reklama
Země: Slovinsko Slovinsko

z Itálie přes Slovinsko do Maďarska

Dobrý den,
dovoluji si Vás požádat o jakékoliv informace
a poznatky k cestě po Slovinsku.(možnost kempů, doporučit trasu atd.) Rád bych z Itálie od moře z města Grado dále pokračoval někudy přes zmíněné Slovinsko do Maďarska k Balatonu. Děkuji Všem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.10.2018
Autor: baidar
  • Re: z Itálie přes Slovinsko do Maďarska

Ahoj, neviem sice nic o kempoch, ale z Grada do Slovinska odporucam ist po Alpe Adria az do Tarvisia a potom odbocit do Krajnskej Gory(rozcestnik je az za Tarvisiom) , je to po byvalej zeleznici. Velka cast cesty je po byvalej zeleznici medzi krasnymi kopcami. Je to samozrejme dost okluka, ale cesta stoji za to.
    Alpe Adria je celkom dobre znacena vedie skoro stale mimo frekventovane cesty a nie je na nej ani nejake velke prevysenie. Ako dalej z Kranjskej Gory Do Madarska vsak uz neporadim.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: z Itálie přes Slovinsko do Maďarska

Slovinsko je úžasné, lidé daleko lepší než Chorvaté...jel jsem v roce 2016 trasu Břeclav - Koper na koloběžce, a a mohu jen doporučit....kempů je dost, i když já spal i v hotelu :-) Z Koperu podél dálnice do Ljubljaně, pak podél Savy a Savinje do Celje, dál do Ptuje, Murska Sobota. Hraniční přechod Hodoš a Zalaegerszeg.....Akorát já to vlastně jel opačně, ty to budeš mít podle řek dokopce :-)Slovinsko je země turistům a zvláště těm z Česka velice vstřícná....toť můj názor.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: highlander
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Seznamka

Hledám: Vždy šťastný

Hledám: Vždy šťastný
včera
Jsem Amanda Weberová ze Spojených států amerických, single.i jsem pečující, věrný, věrný, pravdivý, milující, cíle…

Hledám: Korsika září

13.11.2018
Hledám kamaráda na kolo na Korsiku začátkem září 2019, věk mezi 50-60 let, okolí Liberec

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
13.11.2018
hoj nenašla by se tady rozumná duše co už ví co od života chce. Chtěla by časem založit rodinu. Je milovnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

194 cyklistů (12 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018

Cyklotoulky Olomouc - Slezská Harta

Další kraj pro naše cyklotoulky jsme vybrali Olomoucko. Respektive Mariánské údolí, Moravský Beroun a…
ondrapisklak | 31.10.2018

Elberadweg 2018 - Labská cyklotrasa s větrem v zádech

Elberadweg (Elbe Cycle Route, Labská cyklotrasa) je už několikátým rokem nejoblíbenější dálková cyklotrasa v…
Asterix | 28.10.2018