reklama
Země: Česko Česko

Asfaltka v lese za peníze z EU.

Asfaltka v lese za peníze z EU.

Kde to je???

Byla to normální cesta lesem, na které rostly houby a lesní jahody. Teď je z ní, za peníze z EU, asfaltová silnice. Proasfaltované čtyři miliony. Od vsi je její začátek vzdálen kilometr a vede k němu rozježděná polní cesta. Končí po sedmi stech metrech uprostřed lesa.

Tady začíná.
A tady na křižovatce lesních cest končí.
Je dost šíroká, aby se na ní vešly dvě auta vedle sebe
Jak je vidět, za měsíc co funguje, tady jedno auto už projelo.
Takových skvěle vyvedených mostků je tu hned několik. Za kolik jeden? Dvěstě nebo třista tisíc?
Prostě ukázka, co se taky děje s penězi z Evropské unie. Protože stavební firma chtěla čtyři miliony hned po dokončení, musela si obec vzít úvěr a na úroky si bude muset sáhnout do vlastního rozpočtu. Asi hluboko. Samozřejmě, že vím, proč se tohle všechno vlastně dělá, ale jen mne napadá, jestli to za to stojí.
http://bicera.blog.idnes.cz/c/96418/Asfaltka-v...

[ Zpět ]
Datum: 11.08.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (lesník)
  • Re: Asfaltka v lese za peníze z EU.

         

    Bohužel nic neobvyklého... Firmám se z peněz EU dotují přístupové cesty k jejich zájmovým lokalitám, ale jinak se to kryje názvem "cyklostezka" :-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asfaltka v lese za peníze z EU.

         

    A nakoláci mají dělat co?? vzít krumpáče, kolečka a jít jí rozebrat?? Brečíš hezky, ale na blbym hrobě

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (???)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asfaltka v lese za peníze z EU.

         

    lesníku, jseš teda pěknej tydýt. Zkus nějakou vlastní tvorbu, když ti nejde kopírování. A nebo alespoň vynech popisky obrázků. Jinak to vyzní jak text od nějakého retarda... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2009
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Asfaltka v lese za peníze z EU.

           

      Ale jinak podnětný článek. Aspoň víme, k čemu nám ty peníze z EU jsou. Mimochodem, jak z EU, EU ty peníze vyrání? :-(((

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2009
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Asfaltka v lese za peníze z EU.

             

        njn, ale nějak mi tam chybí kde to je, co to je, za kolik to opravdu je, z jakého důvodu se to stavělo... Mám pocit, že zrovna v tomhle případě ten blogař jen někde zahlídnul kus nové asfaltky a v duchu dnešního módního hudrání na všechno si jen dovodil zbytek... A nebo má třeba pravdu, ale absolutní absence konkrétních informací a zdrojů z toho pro mě dělá BLESKovou zprávu.

        A toho kopíráka už vůbec nechápu. Navíc se tady trochu moc množej... :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 11.08.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024