reklama
Země: Česko Česko

Úplný začátečník

Na kole jsem naposled seděl před dvaceti lety, bylo mi osm a jezdil jsem jenom kolem domu. Od té doby jsem na kole neseděl, chtěl bych se naučit pořádně jezdit, ale nevím jak začít. Neznám nikoho, kdo by mě zpočátku vedl, na co si dávat na cestách pozor a čeho se třeba vyvarovat. Ježdění na kole asi nelze zapomenout, ale trochu obávám se prvních jízd, než si na kolo zase zvyknu. Jaké trasy jsou na začátek nejbezpečnější a ne moc náročné? Je velký risk vypravit se na první cesty sám? Bydlím na Severní Moravě. Díky za odpovědi. Martin

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (MartinV)
  • Re: Úplný začátečník

         

    Nejdřív se projeď zas kolem baráku (nebo v parku) a po pár desítkách či stovkách metrů zjistíš , že jízda na kole se opravdu nezapomíná. A jestli jezdíš autem tak bych se nebála ani té silnice. A jestli si netroufáš hned do hustého provozu tak si první delší výlet naplánuj mimo hlavní cesty. Kolu zas příjdeš rychle na chuť. Přeji mnoho pohodových km. ať již na silnici nebo v přírodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024