reklama
Země: Česko Česko

Jantarova stezka

Jeli jste nekdo dalkovou Jantarovou stezku?Ja jsem to jel lv 2005 z ostravy do brna a nebylo to moc dobre znecene.Misty jsem treba 20km nevidel znacku pak se nahle objevila a zase zmizela.Vede krasnymi misty a nekdy bych si ji sjel celou.Mate s ni nekdo zkusenosti?

[ Zpět ]
Datum: 14.02.2006
Autor: janhonza
  • Re: Jantarova stezka

         

    Jantarovku se chystam jet letos, ale chci jí jet opačně z Jihu na sever a z Ostravy pak podél severních hranic po Slezské magistrále atd. až do Jizerek a poslední závěrečnou etapovku z Ještědu do Prahy.
    Také zatím sbírám vědomosti, ale vím, že mě postačí cykloatlas a mapa kempů. Víc na cestu nepotřebuji :o)))
    Nicméně zkus se kouknout sem
    http://www.vrstevnice.com/odkazy2/wwwcyklotrasy...
    např. na www.cykloatlas.cz
    je jantarovka pěkně popsaná, ale najdeš ji i jinde.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jantarova stezka

           

      Jantarova vede od Baltskeho more nekam dolu na jih,snad az ke stredozemnimu mori,alespon si to myslim,ale nevim to jiste.Musi to byt parada cele to projet,ale tezko se seberu a vypadnu na tak dlouhou dobu na kolo.mozna to rozlozit na nekolik akci.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2006
      Autor: janhonza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jantarova stezka

           

      Ahoj Radko , soráč že nepíšu k tématu ,ale díval jsem se na tvé stránky , máš nějaké info k tomu transalpu , co se ho chystáš jet ?
      Kolik by měl vyjít ten krátkej , kde se spí apod .
      kdyby jsi mohla pošli něco:[email protected]

      Díkes Tom

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2006
      Autor: HOLZBY-ML
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jantarova stezka

         

    Napadá mě značená "alternativa" k Jantarové stezce na trase přes Moravu a to dálková greenway Kraków-Morava-Wien (http://www.cyklotrasa.cz/public/index.phtml... Vede obdobně a v některých úsecích i společně (viz http://www.cyklotrasa.cz/encyklopedie/objekty1... Průběh Jantarové stezky pro srovnání je zde: http://www.cykloatlas.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jantarova stezka

           

      takovou znacku jsem tam semtam videl.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2006
      Autor: janhonza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (13 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024