reklama
Země: Česko Česko

Toulovcovy mastale

Toulovcovy mastale
Ahoj,
o vikendu se chystam na Toulovcovy Mastale u Litomysle, muzete mi nekdo poradit dobry vychozi bod a dulezite informace pro cykloputovani v teto oblasti?
diky moc,

Ales.

[ Zpět ]
Datum: 08.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ales)
  • Re: Toulovcovy mastale

         

    dobrá je,si myslim, proseč ale vpodstatě je to jedno. hned jak tam přijedeš tak si pořid mapu!!! je skvěle udělaná:)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Toulovcovy mastale

           

      a co tip na ubytování - kemp - nebyl by ?
      Vím jen o jednom kempu - Borová viz Velo č.4/2004 ten je ale trochu z ruky, víte o něčem bližším ?

      Nějaké penziony jsou na mastale.cz, víte o něčem dalším ?

      Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jožin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulovcovy mastale

         

    Vloni jsme byli v Maštalích také na víkend. Bylo to v září, tak jsme hledali ubytování pod střechou. Z několika možností jsme jako nejlepší vyhodnotili ubytování v hostinci Na Skalách v Budislavi. Bylo to tam docela dobré, nestálo to moc a jako východisko vhodné. Fotky z našeho víkendu jsou na http://www.cyklostranky.cz/kronika/2004/mastale...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jaromír Krejčí)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulovcovy mastale

         

    Nějaké informace jsou i na
    www.nakole.cz/clanky/clanek.php3?id=60

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulovcovy mastale

         

    v proseči je turistická ubytovna. je to objekt po rekonstrukci a velmi pěkný. od 2 nocí výše cena 160,-kč/noc. pokoje 11,10,2x6. u každýho záchod a sprcha. mrkni na www.mastale.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulovcovy mastale

         

    Ahoj, byla jsem tam minulý týden, záleží. kde budeš mít výchozí bod. Já jela jednou přes Zderaz, Proseč,z náměstí doleva, za autobus.zast.pak po zelené klasické turist.značce, je to trochu i na kolo do ruky, ale paráda, lesem, přes vodu, Mojžíova studánka, kolem dětského tábora, kam jsem jezdila jako vedoucí, skončila jsem na Polance na polívce..dobře tam vaří, posezení venku.. Druhý den jsem jela obráceně, přes Jarošov,Budislav, tam vede klasická cyklostezka-v pohodě lesní cesty, borůvky.. dojela jsem do Nových Hradů, prohlídla zámek..no prostě pohoda. Krásně si to užij.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (spravnababa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulovcovy mastale

         

    Minulý víkend jsem strávil v TM a okolí, trasy jsou výborný, dělaný s maximální snahou vyhnout se sinlici. Pokud jsou na trase náročnější místa, nejsou příliš dlouhá, takže nezkušený biker/ka může v pohodě slézt z kola a moc se nezdrží. Bydlel jsem v hotelu Renospond ve Zderazi, pokud Vám nevadí komunistický retrostyl 70-80. let, místo v "ubytovně" mají asi skoro vždy, kola je možno schovat v jakémsi skladu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jožin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Toulovcovy mastale

           

      V Maštalích jsem byl tuhle sobotu (27.8.) víceméně na průzkumu co se od nich dá čekat. Velmi příjemně mne překvapily a rozhodně se vrátíme s celou partou nejméně na prodloužený víkend. Potvrzuji vhodnost okamžitého zakoupení perfektní mapy á 49 Kč. Návštěvy mikroregionu Toulovcovy maštale s jeho skalními městy, pohodovými lesními cestami, terénními vložkami i nově postavenými rozhlednami rozhodně nebudete litovat. Peldy z Mandarínů

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

184 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024