reklama
Země: Česko Česko

www stránky s cyklocestopisy

Ahoj, máte stránky s cyklocestopisy po zahraničí? Pochlubte se. Nebo máte nějaké své oblíbené tipy? Napište... Je hodně kvalitních stránek, ale ne vždy na ně sami narazíme. Myslím, že by se sešel nějaký menší (klidně i větší) seznam stránek s tímto tématem, kde bychom mohli čerpat informace.
Pěkný den přeju...:)

[ Zpět ]
Datum: 08.01.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (TulakPeti)
  • Re: www stránky s cyklocestopisy

www.cyklo.webpark.cz souhrn hafo stránek i s cestopisama. dosti jich nefunguje, ale co..

[ Zpět ]
    Datum: 08.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radek16 (radbartos@centrum.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

www.cyklo.wired.cz

[ Zpět ]
      Datum: 11.01.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (JiriN)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

www.putovani.net

[ Zpět ]
    Datum: 12.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jane (HrubcovaJana@seznam.xx))

Na mých stránkách jsem udělal rozcestník cyklistických cestopisů
    http://www.cyklistikakrnov.com/Cyklo-Rozcestnik...

[ Zpět ]
    Datum: 12.01.2007
    Autor: Asterix
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
279 Kč

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
199 Kč
Seznamka

Hledám: přítelkyni z CL

Hledám: přítelkyni z CL
17.10.2021
Hledám holku z CL a nejbližšího okolí na společné cyklotoulky, cestování vlakem i pěšky. Jezdím Krušné hory …

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

122 cyklistů (4 přihlášení)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021