reklama
Země: Itálie Itálie

Cyklotrasa Brenner-Neapol

Neviete niekto kde sa o tom daju zohnat blizsie informacie?

[ Zpět ]
Datum: 24.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Oto)
  • Re: Cyklotrasa Brenner-Neapol

Zkus Trentino, nebo Alto Adige. Tudy oddělená cykostezka prochází a Trentino dělá dost pro informaci turistů.

[ Zpět ]
    Datum: 11.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklotrasa Brenner-Neapol

Docela by mne taky zajímalo jak to s touhle stezkou je. Mám s ní jen velmi dílčí zkušenosti. Okolo Rovereta je to krásná skutečná cyklostezka, podél Adige. Trochu na jih na Veronu už je to myslím spíš po malých silničkách, s minimálním provozem. Nahoře asi tak okolo Sterzingu jsem ji potřeboval jako spojku, ale nenašel jsem jí. Nevím,jel jsem tam kousek po staré brennerské.

[ Zpět ]
    Datum: 13.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Sicílií na kole

(CK Kudrna)
24.08.2018, 13 dní
16 900 Kč
cyklistický Autobusem

Sardinie na kole

(CK Kudrna)
29.08.2018, 13 dní
15 400 Kč
cyklistický Autobusem

Od Dolomitů k moři na kole

(CK Cyklotur)
04.09.2018, 6 dní
6 980 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: ženu 50+

včera
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole
včera
Ahoj 43/170 Kladno hledá partačku na vyjiždky na kole nebo výlety. Kolo je přijemná věc čisti hlavu od starostí. A…

Hledám: spolujezdkyni dobrodružné povahy na cyklovýlety

Hledám: spolujezdkyni  dobrodružné povahy na cyklovýlety
15.08.2018
Jsem nekuřák, vysoký, ženatý ale singl, 50+, zaměstnanec i podnikatel. Nehltám kilometry, kochám se. Láká mě …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (13 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018