupovat v klidu a pohodlí domova, každý den v týdnu, v kteroukoli hodinu. Naleznete si zde své oblíbené obchody, do kterých se přes portál přepnete, a pak už jenom nakupujete tak, jak jste zvyklí v klasickém e-shopu. Po zaplacení vybraného zboží vám portál vrátí automaticky cashback na váš účet. Nemusíte se o nic starat, vše za vás zajistí Tipli.

Kromě cashbacku také můžete využívat slevy na nákup zboží v různé procentuální výši nebo dopravu až do domu zdarma. 

- inzerce -, 20.04.2020
Blogy

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

 ()
Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou vzdálenost. Stezka se táhne téměř 200 kilometrů od okraje ledovce poblíž Kangerlussuaqu k rybářskému městečku Sisimiut na západním pobřeží. V závislosti na kondici a počasí její překonání…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

 ()
Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla těžká podpultovka a já jsem se najednou, v době rané dospělosti, stal majitelem světle hnědého turistického kola Eska, s vlaštovkovými řídítky, jednotalířem a asi pětikolečkem. Bylo to úplně…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

 ()
Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě slouží tak, jak mají, vyhýbáme se elektrokolům velkým obloukem. Ke sportu samozřejmě vedeme i naše děti a posledních pár let dokonce vnoučata, která dostala první dětská kola. Při jedné…
Narator | 05.06.2020

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

 ()
Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a Náhorního Karabachu. Po této oblasti jsme pokukovali dlouho. Nejprve se nám ale děti zdály moc malé, pak tam v pohraničí v roce 2016 vypukl krátký ale ozbrojený konflikt, v dalších letech…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

 ()
Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…
Peggy | 10.03.2020

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Jaké to bylo dneska 95 před 5 minutami
Fotohádanky Forohádanky - 2020 před 7 minutami
Ostatní – cyklo Kompas na řidítka před 14 minutami
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 160 před 17 minutami
Bezpečnost na kole Bezpečný boční odstup 1,5m v legislativě dnes v 19:15
NEcyklo Co vás zaujalo 227. dnes v 18:41
Silniční kola přední náboj dnes v 18:32
NEcyklo Francouzský tisk 6 dnes v 16:29
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

280 cyklistů (18 přihlášených)

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě…
Narator | 05.06.2020