reklama
Země: Itálie Itálie

Listopad na Sicílii

Ahojte, co pokořit všechno počasí a třeba si udělat výlet na Sicílii, kde ještě skoro ani nenastal podzim?
Žiju tu třetím rokem, mám tu kiteboaridng školu viz.: http://www.alfaride.com a jsou tu hlavně super podmínky na výlety na kole. Většinou jezdím na listopad už domů, ale vždycky je mi to líto, protože je tu pořád přes 20°C a místní kámoši pořád jezdí. Přemýšlel jsem dát dohroamdy ještě bandičku a užít si tu v listopadu kolo, čerstvé jídlo od farmářů, mejdánky s místního super vínečka…
Měl byste někdo zájem dát něco takového dohromady?
Díky tomu, že tu máme cestovní agenturu, můžu vše snadno pomoc zařídit.
Dokonce přemýšlíme,že bychom vyhradili pro cyklistiku zde speciální část našeho webu.
Zpáteční letenka vyjde z Prahy na 200–300 EUR a kola se tu dají lehce půjčit, nebo bychom dali dohromady třeba dodávku a dojeli si se s vlastníma.
Ptejte se na cokoliv, popř. sestavíme kompletní rozpočet a podmínky ;)
info (zavínáč) alfaride.com

[ Zpět ]
Datum: 03.11.2013
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko a Elba na kole

(CK Mamut tour)
27.05.2019, 7 dní
8 990 Kč
cyklistický Autobusem

Jaderské moře na kole

(CK Cyklotur)
27.05.2019, 7 dní
8 680 Kč 8 240 Kč
cyklistický Autobusem

Od Dolomitů k moři na kole

(CK Cyklotur)
02.07.2019, 6 dní
7 180 Kč 6 820 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Štědrý den - turistika

10.12.2018
Ahoj, Omlouvám se, že od cyklistiky trochu odbočuju, snad se to v prosinci snese. Nemám úplně přesnou představu o…

Hledám: Ahoj

06.12.2018
Hledám inteligentního muže, s vyřešenou minulostí, který ví co chce :) na vážný vztah v celé CR (věk 25-55... ).…

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
05.12.2018
Ahoj. Rád bych se seznámil s nezadanou ženou. Jsem pracující, hodný, snad i milý, zkrátka rodinný typ, který by si…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (21 přihlášených)

Salzkamergut – Solná komora a přilehlé okolí na kole 2018

Krásné místo, krásná příroda. Ideální destinace pro turistiku a cyklistiku to je oblast Solné komory v…
Marťas004 | 29.11.2018

Cyklotoulky Českomoravským Mezihořím 2018

Pro další víkend jsme zvolili podhůří Orlických hor. Chceme navštívit muzeum řemesel v Letohradě (já ne, byl…
ondrapisklak | 21.11.2018

Expedice 116 Novohradské hory

Motto : Když se na něco hodně těšíme, tak se to většinou pos... (nepovede). Ale tohle není tento případ. I…
Stanley58 | 20.11.2018