reklama
Země: Česko Česko

Transportní vak

Uvažuji o koupi transportního vaku na kolo, ale nemám s tím žádné zkušenosti.
V ČR jsem našla jen jednoho výrobce: http://www.pigeon.cz/
Může mi někdo poradit značku, popř.výrobce a napsat dobré či špatné zkušenosti?
Díky moc Jana

[ Zpět ]
Datum: 14.11.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana ([email protected]))
  • Re: Transportní vak

         

    Myslim si, ze to je vice ci mene jedno. Ja pouzival dva, oba svedseke provenience. S obema mam dobre zkusenosti. Byly to proste de facto pytle se zipsem dookola. Balil jsem do toho kolo do letadla. Trochu to vycpal papirem a nejakymi bublinkami. Stacilo. Pokud mas drahe kolo a bojis se o poskrabani atd. päk je lepsi mit steny primo vypolstrovane. Opravdu zalezi na co ho chces mit. Zkusenosti mam i od kamaradu. Kdyz tak napis na mail.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza Galla)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transportní vak

           

      prosím o radu zkušenější, jak moc se mujsí kolo při použití do vaku rozeberat? Musí se nějak ošetřit přehazovačka?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan Šmejkal ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transportní vak

             

        Četl jsem ve Velu, že se doporučuje přehodit na velký pastorek - přehazka se tak schová ke kolu.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transportní vak

             

        Jste z Gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře??????? POtřebuju to netně vědět... Děkuji

        [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Beruška)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transportní vak

             

        Dobrý je přehazovačku sundat, ale neodpojovat přitom lanko. Přehazovačku pak vlepím (ideálně krytou krabičkou) do rámu. Na místě za pár vteřin přehazovačku znovu našroubuji, seřízení řazení není třeba (poloha přehazovačky i lanko jsou tak jak byly).

        [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transportní vak

         

    Hlavně nevím co pak udělat s vakem, když někam doletím. Pokud je na letiši úschovna, tak za cenu, která účelnost vaku zpochybňuje. Krabici schovám někde u letiště nebo někomu do garáže apod a celkem jí není škoda, když tna to přijde tak ji i vyhodím. Moje otázka - co s vakem na letišti v cíli cesty?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transportní vak

           

      Ja to resim krabici na kolo kterou dostanu v prodejne kol kdekoliv na svete . Nekde zadarmo a nekde za dva az pet dolaru ..... Potrebujete jen par klicu a vedet jak do krabice na kolo toho nacpat vic nez kolo tak aby se kolu nic pri preprave nestalo i kdyz zalezi na tom s kterou spolecnosti cestujete . Vak na letisti po vybaslni bicycle , co s nim ? A tahat ho se sebou . to snad ne . Leda kdyz si ho muzete u nekoho nechat , Jsou vyrobci a dokonce delaji na kola i drahy kufry z laminatu a plastiku ......

      [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transportní vak

           

      Ja to resim krabici na kolo kterou dostanu v prodejne kol kdekoliv na svete . Nekde zadarmo a nekde za dva az pet dolaru ..... Potrebujete jen par klicu a vedet jak do krabice na kolo toho nacpat vic nez kolo tak aby se kolu nic pri preprave nestalo i kdyz zalezi na tom s kterou spolecnosti cestujete . Vak na letisti po vybaslni bicycle , co s nim ? A tahat ho se sebou . to snad ne . Leda kdyz si ho muzete u nekoho nechat , Jsou vyrobci a dokonce delaji na kola i drahy kufry z laminatu a plastiku ......

      [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transportní vak

           

      tak jsem si nakonec koupila vak od toho Pigeona a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Nemusím si lámat hlavu s tím kde seženu krabici. Dá se složit do poměrně malého rozměru, tak jsem to strčila do igelitky a přidělala gumou na zadní nosič. Projela jsem tak celou Anglii a Skotsko a ta 2 kila navíc jsem fakt ani necítila.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transportní vak

         

    Reklamní text byl odstraněn.
    redakce NaKole.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transportní vak

           

      Tak mám pocit, že všeho moc škodí. Reklamy na firmu cajenda jsou tady nějak příliš často, myslím, že mi něco podobného dorazilo i na privátní mail. Takže s cajendou ......... :-(((

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024