reklama
Země: Francie Francie

Cyklo - Korzika

Cyklodovolenka na Korzike

[ Zpět ]
Datum: 09.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (mano ([email protected]))
  • Re: cyklo - Korzika

         

    Jezdíme s partou na Korsiku, Sardinii a do Řecka už spoustu let s Jendou a nemá to chybu. Korsikou jsme začali a pro začátek jí doporučuju všem začínajícím cyklotulákům. Nepotřebuješ ubytování ani kempy, stačí jen spacák a někdy plachta přes napnutej provázek. Stálý teplo, teplý čistý moře, zaručený počasí a žádný nahánění hlídačů a ochranářů. To platí pro všechny tři jmenovaný země. Takovou spolehlivou a levnou dovolenou podle svýho gusta mi žádná CK nenabídne.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Soňa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklo - Korzika

           

      :-))) jezdím i bez CK, proč budu platit nějakýho Jendu když nic nenabídne :-))) spoléhám sám na sebe :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2007
      Autor: jipík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklo - Korzika

           

      Zas ten Jouda:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklo - Korzika

             

        Když porovnám ceny běžných zájezdů a loňskýho Jendy a dál povinnost držet krok s pokyny dobře placeného průvodce a na druhé straně absolutní svobodu, každopádně bych jel s Jendou. Ale letos asi nejede. Zřejmě jste mu svými narážkami na údajnou reklamu znechutili snahu, posloužit méně majetným cestovatelům.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklo - Korzika

               

          Ted jsi mne rozesmal Pepine :-) To spis jeho udajna reklama znechutila cestovatele - vloni jsem mel vice nez pul roku dopredu zaplacenou cestu do Livorna s Jendou, v cervnu to zrusil, protoze pry nemel plny autobus. Tohle proste solidni firma neudela, a kdyz uz, ocekaval bych treba nejakou nahradu jako omluvu. Jizdenku zdarma do Rumunska, do Alp.. neco :-) Ale jestli se clovek chce sebrat a jet bez planovani dopredu, tak to je asi dobra volba.

          A jinak tip na letosni prepravu na Korsiku - ted jsem dival na skyeurope - let Praha - Pisa - Praha o prazdninach 1825 Kč i s poplatkama, s kolem cca o 1tis. vic. Kdo muze planovat dovcu takhle dopredu, je to urcite jistejsi nez Jenda se svym autobusem (a levnejsi).

          [ Zpět ]
          Datum: 27.02.2008
          Autor: jeniiceek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklo - Korzika

                 

            Tyhle rušené zájezdy jsou u všech cestovek běžné a většina to udělá tak týden až dva před odjezdem. Ale je to i z velké části vina pohodlnosti lidí. Jeden rok se přihlásí na cestu přebytek zájemců a druhý rok téměř nikdo. Jak se v tom pak má cestovka orientovat ?

            [ Zpět ]
            Datum: 23.03.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Rarášek)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklo - Korzika

                   

              A mj. proto nejezdím s cestovkama ... I když tedy zrovna na Korzice jsem s ní byl, právě kvůli dopravě :-) Vyjímka potvrzuje pravidlo :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 24.03.2008
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklo - Korzika

         

    Mimochodem, nedá mi to nereagovat na původní příspěvek. Co je tohle za začátek vlákna? Taký výkřik do tmy. To jsem zkrátka nepochopil, pokud to neměla být cílená přihrávka na smeč příspěvku od Soni :-) Inteligentní člověk, co se umí vyjadřovat, napíše, o co mu jde, tedy např. zda se ptá na rady pro cestu, chce debatovat na nějaké konkrétní téma týkající se pobytů na ostrově, shání cestovku, ...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
18.05.2024, 8 dní
15 250 Kč
cyklistický Autobusem

Provence a Azurové pobřeží

 (CK Frčíme)
07.06.2024, 10 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

559 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024