reklama
Země: Švýcarsko Švýcarsko

Jurská cyklostezka Švýcarsko

Sháním mapu Jurské cyklostezky č.7 z nakladatelství Werdverlag. Na eshopu ji mají bohužel vyprodanou. Nevíte někdo kde by se dala sehnat? Koupím i použitou. Nebo jestli ji někdo němá třeba na zapůjčení? Děkuji Hany

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.01.2016
Autor: Hany61
  • Re: Jurská cyklostezka Švýcarsko

Loni jsme ji jeli - je tak extrémně dobře značená, že žádnou mapu nepotřebuješ. Měli jsme staženou trasu do navigace, ale nebylo to potřeba. Pokud chceš mít jo jistotu na papíře, tak se nechá provizorně vytisknout z některé z těchto stránek:
    http://veloland.myswitzerland.com/en/routes...
    http://map.veloland.ch/?lang=en&p&route...
    http://www.biroto.eu/en/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2016
    Autor: mvd
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jurská cyklostezka Švýcarsko

Díky moc za info. My tam už jednou byli a opravdu to bylo výborně značené. Jeli jsem Jezerní stezku č. 9 a od Bodamského jezera k Ženevskému a potom po stezce č.5 zase zpátky. Ujeli jsme 1050 km a ani jednou jsme nezakufrovali. Já ji chtěl i proto, že tam jsou vyznačeny kempy. Jezdíme na "těžko" a spáváme pod stanem. Ještě jednou díky Hany

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2016
      Autor: Hany61
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Tip na letošní dovolenou

Itálie-Švýcarsko, jabloňovou krajinou na kole

(CK Sunbike)
21.07.2020, 6 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem

Bernské Alpy na kole

(CK Mamut tour)
29.07.2020, 6 dní
8 990 Kč
cyklistický Autobusem

Švýcarská jezera na kole

(CK Bondo)
21.08.2020, 10 dní
13 940 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

179 cyklistů (6 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019