reklama
Země: Česko Česko

ATC Zvůle

ATC Zvůle
Byli jsme na dovolené v České Kanadě v ATC Zvůle. Cena dobrá za auto stan dvě osoby 200 Kč na den. Hned při příjezdu když jsem zastavil před recepcí, na takovém plácku jsem byl vykázán že tam nesmím stát. Mnělo mně napadnout že to nebude to pravé ořechové. Ale pak tam stávalo jiné auto. Přesto jsme si zaplatili pět dní. Personál vám slíbí cokoliv ale skutek utek. Byla s námi sestra se švagrem sestra se zabouchla na záchodě, nebyla tam klika a údržbář navalený. Úklid na sociálním zařízení nic moc o toaletním papíře jsme si mohli nechat zdát. Jenom samé příkazy a zákazy. Jako například ZÁKAZ NABÍRÁNÍ VODY DO KANISTRŮ nabírejte ji u pumpy. Jenže aby pumpa fungovala musíš do ni nalít dva litry vody a tu nemáš. Terén pod stany. I když je to na rovině tak tankodrom ale tráva byla posečená. A teď sprchy žeton za 10 Kč. Hned první den, venku je +10°C. Nápis hlásá svlíkni se a vhoď žeton, tak jsem to učinil a nic. Znovu se obléct a 300 m. na recepci pro noví žeton. Tam se na mně dívají jako bych tu sprchu pokazil. Ale ani je nenapadlo že by tam napsali nefunguje ono je to moc nezajímalo. Další den si stěžoval jiný ubytovaný. A od manželky vím že to samé bylo na dámských sprchách. Můj závěr vydělat co nejvíc peněz a o nic se nestarat.
Teď jinak měli jsme sebou kola udělali jsme si čtyři vyjížďky asi po 80 km. V okolí jsou krásné lesy, nádherné asfaltové cesty s malým provozem každých pět kilometrů jedno auto, o tom si u nás můžeme nechat zdát. V okolí jsou i krásná Jihočeská městečka, J. Hradec, Slavonie, Dačice, a perla České Kanady je město TELČ. Chtěl bych se tam ještě jednou vrátit ale do jiného kempu.
Pepa.

[ Zpět ]
Datum: 13.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepa)
  • Re: ATC Zvůle

         

    Kousek od Nové Bystřice u Albeře je taky kempík, byli jsme tam jen na jednu noc, všechno bylo relativně v pohodě, teplá voda ve sprchách bez žetonů, tak přístě zkuste třeba tenhle kemp.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ATC Zvůle

         

    Toto je snad nejhorší a nejdražší zařízení v čechách!!!!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dada 75)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ATC Zvůle

           

      Naposledy jsem zde byl koncem srpna loni a musím s tebou souhlasit,že nyní to není nic moc hlavně služby.Dřív jsem se sem rád vracel hlavně kvůli přírodě a okolí.V devadesátých letech to ale byl velmi oblíbený kemp.Jeden z nejlepších kempů je podle mě ATC Třeboňský ráj v Třeboni.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan 68)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ATC Zvůle

         

    Zvůle, fakt přiléhavý název :-) Doporučuji se o názor podělit také zde: http://www.dokempu.cz/diskuse/ :-)

    Jinak z českými kempy nemám už velmi dlouhopu dobu praktickou zkušenost. Ale mohu potvrdit, že ty nejhorší kempy bývají nejdražší i v zahraničí. Ten historisky úplně nejdražší (v Oslo) byl podobně hloupý jako tento. Samé nesmyslné zákazy a v kempu přitom jenom problémy.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024