reklama
Země: Itálie Itálie

Kempy Itálie Grado

Dobrý den všem, nemáte prosím osobní zkušenost
s dostupností kempů v Itálii v Gradu (či přilehlé okolí) na konci Alpe Adria ? Popřípadě rozmezí od Grado do Trieste. Děkuji Vám

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.05.2019
Autor: baidar
  • Re: Kempy Itálie Grado

My sme byvali v Ostello Domus Augusta v Aquileia. Je to asi 15 km od Grada do vnutrozemia. Ubytko je jednoduche, izby stvorpostelove. Cim dalej od mora, tym su ceny orijatelnejsie.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Domus Augusta mohu doporučit.. a kdyžtak navštívit Ronchi Legionari, případně se dá spát v Centro Visite Gradina na Doberdobské planině..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Podle mě se ta zajížďka jednoznačně vyplatí - Aquilea je po Římě nejbohatší lokalitou na římské památky, bazilika..okolí Ronchi Legionari je pak posetý památkama na Velkou válku - Ať už schody , dělostřelecký park a muzeum v Redipuglii, nebo Gorice… Na planině Doberdo se vedly prudké boje a je prakticky celá rozmlácená dělostřelbou.. jsou zachovalé některé zákopové linie... Jo a je tam hezky :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.05.2019
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý den, spal jsem před Gradem Camping Paradise Island. Nachází se na začátku hráze po pravé straně. Cena 2roky zpět 1*dospělí +1*dítě+stan-11,5eur na noc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: tomas108
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky jsme tam spali (2015), cenu už si nepamatuji. A pokud to letos vyjde, nejspíš tam budeme spát zase. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2019

Připojím se s dotazem.
    Plánuji dovolenou po části Alpe-Adria z Villachu do Grada a hledám kempy. A nějak nenacházím. :-(
    Našel jsem jen kemp Al Pioppi u Gemona del Friuli a pak až kemp v Aquileii.
    Neznáte někde nějaké jiné? Příp. tip na levné ubytování. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2019

Asi ti moc nepomůžu, ale aspoň moje zkušenost. Z Grada jedu v červnu po Alpe Adria a dále až domů, cca 1100km. Všech 10 noclehů a jízdenky vlakem jsem zajišťoval už v březnu-dubnu. Levné noclehy jsou v tamějších poměrech 25-30E. Dnes jsem koukal a nocleh v Udine, který mám bukovaný za 30,- je dnes za 50,-. Zkoušej Booking.com, mám s tím jen dobré zkušenosti. Některé Jugendherberge v Rakousku jim prodávají svou kapacitu. Když se obrátíš přímo na ně, mají obsazeno, ale Booking zde nabízí volná místa. Levná místa (a hlavně na 1 noc) budou už asi pryč.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: 51326

Ahoj. My sme vlani byvali nasledovne:
      Villach jugengaestehaus St. Martin(27 euro), resuita Albergo Ristorante Canin(35 euro), Aquileia OStello Domus(14 euro)
      ceny su za osobu. Ale boli smre velka skupina (17 ludi) a ubytko sme rezervovali velmi skoro (zaciatkom roka) Vo Villachu chceli dopredu zaplatit aj zalohu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Běžkování v Dolomitech

(Ruda Růžička, CK Kudrna)
18.02.2020, 6 dní
8 600 Kč
zimní Autobusem

Lyžování v nejlepších italských oblastech

(CK Sunbike)
22.02.2020, 5 dní
5 990 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
15.11.2019
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (2 přihlášení)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019