reklama
Země: Česko Česko

Vranovská přehrada - okolí

Poprvé budu na Vranově. Dejte vhodné tipy na cykoturistické trasy v okolí s rodinou. Dojet někam autem a okružní jízdu cca 40 km a vrátit se k autu.
Rakousko, Valtice apod.

[ Zpět ]
Datum: 25.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (bulls ([email protected]))
  • Re: vranovská přehrada -okolí

         

    Zalezi kde budete bydlet, ale dost se toho da i bez auta a vejde se to do uvedeneho limitu 40 km. Mestecko Hardegg rozhodne stoji za videni, vyhlidka na totez z ceske strany, pak vinice Sobes, zricenina Novy Hradek, Cornstejn, prihranicni cyklotrasy v Rakousku jsou moc pekne, zvlaste usek mezi vinicemi pred Retzem, znojemske podzemi, cyklostezky kolem Dyje na ceske strane....Priprav ale rodinku na kopce. Ne dlouhe, presto vsak vyzivne. Pozor na turisticke trasy, nektere jsou i pro big bikera na kole nesjizdne a i s kolem na hrbete obtizne pruchozi. Nevim jak velke mas deti, ale tech 40 km muze byt v tamnim terenu docela dost. Jo, zapomel jsem na Vranov a Bitov, druhy je lepsi, ale novy Hradek je diky skvelym pruvodcum stejne predci. Na webu mam nejake fotky, byli jsem tam na dovolene letos i loni.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2008
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vranovská přehrada -okolí

         

    Mužeš zajet do Retzu, tam je údajně největší náměstí v Rakousku a mají tam i cyklistické muzeum. Taky už výše vzpomínaný Hardegg je supr, nejmenší městečko v Rakousku má asi 80 stálých obyvatel (zbytek jsou chalupy vídeńáků).
    Na naší straně celý národní park Podyjí.
    Jinak Valtice a Lednice jsou z Vranova asi 90 km, to už je dost z ruky.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Karvinsko na kole

 (CK Cyklotur)
23.04.2026, 4 dny
5 860 Kč
cyklistický Autobusem

České středohoří na kole: Porta Bohemica

 (CK Bondo)
22.05.2026, 6 dní
8 940 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

 (CK Bondo)
21.06.2026, 6 dní
9 980 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Sparing partnerka

05.04.2026
Hledám sparing partnerku na cykovylety po okolí Ivančic muž 48 let

Hledám: Parťák na cyklo Jsi tu??

01.04.2026
Hledám parťáka na cyklodovolenou --- letos zlínský kraj--- jedu v srpnu první týden. Napiš máš li zájem. Více…

Hledám: kamaráda

01.04.2026
Kamaráda na kolo 50-60letého z Bystřice pod Hostýnem
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (9 přihlášených)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 2. část

Ze Srbska do Černé Hory aneb když v ráji pršelo... 3. denAmbivalentní pocit je, když se vaše tchyně vybourá…
Peggy | 30.03.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 1. část

1. část Srbsko – Zlatibor Naše druhá rodinná letní cesta v omezené sestavě - jen ve třech. Ani letos Víťa (18…
Peggy | 25.03.2026

Baťův kanál

Tak a teď už budu jezdit jenom roviny. To jsem si řekl v době, kdy se starší syn nastěhoval do svého nového,…
Stanley58 | 16.02.2026