reklama
Země: Velká Británie Velká Británie

na kole do Anglie

Ahoj, nevíte někdo jak je to s půjčováním kol v Anglii? Konkrétně ve Skotsku? KOlik to tam asi stojí? Dík moc

[ Zpět ]
Datum: 04.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Anca (anickaaa@centrum.xx))
  • Re: na kole do Anglie

záleží kam jedeš. pamatuji se, že ve F.Williamu půjčují kola v Offbeat Bikes na hlavní třídě, v Obanu je krám a půjčovna vedle TESCA. Většinou mají jen MTB, 28" málokdy, cena podle délky půjčení, pohybovalo se to mezi 10-15 librami/den. Jestli hledáš v jiných městech , zagoogluj.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole do Anglie

No ja jsem tu pujcovny kol nevidel (ziju ve skotsku). Ale je pravda, ze jsem se po tom moc nepidil. Ale kamarad zije v Inverness a vim, ze ji tam hledal a nenasel...nakonec koupil kolo v bazaru.
    Kam se chystas?

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Anglie na kole: Po stopách krále Artuše

(CK Bondo)
29.06.2018, 10 dní
17 890 Kč
cyklistický Letecky

Skotsko na kole

(CK Kudrna)
27.07.2018, 16 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem

Skotsko na kole: Od Highland až po Skye

(CK Bondo)
04.08.2018, 14 dní
20 910 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Cyklistika víkendy

18.04.2018
Ahoj, hledám zájemce o cyklistiku: jih Prahy a výjezdy do středních čech, Brdské hřebeny.

Hledám: Bikerka hledá bikera ;-)

16.04.2018
Ráda bych poznala bikera ochotného sdílet radost z pohybu, jízdu po trailech i zkušenosti v terénu. Pohybuju se…

Hledám: kamarádku nebo kamaráda na společné projížďky

16.04.2018
Hledám kamarádku nebo kamaráda od 50 do 60 let na společné projížďky - okolí OV, FM, KA.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (5 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018