reklama
Země: Belgie Belgie, Česko Česko, Finsko Finsko, Island Island, USA USA

Česko na kole a svět

Proč zrovna jezdit na kole?Protože je to por vaše zdraví a také ,,nevyrábíte,, škodlivé plyny CO2(oxid uhličitý) a další plyny,které někdy ani vůbec nevidíme proto musíme jezdit na kole do práce na výlety prostě skoro všude.Na delší vzdálenosti 1200-4000 km používejte auto a jak je to více než 4000 km používejte letadlo.

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Cyklomaniak Dlubal Jan (JanDlubal@seznam.xx))
  • Re: Česko na kole a svět

A co tim chtel basnik rict?

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

asi to, ze pri delsi jizde vylucuje cyklista hodne toho skodliveho plynu (jedno jakeho), takze by mel radeji pouzit auto, prip. se vznaset. celkem logicke. vyplyva mi z toho, ze kdyz nechces pouzit auto/letadlo nekonzumuj pri slapani teply chleb, cocku, hrach, vejce apod. :-)

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (anonymni dalkovy cyklista)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To bylo docela zajimave porovnat:-)))

[ Zpět ]

Ne, to je jinak - když nechceš použít letadlo, konzumuj hrách - a vyletíš jak tryskáč i na tom kole .... teď mě napadlo - ideální řešení pro toho, kdo nemá na letenku - paráda, jdu si koupit zásobu hrachu .... bude levná dovolená :-D

[ Zpět ]
        Autor: Cyklistka

A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory se hrozně množí :-)

[ Zpět ]
    Datum: 03.04.2007
    Autor: Zden42
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
279 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
194 Kč
Tip na letošní dovolenou

Belgie na kole

(CK Cyklotur)
25.07.2022, 7 dní
10 960 Kč
cyklistický Autobusem

Finsko – národní parky

(CK Vlha)
29.07.2022, 9 dní
42 500 Kč
pěší turistika Letecky

Lipensko – pěší turistika

(CK Mamut tour)
09.08.2022, 7 dní
10 300 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: parťačku na kolo

Hledám: parťačku na kolo
30.06.2022
Hledám parťačku na kolo (silniční i horské, ale silnici mám mnohem raději), z Prahy do kopečků jižním směrem, ev.…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

Hledám: Parťáka nejen na kolo
29.06.2022
Léto v plném proudu, a já nemám s kým vyjet na cyklovýlety někam dál nebo jen vyjížďky okolo komína. Chybí mi…

Hledám: Na kole do Středních čech i dál

28.06.2022
Ahoj, hledá se tu odvážná cykloparťačka na vyjížďky Praha a okolí a třeba i dál, do hor, víkendy i nevíkendy, na…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

330 cyklistů (13 přihlášených)

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

Bikepacking španělsky 2.část: Z Valencie přes Castilla-La Mancha

Po příhodách v Katalánsku nás čeká nový terén a další životní zkušenosti ve Valencii a Castilla-La Mancha.…
Kristina | 16.06.2022

RUNDREISE 2022: Brenner - Reschen - Maloja

Můj blog za rok 2022:Pro letošní expedici mě napadl Engadin a Maloja. Už nevím proč a který z těch dvou pojmů…
Quatsch | 16.06.2022