reklama
Země: Andorra Andorra, Austrálie Austrálie, Dánsko Dánsko, Francie Francie, Moldavsko Moldavsko

Besedy o cestách po světě

Zdravím všechny cyklonadšence. Obracím se na Vás s prosbou. Pracuji v centru volnočasových aktivit pro lidi s duševním onemocněním a velice ráda bych uspořádala přednášku (besedu) na nějaké zajímavé téma. Lidé projevili veliký zájem právě o putování po světě na kole. Prosím tedy, neznáte někoho kdo by byl ochoten povídat o svých zážitcích, o poznávání nových míst, kultur a lidí...Podělit se s námi o své zážitky. Budu ráda za jakoukoli informaci či kontakt. Pište na: [email protected]. Děkuji moc. petra

[ Zpět ]
Datum: 05.04.2007
Autor: veganlove
  • Re: Besedy o cestách po světě

         

    Dobry den,
    ciste nahodne mi pritelkyne poslala tento odkaz. V roce 2006 se mi podarilo projet kus Australie, loni pro zmenu kus Afriky na horskem kole. Zazitku je vice nez dost a fotografii ci videozaznmu jeste vice. Zakladni info muzete najit na mem webu www.expeditionmtb.eu Pokud byste projevila zajem o usporadani besedy, kontaktujte mne emailem ci telefonicky 777270649. prijemny den Petr Tuma Siskar

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Siskar ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Besedy o cestách po světě

           

      Ahoj, právě jsem prošel Tvůj web a jsem uchvácenej. Celej ten stručnej deník...to muselo bejt úžasný. A dobrá byla i ta cesta zpátky, jak všechno dobře dopadlo:-D Jste fakt borci, kdyby ta přednáška nebyla někde moc daleko ze severních Čech, klidně bych si udělal čas.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2008
      Autor: Jarinek82
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Besedy o cestách po světě

         

    takových přednašečů je hodně, včetně mě. Kde býváte? Doufám, že ne moc daleko od Brna. Z mých knížek zjistíte v jakém duchu se moje besedy s promítáním fotek nesou. Co vandr - to téma na cca 1 a půl hodiny.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2008
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Alsaská vinná stezka na kole

 (CK Extrem Tour)
06.08.2024, 9 dní
14 450 Kč
cyklistický Autobusem

Francouzské Alpy na silničních kolech

 (CK Kudrna)
08.08.2024, 11 dní
37 300 Kč
cyklistický Autobusem

Alsasko na kole

 (CK Vlha)
09.08.2024, 10 dní
21 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.
včera
Hledáme cyklistky na cyklistickou víkendovku 2. - 4.8. Jedeme do Krušných hor do Klínů, jezdit budeme po…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
20.07.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Parťáka/Parťačku

19.07.2024
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (1 přihlášený)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024