reklama
Země: Francie Francie, Itálie Itálie

Korsika a Sardinie MTB

Byli jste tam někdo s bajkem? Chystám se tam na podzim. Na Korsice jsem byl už čtyřikrát, ale nikdy s kolem, na Sardinii nikdy. Takže uvítám tipy na půldenní a lehčí celodenní výlety, jelikož tam budem autem sami, tak nejlíp okruhy; turistické atrakce, zašívárny na spaní zadarmo, dobré obchody s vínem atd.
BTW neví někdo jak je to s levnýma trajektama na Sardinii při použití Corsica Ferries? Musí se to objednávat předem nebo jak se to uplatňuje?

[ Zpět ]
Datum: 15.07.2008
Autor: Joe-CUBE
  • Re: Korsika a Sardinie MTB

         

    Já mám pocit, že hlavním problémem obou ostrovů je jak tam najít cesty pro MTB bez asfaltu. Určitě to jde, ale chce to dobrou přípravu. Zkus zalovit v německých cestovních kancelářích, mají nejlepší nápady. Z tohohle by se Ti na Sardinii mohly hodit jednotlivé úseky:

    http://www.seracjoe.de/html/sardinien.html

    Zkoušel jsem vyjet k nejvyšší hoře Sardinie s mtb a bylo to docela zajímavé. Určitě k chatě pod ní to jde v pohodě a dostaneš se s mtb i výš, asi by šlo ze správné strany vyjet až na jeden z vrcholů (ten s vysílačem).
    Jinak jsem pořád měl problém se od asfaltu odpoutat.
    Dobrá zkušenost - na Sardinii se dá spolehlivě kolo vzít do autobusu.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Korsika a Sardinie MTB

           

      jo odpoutat se od asfaltu je velký problém zravím něřeksnicablinku

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2008
      Autor: edik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Korsika a Sardinie MTB

           

      A ted se to proflaklo. Biker Mirek jezdil po aaasfaltu. Ze te bikerska hamba nemlati. Takhle to preci nejde!!!:-) Kde je asfalt, tam jedu alespon po trave podel toho asfaltu. Jako biker jsi u mne klesl:-))))

      Kazdopadne na kole to tam musi byt fajne. Ja se tam chystam "jen" pesmo...GR20, nebo jak se to jmenuje:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Korsika a Sardinie MTB

             

        Inu hříchy mládí a taky tehdejší nevědomost hříchu nečinila. Pravda je taková, že jsem se na Sardince několikrát, ne vlastní vinou, ocitl jedním kolem, zčásti na jejich špatném asfaltu, dodnes je mi to líto. Vždy jsem, ale přitom splnil svou bikerskou povinnost a kromě toho se taky uplatnil okamžitě zákaz fotografování.
        Tu GR jsem šel po Korsice a hlavně v severní části je to něco nádherného, dělej odbočky na hlavní kopce! Ale myslím, že na kole to nedává smysl. Ten itinerář co jsem na něj dal shora odkaz se asi v některých částech té GR dotýká.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Korsika a Sardinie MTB

         

    Čau my jsme byli na Sardinii letos na jařa trajekt jsme objednávali přes www.trajekty.cz mají podíl z prodeje tak se cena nenavyšuje jako u cestovek.Spoj jsme si vyhledali přímo na stánkách sardiniafrries, vlastně jsme se nakonec rozhodli pro mobby lines.Na str. těhle společností si pěkně spočteš kolik zaplatíš v daný den, jak a kdy ceny jsou rozdílné třeba v jednom dni záleží na loďce ,času kdy pluješ....lepší je tam juknout.Lístek si můžeš koupit i na místě.Protože jsme měli sebou dvouletou dcerku spali jsme po kempech sezona začínala tak průměr asi tak 18 e na dva lid,i stan, auto.d Na volno bych bych měla strach, že jim to tam někde při vaření podpálím.. je tam sucho.Trasy pro kolo jsme příspůsobovali vozíku, mrzí nás, že pohoří Genargentu projeli jen tak autem.Snad se tam někdy vrátíme.V létě tam bude ale pěkný výpek.Nám se hodně líbil Tharos, Cappo Caccia s Neptunovou jeskyní.Docela dobré to bylo na Castelsardo, Alghero.Malá je alergik tak jsme se pletli kolem moře (krásná je pláž La Cinta V Teodoru, bez turistů) vnitozemí určitě bude stát za to.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2008
    Autor: edik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Korsika a Sardinie MTB

           

      k té pláži - že by tam nebyli turisté, je tam pěkně mimo sezonu, aby jste nečekali pustinu

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2008
      Autor: edik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Korsika a Sardinie MTB

             

        Mam pocit, že tadle rubrika se menuje "Do světa na kole" a ne Do světa autem. Dočítam se tu, jaký máte vy masňáci problémy a kde schánět jakýsi zbytečný informace.
        My cyklovandráci s něčim podobným nezápasíme.
        Po Korzice i Sardinii se dá jezdit i mimo silnice docela slušně, jen je třeba mít silný gumy proti bodlákum.
        A žít se dá docela dobře i mimo kempy - nevim, na co vlastě sou.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Korsika a Sardinie MTB

               

          Seš na sebe pyšnej, co?
          Masňáci ti tvoji volbu nezáviděj, nezáviď jim ani ty. Je to tu diskuzní fórum, nebuzeruj ...

          Cyklotramp EL

          [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Korsika a Sardinie MTB

               

          né každý má tolik času, aby vyrazil na několikatýdenní cestu jenom na kole a né každý se odváží s dvouletým dítětem kempovat na volno, máš pravdu tak dobří nejsme.Ptal se na trajekt tak jsem mu odpověděla, čus

          [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2008
          Autor: edik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Korsika a Sardinie MTB

                 

            Jěště jsem se zapoměla zeptat jak dělají cyklotrapové dojedou k moři hodí kolo na záda a plavou a plavou směr Sardinie? nebo použijou trajekt a je jim úplně jeno kolik za něho dají,nic ve zlém ahoj.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.07.2008
            Autor: edik
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Korsika a Sardinie MTB

               

          Hluboce se omlouvám, skutečně jsem nevěděl, že do této rubriky mají zakázán přístup ti, co občas někam dovezou kolo autem. Příště to formuluji jinak.
          Kdybys byl tak blahosklonný a utrousil pár tipů ze svých znalostí, kde si vyjet po Korsice a Sardinii mimo cestu, moc bys mne tím potěšil;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.07.2008
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Korsika a Sardinie MTB

                 

            Hele, mrkni se na ten odkaz jak jsem ho dával shora. Je tam itinerář na Sardinii, většinou mijmo asfalt, šutrovité cesty, místy "schieben pasage" a dokonce i "tritsicherheit erforderlich" (tipnul bych, že to bude na skalách okolo moře). Najdeš tam i linku na mapu a na té mapě je Sardinka i Korsika a dosteš se tak na obdobný itinerář pro Korisiku.
            Lituji, že jsem to neměl, když jsem tam jel.

            Jinak averzi toho borce vůči kempům plně sdílím, myslím si taky, že jsou na nic. Spím radši v horských chatách a hotelech. Kempy jsou pro socky a ty by sem psát fakt neměly. o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 22.07.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Korsika a Sardinie MTB

                   

              čekala jsem něco lepšího, tvoje doplňovačka byla zajímavější

              [ Zpět ]
              Datum: 22.07.2008
              Autor: edik
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Korsika a Sardinie MTB

                     

                Za drzost jsem si Tě dal na blacklist, ale stejně nechápu co to plácáš o "doplňovačce".

                [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Korsika a Sardinie MTB

                       

                  Elíku, rozhodně nikomu nic nezávidim, zvlášť ne ucpaný dálnice, smradlavý a rozpálený auta, desítky hodin za volantem a kravál v kempech. Dovolenou má každej nejmíň tři tejdny a dyž nemá tolik času, nemusí se ani štvát tak daleko. Krásně je i za humny, jenomže tam se po polňačce a lesem obvykle autem nedá dojet. Holt autozávisláci maj asi víc problémů, než my skromný klidný tuláci. Proto se musej občas ptát třeba v týdle rubrice určený pro cyklisty.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2008
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Korsika a Sardinie MTB

                         

                    Ja ti tak premyslim, jak bych se za ty tri tydny dostal na Korsiku a tam si ji projel a pak se jeste stacil vratit do CR...??? Navic ne kazdy zamestnavatel ti da 3 tydny v kuse. Me se to nikdy nezadarilo.
                    A to, ze nemam 3 tydny v kuse a jizda autem je spatna je duvod k tomu, abych nikdy nevidel krasy sveta za humnama? To mi prijde docela skoda!
                    CR mam rad a mam ji celkem projetou, ale svet je tak krasny a ja bych ho kvuli takovym, jako jsi ty, nemel poznat?
                    Letadlo je taky spatne? To bych mozna nikdy nepoznal tak krasne hory, kde ted ziju....to by byla sakra skoda!!!

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.07.2008
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Korsika a Sardinie MTB

                           

                      Před cca dvěma roky jsi chtěl změnit způsob života. Změnil´s pouze místo. Z chomoutu ses nevyvlékl, že?

                      ;-P

                      [ Zpět ]
                      Datum: 22.07.2008
                      Autor: AV
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Korsika a Sardinie MTB

                             

                        Ja jsem zmenil zpusob zivota a to dost. Bohuzel ne jak jsem si planoval, ale i tak jsem ho zmenil az az. Ono je v dnesni dobe asi tezke se uplne na vsechno vykaslat a zit jak poustevnik. Nebo jsem mozna zjistil, ze na to nemam a ze urcity komfort potrebuji:-)
                        Kazdopadne zivot jsem zmenil dost a k lepsimu a jsem za to strasne rad. Ziju v horach, ziju u more...v horach jsem kazdy den. Kdyz se mi zachce, zajdu na plaz a tam si zalezu na utesech, zaplavu v mori. Mam konecne cas na foceni....Pracuji 25-30h tydne bez stresu a staci to. Kazdopadne to, co jsem minule psal se uskutecni. A nejen to. Casu je dost. Ja a Kamila si sve sny splnit chceme....:-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 23.07.2008
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Korsika a Sardinie MTB

                               

                          Přeji Vám oběma, aby to, co plánujete, vyšlo.
                          (pravda, v koutku duše budu závidět ...)
                          8-)

                          [ Zpět ]
                          Datum: 23.07.2008
                          Autor: AV
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Korsika a Sardinie MTB

                                 

                            Kujeme:-) Snad se zadari. Alespon neco...Jak rika muj kamarad: "Svet je kurevsky velkej a ja mam jen dve nohy"...:-)

                            [ Zpět ]
                            Datum: 23.07.2008
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Korsika a Sardinie MTB

                         

                    Promiň já nevím co furt máš? jestli se někdo rozhodne dojet na místo dovolené autem neznamená, že v něm stráví dovolenou, nebo celý život. Co taklhe raději podělit se, kde, co jsi projel na Sardinii ty???
                    Jo u nás je moc hezky na kopcích jsme často, máme je za humny, představ si auto necháme doma.Dcerce moře doporučili, je alergik, tak jelikož moře nemáme, tak se holt někde štvát musíme.V kempech kravál žádný nebyl možná naše specialita??nevím.Měj se se hezky Jurdo skromný klidný tuláku.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 23.07.2008
                    Autor: edik
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Korsika a Sardinie MTB

                           

                      Dneska se nikdo nezabejvá tim, proč máme tolik a přibejvajících alergiků, psychopacošů, tlustejch, závislejch, fyzicky neschopnejch, specializovanejch (co si ani kaničky neuměj zavázat), a spoustu dalších variant civilizovanejch. Tendle stav totiž vynáší předevšim státu a firmám, dokonce z něj žijou i ekologové a ochranáři.
                      Tak se navyšuje spotřeba energií, kvadraticky plněj skládky, zahušťuje vzduch, kazí tisíciletý počasí a mění se k horšímu kde co. Tak si nestěžuj, že máš děti alergiky, dyž se pasete na čim dál zasviněnějším vobilí a zachemizovanejch potravinách. Těch pár dní pobytu u moře tvym dětem zdraví nevrátí, leda bys tam zustal nafurt. A dyž tam pojede za pár let na pár dní každej měsíc každej ( jak je to už zvykem na západě), tož se tady hodně brzy všickni zadusíme, protože kyslík už zbyde jen pro vládní garnituru zalezlou v bunkru a nebo už nebude kam jezdit, protože svět bude jedna krásná skládka.
                      Jak dlouho ti vydrží takový auto, než ho hodíš do šrotu a kolik váží ? A kolik vzduchu potřebuješ na přesun k moři autem nebo letadlem ? Já mam kolo třicet let a eště chvíli budu a na mým vydechnutým vzduchu se uživí pár rostlin, který smradem nezdechnou. Podívej, jak hynou stromy kolem dálnic, to je ten vzduch co dejcháš, aniž bys cejtil jak smrdí, protože sis už zvyk.
                      Tak ti přeju pěknou dovolenou v davu a pak honem do práce, abys vydělal na další, eště mastnější dovču a klimatizovanější auto s pořádnym filtrem.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 24.07.2008
                      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Korsika a Sardinie MTB

                             

                        A jeje...dalsi medved. Tady se ti to pise. Tak uloz doma kolo a vstup do te politiky a neco s tim udelej!!!! Nechce se ti, vid. Je to moc prace a nemohl bys pak trempikovat po svete. To radeji budes nadavat....
                        Takovehle ja mam rad...ekooology, kteri to neustale davaji vsem najevo, jak ziji ekooologiky a ze vsichni jsou smejdi, jen oni jsou nejlepsi. Chtelo by to min reci a neco s tim udelat, kdyz ti to tak vadi...
                        Mozna bys mi mohl poradit. Premyslim, zda koupit auto nebo letat letadlem. Mam to domu z prace moc daleko...

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.07.2008
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Korsika a Sardinie MTB

                             

                        no dík za přání, ale o Sardinii nic?????????????

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.07.2008
                        Autor: edik
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Korsika a Sardinie MTB

                               

                          Mišo, je na první pohled vidět, že si moje konstatování vůbec nepochopil. Vůbec si nestěžuju, nenadávam
                          ( jezdim pokud možno mimo silnice a živim se víc z vlastní zahrady bez chemie), ale připomínam všem aby se podívali, jak si komplikujou život, zdraví a nálady. Politika mě nezajímá, nikdy nelze vyhovět všem. Honit se za penězma a pohodlím je nesmysl, kterej ničí celýho člověka. A dyž to máš do práce daleko, zkus pracovat doma podle chuti. Tim hrozně moc ušetříš a budeš mít dobrej pocit, že se ti daří a nikdo tě nevykořisťuje.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 25.07.2008
                          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Korsika a Sardinie MTB

                                 

                            "... zkus pracovat doma ..."
                            Máš nějaký tip? Já se po té možnosti pídil, ale jsou to všechno kulišárny typu "letadlo": Počáteční vklad, chcete-li vydělávat, musíte do toho vložit ...

                            [ Zpět ]
                            Datum: 25.07.2008
                            Autor: AV
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Korsika a Sardinie MTB

                                 

                            Doma, podle chuti? Mam se omezovat na praci, ktera by me pravdepodobne nebavila? Ta ma prace totiz doma delat nejde. Kdyztak mi nejakou nabidni:-)
                            Navic me se dari i ted, nikdo me nevykoristuje, zivot komplikovanej nemam, za penezma se nehonim, jezdim pokud mozno mimo silnice, tridim odpad, obcas seberu odpad po jinych lidech, zahradku nemam (ale pestuji si bylinky a obcas rajcata na balkone) a hlavne nenadavam a nestezuji si jako spousta eeekologu. Snazim se zit jak nejlepe to jde, ale bohuzel pro mnohe eeekology je to stale malo. Dokavad se neprestehuji na strom a nebudu zrat bobule, budu vzdy spatny:-)

                            [ Zpět ]
                            Datum: 25.07.2008
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Korsika a Sardinie MTB

         

    Děkuji za tipy na lehčí MTB trasy na Korsice a Sardinii.
    Děkuji i ostatním za názory na trávení dovolené, civilizační choroby a globální oteplování. Až budu potřebovat poradit v tomto směru, zeptám se na to, zatím se omlouvám, neměl jsem čas to moc číst.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Korsika a Sardinie MTB

           

      Na Sardinii jsem byl pred rokem a moc sem se tam tesil na kolo, Ale pravdou je, ze Sardinie je spis pro silnickare a spise na jare. Nasel jsem tam pekne cesticky i mimo silnici pro MTB idealni, ale ty trny co tam padaji z nejakych rostlin uz tak nejsou. Jeli jsme tri a po pak kilometrech nejel nikdo v kazde dusi zhuba 20 vpichu a je po cestovani, zbytek dne cistite plaste od trnu. Na jare je to lepsi proto protoze tam neni takovy provoz. Jinak se mi tam moc libilo, ale doporucuji spoustu dusi ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Radim ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Korsika a Sardinie MTB

           

      Z Korsiky jsem se nedávno vrátil z cyklovandrování. Auto (místní eko-ultras prominou) jsme nechali v Savoně a na ostrov se plavili jen s kolama. Jezdili jsem spíš po asfaltu, ale na Korsiku vyšel nový cykloturistický průvodce, viz http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=3908, kde je i spousta tras pro bikery.

      Spaní je lepší v kempech, snad jen ve vnitrozemí moc kempů není, tak jsme se tam párkrát vsocli někam k potoku.

      Pokud bys potřeboval vědět něco konkrétního, dej vědět.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2008
      Autor: Šlojíř
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Korsika a Sardinie MTB

             

        ahoj mrknete na http://www.poznani.cz/korsika nebo na http://www.poznani.cz/cykloturistika-zahranici CK Poznání je specialista na Korsiku a cyklozájezdy, byl jsem s nimi už mockrát, a vždycky jsem si to moc užil

        [ Zpět ]
        Datum: 18.11.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal Czeski ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Korsika a Sardinie MTB

               

          Odkaz na cestovku by snad jeden stačil, ne? Není nutno uvádět postupně do každého vlákna...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2008
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Korsika a Sardinie MTB

                 

            No...sama vis, jak to dopadne...takovahle "reklama". Jinak staci trosku zagooglovat a hned mam velke podezreni, ze je to primo nekdo od nich:-))))

            "Michal Czeski: Dobrý den, naše CK Poznání má zájem o umístění na vašem rozcestníku. Pokud možno v této formě Cyklozájezdy s CK Poznání Předem děkujeme. Pěkný den",
            "Název odkazu Cyklozájezdy s CK Poznání a pokud možno odkaz ze slova cyklozájezdy na adresu odkaz » Děkujeme, Pěkný den"

            Tak s temahle nepojedu.....

            [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Korsika a Sardinie MTB

                   

              No... mě zrovna tuhle už skoro přemluvila kamarádka, abychom s nimi příští léto vyrazily... taky mám teď chuť to přehodnotit... :-(

              [ Zpět ]
              Datum: 18.11.2008
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Korsika a Sardinie MTB

         

    Na vaše otázky odpovídá kniha Ostrov tisíce vůní - První český cykloprůvodce Korsikou. Vydalo v dubnu 2008 nakladatelství cykloknihy - www.cykloknihy.cz.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

383 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024