reklama
Země: Francie Francie, Řecko Řecko, Černá Hora Černá Hora, Norsko Norsko, Polsko Polsko

Cykloturistům před sezonou ...

Máte-li přístup k Cykloturistice č. 12/2005 a chcete-li do zahraničí, prostudujte strany 44 a 45.

[ Zpět ]
Datum: 27.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
  • Re: Cykloturistům před sezonou ...

Do zahraničí pojedeme, časopis nemám. Co tam je důležitého? Díky za stručný "výtah". Čauky.

[ Zpět ]
    Datum: 28.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jsou tam informace o internetových stánkách,pro cestování do zahraničí.Jako jsou,Národí tur.centrály,Města,regoiny,tur.cíle,cestopisy,apod.Jo konkrétně na Polsko je tam-www.visitpoland.org
      Zdraví Jack.........

[ Zpět ]
      Datum: 28.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jack (jackov@volny.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pro Švestkojc:
    Za pozornost stojí též: www.putovani.net (i s odkazy)

[ Zpět ]
    Datum: 01.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AV)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky III. s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
7 000 kilometrů po Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku
Třetí kniha autorů obsahuje dvě cesty: S dřívkáčem po Balkáně Na kole všemi státy bývalé Jugoslávie Děti Víťa a Šárka od minulé cesty…
239 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Alsasko na kole – krajem historie, vína a čápů

(CK Sunbike)
06.08.2021, 10 dní
11 490 Kč
cyklistický Autobusem

Alsasko na kole

(CK Mamut tour)
10.09.2021, 6 dní
7 300 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Ženu na kolo.

dnes
Najdu zde ženu na kolo a na lyže?

Hledám: muže cyklistu

01.08.2021
Žena hledá muže cyklistu 50 plus z východních Čech.Těším se na tvůj mail.

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

01.08.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (13 přihlášených)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021