reklama
Země: Chorvatsko Chorvatsko, Itálie Itálie

Grado-Istrie-Benátky

V červenci vyrážím na Alpe Adria s cílem v Grado. Rád bych pokračoval dál na Istrii, částečně kolem pobřeží cyklisticky zajímavou trasou. Z Istrie zpět a do Benátek, odkud mi jede autobus. Celá trasa by měla mít kolem 400 km. Můžete mi doporučit trasu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.07.2015
Autor: Marin7
  • Re: Grado-Istrie-Benátky

Bikemap.net

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: rif
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tady:
    http://www.bikemap.net/en/route/2576751...

Benátky jsem taky zvažoval, ale prý je to asi 150 km jedna cesta, tak jsem to vzdal. Holt někdy příště a jinudy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: MiBo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z Grada se připrav na špatnou cestu do Benátek, cyklostezka jen kolem letovisek, musíš po silnici která nekopíruje pobřeží, je na ní hustý provoz a silnice mnohdy bez krajnic. Nejhorší část mé letošní cesty.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2015
    Autor: šána
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole

(CK Kudrna)
30.05.2018, 12 dní
14 500 Kč
cyklistický Autobusem

Kolojachta na Jadranu

(CK Bondo)
01.06.2018, 10 dní
16 800 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistku na projíždky

včera
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

včera
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…

Hledám: Cyklistika z Prahy

24.05.2018
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (19 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018