reklama
Země: Česko Česko

Loučeň

Zdravím Vás!
Jsem z Milovice (u Lysé nad Labem) a chceme jet s přítelkyní na kolech na zámek Loučeň. Ona však není moc trénovaná, tak se chci poradit zda máte někdo s touto trasou zkušenosti a kudy by jste doporučili jet, aby tam bylo co nejmenší převýšení? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 13.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
  • Re: Loučeň

         

    Vzdyt je to po rovine.....:-) Kudy? Silnice, nebo les? No...ono to jinak nez po silnici nejde:-) Ikdyz neco by se naslo.
    Po silnici....Zbozicko, Straky, Vsejany, Vlkava (kolem rybniku). Prijedes na hlavni, tu prejedes a pojedes klidnou silnickou az do Loucene. Jedinej kopec je ve Vlkave od rybnika na hlavni silnici:-) Asi 150m.

    Dalsi varianta je pres milovickej prostor na Lipnik a pak zas na Vlkavu. Ale to jukni do mapy, to je zbytecne tu vysvetlovat.

    Hlavne je to vsude po rovine!!!

    Mimo silnici....to ja ti ani nevim. Ja vzdy zabloudim a pak se nekde vyloupnu, zorientuju a dorazim:-) Jinak kdyz se podivas do mapy, tak z Loucene vede krasna turisticka trasa (cervena) lesem az nekam do.... Pekne se po ni jede a moc rad tam jezdim.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučeň

           

      Díky:). Já tam ještě nejel, jezdím přes mladou na boží dar - asi nejobtížnější trasa v okolí:) - na trénink vynikající. Ale přítelka netrénuje. Jinak na mapu jsem koukal, ale právě že se moc nevyznám ve vrstevnicích :( Byl jsi vloučni poslední dobou? Než jsi odjel do ciziny:). My tam chceme do toho labirintária, snad mne tam neukradnou kolo ze stojanu...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Loučeň

             

        No on ten kraj je celej placatej:-) Zadnej kopec, nic. Byl jsem tam naposledy loni, kdyz se tam vdavala kamaradka:-)
        Ale mam takovej pocit, ze tam nejak vratnice nedavno horela:-) Ale otevreny to snad bude.

        Jinak ve "vrstevnici" se tu nevyzna spousta lidi:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Loučeň

               

          :D

          [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2008
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Loučeň

               

          Jo, tak to je výstižný s tou plackou:). Já bydlím na Mírové, koukám přímo na tankodrom a to je placka ukázková:).

          Ta vrátnice sice hořela, ale otevřeno je normálně:).

          A díky za odpověď, radši se ptám, aby pak přítelka nebyla konsternovaná :)

          [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Loučeň

               

          Ta vrátnice opravdu vyhořela....ale místo ní tam je postavenej takovej provizorní karavan a otevřeno normálně je.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2008
          Autor: Ligi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučeň

           

      Jo a cesta spíš silnice, přítelka má skorosilniční kolo:). Já mám relativně dobrý trek.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučeň

         

    Jel bych jak už psal Michal na Všejany a tam od žel.zastávky po modré krásnou cestou k rybníku Jivák (osvěžovna) a pak buď po červené nabo po silnici na Loučeň.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2008
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučeň

           

      Přesně tudy jezdím s dcerou (8 let), pěkná cesta, jedinej trochu kopeček je ve Všejanech u hřiště asi 200 m,
      ten se dá vyjít po svých. Na to není třeba nějaký extra trénink. Pak už rovina až na Loučeň. Jinak na Jiváku se zastavte je tam hezký posezení a na Loučeň kousek.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdenek S)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučeň

         

    ahoj, ja jsem v podstate ze Vsejan a kopec na Loucen byl pro me taky jeste pred par lety "poradnej kopec", tak to chapu.

    pokud se chcete skoro uplne vyhnout kopcum, tak jedte pres letiste, pak Vanovice, po silnici do Cachovic, pres zeleznicni prejezd a u rybnika zahnout podle potoka doleva na (snad jeste) hlinenou rovnou hladkou cestu, ta vede kolem rybnika a po nejakych 200 metrech odbocuje doprava nova cyklostezka (sotolina, pak asfalt), po ni dojedete budto az na konec k hajovne, pak doleva po prasne ceste a po silnici pres Patrin do Loucene.
    Nebo, po hezci ceste, z cyklostezky odbocite na turistickou znacku na rybnik Jivak a od Jivaku po cervene (pesine) do Loucene.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hankah)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučeň

           

      A ja uz se bal, ze tu nikdo z nymurska neni:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Loučeň

             

        tady je vic lidi z nymburska, jenom se to nejak nema kde projevit :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (hankah)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Loučeň

               

          To je docela skoda:-( Kdyz jsem bydlel v Milovicich, nejaka cyklo banda mi docela chybela...samotneho me to moc nebavilo

          [ Zpět ]
          Datum: 16.05.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Loučeň

             

        víš dobře, kdo je tu z nymburska, jen zapomínáš...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2008
        Autor: cami
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Loučeň

               

          Nenen....na Cami a Veteho jsem nezapomel:-)
          Ale jinak nikoho jineho neznam. Jen vim o nejakem Zdenkovi tusim ze Stare Lyse. A to je vse. No a mozna Kolin by se mohl povazovat skoro za nymburaka, kdyz neni v Praglu.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.05.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024