reklama
Země: Francie Francie

Francie - Provence

Nevite nahodou nekdo o cestovce, ktera by zajistovala pouze obousmernou dopravu nekam do Provence?

[ Zpět ]
Datum: 19.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
  • Re: Francie - Provence

         

    Já jsem jel do NICE běžným linkovým autobusem - FTL Prostějov. Kolo v krabici (vešly se tam i brašny). Pro zpáteční cestu jsem se obešel i bez krabice.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Francie - Provence

           

      Krabici jsi po prijezdu vyhodil? Jak se prepravovalo kolo zpet? Dole v zavazadlovem prostoru - cos z nej vsechno sundaval a cos s nim udelal aby doslo co nejmensi uhony?
      U eurolines jsem si nasel, ze po zaplaceni jizdenky je mozne rezervovat si misto pro kolo - tos mel na zpatecni cestu rezervovane nebos riskoval, ze bude mit autobus plny zavazadlovy prostoe a nebude pro kolo misto?
      Diky

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Francie - Provence

             

        Jel jsem v květnu - tedy mimo sezónu. Tam nás jelo 12, zpátky 8.
        Kdybych to věděl, ani bych ho nerozebíral.
        Do krabice stačí sundat řidítka a obě kola, pedály. Navíc jsem tam nacpal všechny brašny.
        Řidiči jsou ochotní, slíbili, že mi krabici vezmou zpátky a předají následujícímu spoji. Splnili.
        Ale nakonec jsem na zpáteční cestu ani krabici nepotřeboval, prostě jsme ho zasunuli dovnitř.
        Nejlépe bude domluvit se s FTL dopředu.
        Mimochodem, za krabici jsem zaplatil jako za první zavazadlo - 20Kč.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Francie - Provence

               

          diky moc za informace. Z FTL mi napsali, ze behem sezony (asi cerven-srpen) jsou linky vytizene, takze kolo temer na 100% neprepravi, mimo sezonu pry podle vytizenosti linky, ale rezervaci mista pro kolo (jako treba nabizi eurolines, zpatecni do Nice ale stoji dvojnasobek:( u nich nejde, takze je to asi vzdycky trochu risk do posledni chvile nebo Ti urcitou dobu pred odjezdem potvrdili, ze kolo vezmou?

          [ Zpět ]
          Datum: 16.06.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Francie - Provence

                 

            Pevně jsem věřil, že před sezónou nemůže být problém. Nejlépe by bylo domluvit se přímo s řidiči.
            Zkus ještě jedno řešení. Svézt se s nějakou cestovkou, která pořádá zájezdy k moři do těchto míst. Zdaleka ne všechny autobusy jsou vytížené.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.06.2004
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Francie - Provence

                   

              Diky za rady, jeli bychom 2, takze potreba vic mista, ale uvidime...

              [ Zpět ]
              Datum: 18.06.2004
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Francie - Provence

                     

                Zajímavé ...

                [ Zpět ]
                Datum: 01.12.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (HAF)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Francie - Provence

           

      Ahoj!
      Uvažuji jet do Nice taky autobusem (teď stojí zpátečka 3.590,- Kč) a s kolem. Kolik stojí nějaký příplatek za něj, jestli je, a s kterou společností si jel?
      Nevíš o nějakých cyklostezkách v okolí Nice, Monaca, Verdon a okolí?
      Dík za odpověď.
      Milan

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan II. ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Francie - Provence

           

      ahojky, prosim, mohla bych dostat nejake info o cestovani do Nice?celkem dost na posledni chvili jsem musela zmenit plany a autobus sehnat nemuzu,poradis...

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucka ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
18.05.2024, 8 dní
15 250 Kč
cyklistický Autobusem

Provence a Azurové pobřeží

 (CK Frčíme)
07.06.2024, 10 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024