reklama
Země: Slovensko Slovensko

Myjava

Dobrý den, má někdo zkušenost s vlakovým spojem Myjava-Veselí n.M. Podle zónového plánu IDS lze použít systém až na Slovensko, ale nevím jak se postupuje při započetí jízdy na Slovenském území. Jde tam cvaknout jízdenka v té oranžové krabici a jaké máte zkušenosti s přepravou kol? Radim

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2015
  • Re: Myjava

http://idsjmk.cz/aktualityold.aspx#140306

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2015
    Autor: Radler
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z Hodonína jede nízkopodlažní souprava s háky na kola, ale ve Velké nad Veličkou je klasická "Kača" Když je jen motorový vagón, tak tam není místo, když má druhý vagón, tak se to dá. Já přepravoval děckou bugynu v "režimu kolo" a platil jsem jen 25,- na české straně s tím, že si mám "kolo"na slovenské straně doplatit při přestupu. Průvodčí po mě nic navíc už nechtěla, asi jí zmátl počet náprav. :)

Soudím, že kolo bez problémů pojme spoj označený invalidním vozíkem (v jízdním řádu)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2015
    Autor: Jimi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

....jezdím občas do Vrbovců a tam navazuje na spoje z N.Mesta nízkopodlažní vlak. Jen mi kamarát Minulý týden říkal, že na Veselí byla v jednom úseku výluka, průvodčí mu prodala bez problému lístek i na kolo a potom musel jít "po svých", protože kolo mu autobusem nevzali...:-(
    Je dobré se dopředu informovat o příp. výluce a možnosti přepravy kola....Na slovenské straně přeprava kola bez problému, ale nevím, jak je to s IDS, ve vlaku cvaká průvodčí a ne krabice.....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2015
    Autor: bi-jan-cyk
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Korsika září

13.11.2018
Hledám kamaráda na kolo na Korsiku začátkem září 2019, věk mezi 50-60 let, okolí Liberec

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
13.11.2018
hoj nenašla by se tady rozumná duše co už ví co od života chce. Chtěla by časem založit rodinu. Je milovnice…

Hledám: brno

11.11.2018
kdo se nudí a chtěl by podniknout nějakou projížďku po okolí nechť se ozve :) já 30 / sváteční cyklista :)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (18 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018

Cyklotoulky Olomouc - Slezská Harta

Další kraj pro naše cyklotoulky jsme vybrali Olomoucko. Respektive Mariánské údolí, Moravský Beroun a…
ondrapisklak | 31.10.2018

Elberadweg 2018 - Labská cyklotrasa s větrem v zádech

Elberadweg (Elbe Cycle Route, Labská cyklotrasa) je už několikátým rokem nejoblíbenější dálková cyklotrasa v…
Asterix | 28.10.2018