reklama
Země: Švýcarsko Švýcarsko

Švajčiarsko

Dobrý deň,idem po radu k odborníkom. Včera na FB mal niekto otázku k putovaniu na bicykli Švajčiarskom a platbe poistenia švajčiarskemu spolku. Bol tam i odkaz na ministerské stránky. Dosť ma to vyľakalo, pretože do Švajčiarska sa chystám tiež, sice iba na 4-5dňový prejazd do Francie, ale nechcem mať problémy so žiadnymi úradmi. Má tu niekto osobnú skúsenosť s týmto predpisom?Konkrétne zaplatiť poistenie odpovednosti za škody a obecne poistenie u švajčiarskeho cyklospolku? A to po príjazde do Švajčiarska?
Ďakujem za odpovede.
D.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2014
Autor: svabda
  • Re: Švajčiarsko

         

    Tož taky jsem na tento předpis narazil - pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem jízdního kola.No jezdil jsem po Švýcarsku dva týdny a nikdo nekontroloval,zda mám zaplaceno a na kole nalepenou známku.Žádnou škodu jsem nezpůsobil,tak nebyl nikdo,kdo by mne popotahoval.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Švajčiarsko

           

      Jezdil jsem taky bez nálepky, ale pak na třítýdenní pobyt jsem si jí za pár franků na poště koupil a nalepil. Je roční. Nikdo mě ale stejně nekontroloval.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.05.2014
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Trojmezí na kole

 (CK Cyklotur)
01.07.2024, 7 dní
15 980 Kč
cyklistický Autobusem

Bernské Alpy na kole

 (CK Mamut tour)
25.07.2024, 6 dní
13 590 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024