reklama
Země: Itálie Itálie

Italskou Lombardií (září 2018)

Milí přátelé, není čas ztrácet čas, hlasím se proto s fotkami z výletu po Itálii.

https://marin7.rajce.idnes.cz/2018_9_Italskou...

Šlo jen o prodloužený víkend (čt-ne), nebral jsem proto ani kolo. Chodil jsem pěšky a posunoval se taky vláčky.

Bergamo je hodně dobře dostupné z Ostravy a letenky jsou samozřejmě levné.

Je tam toho mnoho k vidění, posuďte sami.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.09.2018
Autor: Marin7
  • Re: Italskou Lombardií (září 2018)

"Vy nás ale zásobujete, pane Karfík !"
    Tam je hezky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A lepší to nebude. Za týden beru kamarádku do Švédska. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tu samou, nebo testujes dalsi ? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tahle jediná prošla trubkou od koberce. :-)

To je takový test BMI. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli mohu mít "technický" dotaz... jakou cestou se pídíš po těch letenkách?
    Vím, kde a jak hledat, pokud mám představu kdy a kam chci jet (nebo aspoň jedno z toho). Ale jak zaregistrovat, že teď právě se objevila nějaká supernabídka, které by naopak stálo za to přizpůsobit mé časové možnosti a představy , to neumím...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Po letenkách se dívám na kiwi.com. Nebo na skyscanner.cz, ten je ale horší.

Levných letenek je dost, tak si z nich něco vyberu. Nejsou to žádné supernabídky za euro, jen běžné levné letenky za pár stovek.

Asi dva měsíce pře letem jsou nejlevnější. Když potom za den-dva zdraží, třeba jen o dvě stovky, tak už je nechci. Byla by to morální prohra. :-)

Beru jen dobré termíny. Čtvrek-neděle je na prodloužený víkend ideální. Když zajdu na krev, je to jen jeden den dovolené. :-)

A kupovat letenky je nejlepší přímo u aerolinky. Na kiwi mají přirážky a neplatí tam členství v klubu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nojo, tohle je právě to, co umím jen v případě, kdy aspoň tuším, co chci. Je tak si v tom naslepo bloumat s tím, že na mě něco vyskočí, se mi nějak nedaří, resp. bych v tom asi musela strávit kus života.
        (Ale koneckonců... stejně se lítat bojím. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Stačí normálně zobrazit nejlevnější a je to. Pak následuje vodopád inspirací. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jo, já věděla, koho se zeptat... už to začínám vylaďovat. (Pravda, nabídce na levný let do Pardubic asi odolám. :-) Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V Pardubicích je krásný hřbitov ze Spalovače mrtvol. Nelze odolat. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky z nadjezdu se da koukat na dvur Parama. A kdyz prazi cikorku, to je taky posusnanicko. Nez dali filtry na to krematorium, tak byl tohle slusny trojboj, uplne plicni sanatorium. Te letence bych asi neodolal :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Já se dívám sem:

https://www.studentagency.cz/letenky/akcni...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: vlli2

Iniciativě se meze nekladou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

případně http://www.azair.com/
          ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Bruca
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018