reklama
Země: Slovensko Slovensko

Košice - Praha

Hledám parťáky (čky) co by rádi projely severní cestou Československo. Termín 12.6. - 20.6. Cca 800 Km - 1200 Km.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.04.2021
Autor: Maruchan
  • Re: Košice - Praha

         

    Internetové mapy navrhly tři trasy. Ta nejsevernější obsahuje i dva úseky přes Polsko-myslíš tu? Nedostatek informací. Na čem pojedeš. Horské kolo, nebo silnička? Počítáš jen se silnicemi, nebo spíš terén? Další zaleží na "covidu", za jakých podmínek bude v tu dobu možné přejet hranice. Přinejhorším bych se mohl připojit na hranicích.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2021
    Autor: drak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Košice - Praha

           

      Hranice neřešte, aspoň tady na jižní Moravě nikdo nehlídá ani silnice (Brodské - Lanžhot), natož jiné přejezdy, lávky atd. Hlídali to na jaře, to byli všichni vyplašení a 200 případů covid denně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2021
      Autor: Rob144
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Košice - Praha

         

    Já mám naplánovanou cestu Košice-Vyškov.Cesta vlakem Regio Jet přes Hranice n/M.Chci jet na horáku na těžko někdy přes léto,podle počasí.Trasa Košice,Levoča,Zakopané,Oravská přehrada přes Makov, Bumbálku po Rožnovské Běčvě domů do k Vyškova.Délka min. 550km,počítám 600km.Chtěl jsem jet už loňský rok,snat do letos vyjde.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2021
    Autor: jarpal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Košice - Praha

           

      Kolo silniční s gumou do terenu. Hlavní trasa silnice s tematickými odbočkami k jeskyni, vyhlídce, vodopadu, jezeru.

      Kolo favorit. Vzdalenost 30 km - 100 km/ den.

      https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x...

      Návrh. Dle bodů zájmu členů výpravy mužeme upravit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2021
      Autor: Maruchan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Košice - Praha

         

    Přibližná trasa:
    Stakčín vlak (anebo Košice), Snina, Humenné, Stražske, Vranov nad teplou, Prešov, Velký Šariš, Sabinov, Lipany, Šambron, Stará Lubovna, Velký Lipník, Stromowce Nižne, Stromowce Vyžne, Czarny Dunajec, Trstena, Tvdošín, Oravská Lesná, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Jevíčko, Luže, Chrudim, Přelouč, Chvaletice, Kolín, Český Brod, Praha.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2021
    Autor: Maruchan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Pováží na kole – Trenčín

 (CK Cyklotur)
21.08.2024, 5 dní
7 980 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024