reklama
Země: Slovensko Slovensko

Košice - Praha

Hledám parťáky (čky) co by rádi projely severní cestou Československo. Termín 12.6. - 20.6. Cca 800 Km - 1200 Km.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.04.2021
Autor: Maruchan
  • Re: Košice - Praha

Internetové mapy navrhly tři trasy. Ta nejsevernější obsahuje i dva úseky přes Polsko-myslíš tu? Nedostatek informací. Na čem pojedeš. Horské kolo, nebo silnička? Počítáš jen se silnicemi, nebo spíš terén? Další zaleží na "covidu", za jakých podmínek bude v tu dobu možné přejet hranice. Přinejhorším bych se mohl připojit na hranicích.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2021
    Autor: drak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hranice neřešte, aspoň tady na jižní Moravě nikdo nehlídá ani silnice (Brodské - Lanžhot), natož jiné přejezdy, lávky atd. Hlídali to na jaře, to byli všichni vyplašení a 200 případů covid denně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2021
      Autor: Rob144
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já mám naplánovanou cestu Košice-Vyškov.Cesta vlakem Regio Jet přes Hranice n/M.Chci jet na horáku na těžko někdy přes léto,podle počasí.Trasa Košice,Levoča,Zakopané,Oravská přehrada přes Makov, Bumbálku po Rožnovské Běčvě domů do k Vyškova.Délka min. 550km,počítám 600km.Chtěl jsem jet už loňský rok,snat do letos vyjde.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2021
    Autor: jarpal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolo silniční s gumou do terenu. Hlavní trasa silnice s tematickými odbočkami k jeskyni, vyhlídce, vodopadu, jezeru.

Kolo favorit. Vzdalenost 30 km - 100 km/ den.

https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x...

Návrh. Dle bodů zájmu členů výpravy mužeme upravit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2021
      Autor: Maruchan
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se E-biker-ka z Prahy

Hledám: Hledá se E-biker-ka z Prahy
včera
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím -rád…

Hledám: Parťačku na kolo a výlety.

Hledám: Parťačku na kolo a výlety.
12.05.2021
Hledám pohodovou, sportovně založenou "holku", která nezačne hned brečet, když začne pršet. Jezdím na crossovém i…

Hledám: společné toulky s úsměvem

11.05.2021
Ahoj, hledám fajn ženu, kamarádku na občasné cyklo výšlapy ale klidně i jiné sporty. Jsem ukecaný ale dokážu…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

181 cyklistů (2 přihlášení)

Kavkaz s dětmi - část 5.

Náhorní Karabach Tahle kapitola se mi nebude psát lehce. Neuplynuly ani dva roky - a kolik se toho změnilo…
Peggy | 04.05.2021

Kavkaz s dětmi - část 4.

Arménské kláštery V Jerevanu jsme strávili asi půl dne. Nebyli jsme úplně dokonale připraveni, co v metropoli…
Peggy | 27.04.2021

Kavkaz s dětmi - část 3.

S Johnem do Jerevanu... Arménie leží v pohoří Malý Kavkaz, takže většinu jejího území tvoří hory. Vlastně…
Peggy | 21.04.2021