reklama
Země: Itálie Itálie

Benátky na kole

V pátek vyrážím na delší trasu a zajímalo by mě, jestli je problém projet Benátky na kole - spodem, tak jak je uvedeno na této mapě:
http://1url.cz/Abbf

Z Cavallino do Benátek je trajekt? Bere kola? Ostatní cesty jsou přístupné cyklistům?

Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.07.2015
Autor: Marin7
  • Re: Benátky na kole

Nevím, jestli projedeš z Terstu do Koperu po pobřeží...a z Izoly do Piranu je to před řádný kopec...Před týdnem jsem to jel na koloběžce, nic moc...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2015
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Odpovím si sám. Přes Koper, Terst a Mestre je to v pohodě. Je ale třeba počítat se zvyšujícím se provozem směrem k Benátkám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2015
    Autor: Marin7
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No vidíš, jaký si šikula :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Trojmezí Rakousko, Švýcarsko, Itálie na kole

Reschensee / Lago di Rèsia (CK Cyklotur)
24.07.2018, 7 dní
11 280 Kč
cyklistický Autobusem

Z alpských strání k Jadranu na kole

(SMART travel)
24.07.2018, 7 dní
9 980 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamaráda na kolo 50+

13.07.2018
Ráda bych našla zdatného cyklistu / kamaráda vyšší postavy 55 - 60 let na projížďky na kole i na cyklocestování.…

Hledám: kamaráda na zážitky

13.07.2018
Hledám kámoše na kolo, in-line, běh, lyže...na aktivní život...já 45 r.

Hledám: Fajn parťačku na kolo

12.07.2018
Najde se pohodová žena na cyklovýlety po našich cestách i necestách v rekreačním tempu?Já 42/178
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

151 cyklistů (4 přihlášení)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018