reklama
Země: Itálie Itálie

Toskansko s detmi

Ahoj, mate prosim nekdo doporuceni pro vyber oblasti v Toskansku, kde je dostatek vedlejsich, mene frekventovanych silnic anebo primo cyklostezek. Chystame se na dovolenou s detmi, cestujeme s vozikem. Moc dekuji Veronika

[ Zpět ]
Datum: 19.04.2013
Autor: Bzunkaaa
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Toskánskem na kole

(CK Hoška Tour)
22.05.2018, 7 dní
8 850 Kč
cyklistický Autobusem

Elba na kole i pěšky: Ráj vůní, vůně ráje

(CK Bondo)
25.05.2018, 10 dní
15 410 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Kudrna)
30.05.2018, 12 dní
14 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklisty na cyklovýpravy na těžko

včera
jsem aktivní 60+ z Jesenice u Prahy a hledám podobně zaměřené cyklisty z Prahy a okolí Prahy na cyklovýpravy na…

Hledám: Cyklocentrála pátrá...

včera
...po fajn parťačce pro pohodového cyklistu (33 let) na občasné výlety jednou stopou kratších či delších (dle…

Hledám: Bikerka z Prahy

Hledám: Bikerka z Prahy
včera
Ahoj, rád bych našel bikerku z Prahy, která se nebojí terénu a ráda by jezdila ve dvou. Ale nemusíš se bát,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (25 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018