reklama
Země: Itálie Itálie

Kempy Itálie Grado

Dobrý den všem, nemáte prosím osobní zkušenost
s dostupností kempů v Itálii v Gradu (či přilehlé okolí) na konci Alpe Adria ? Popřípadě rozmezí od Grado do Trieste. Děkuji Vám

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.05.2019
Autor: baidar
  • Re: Kempy Itálie Grado

My sme byvali v Ostello Domus Augusta v Aquileia. Je to asi 15 km od Grada do vnutrozemia. Ubytko je jednoduche, izby stvorpostelove. Cim dalej od mora, tym su ceny orijatelnejsie.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Domus Augusta mohu doporučit.. a kdyžtak navštívit Ronchi Legionari, případně se dá spát v Centro Visite Gradina na Doberdobské planině..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Podle mě se ta zajížďka jednoznačně vyplatí - Aquilea je po Římě nejbohatší lokalitou na římské památky, bazilika..okolí Ronchi Legionari je pak posetý památkama na Velkou válku - Ať už schody , dělostřelecký park a muzeum v Redipuglii, nebo Gorice… Na planině Doberdo se vedly prudké boje a je prakticky celá rozmlácená dělostřelbou.. jsou zachovalé některé zákopové linie... Jo a je tam hezky :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: včera v 14:24
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý den, spal jsem před Gradem Camping Paradise Island. Nachází se na začátku hráze po pravé straně. Cena 2roky zpět 1*dospělí +1*dítě+stan-11,5eur na noc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: tomas108
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Tip na letošní dovolenou

Sardinie na kole

(Josef Křetinský, CK Frčíme)
24.05.2019, 10 dní
13 600 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko a Elba na kole

(CK Mamut tour)
27.05.2019, 7 dní
8 990 Kč 8 590 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: kamaráda kolem 50

včera
...na výlety, cykloturistiku, cestování...

Hledám: kamarádku na kolo

Hledám: kamarádku na kolo
17.05.2019
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…

Hledám: ženu na jízdu ve dvou.

15.05.2019
Muž hledá spolujezdkyni na kolo z okr. UO. Ženu kolem padesátky.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (11 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019