reklama
Země: Česko Česko

To zas byl víkend :o)))

Koukám na zataženou oblohu, na teploměru 13° a na brdským radaru přeháňky na západě a v Krkonoších.
Předpokládám, že ten víkend jste řádně využili
(já jo, sběrem fotografií k "oblíbené trase" :o)))http://pepikw.rajce.idnes.cz/vikendove_pohranici/ .
A doufám, že se vám to na Mácháč zase zlomí zpět.

[ Zpět ]
Datum: 05.05.2008
Autor: PepikW
  • Re: To zas byl víkend :o)))

         

    Fotky hezký!
    Hele k Suchý bělý se smí? Já myslel, že tím vždycky něco porušuju...

    a jaký "že se vám to na Mácháč zase zlomí zpět." Jaký Vám? To jako, že nepřijedeš???

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To zas byl víkend :o)))

           

      Tahle Dürre Biela je jen CHKO, vlastně NSG :o))), asi myslíš jinou.

      No já bych se mohl akorát tak v sobotu připojit na kus cesty.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2008
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: To zas byl víkend :o)))

             

        myslím tu, co teče kolem stříbrnejch stěn a Pravčický brány. Nevím, jak líp to popsat:o)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: To zas byl víkend :o)))

               

          tak tam se nesmí, sááámo, ani pěšky :o(
          To teda porušuješ, strážce v Landroveru na tebe !§!

          [ Zpět ]
          Datum: 05.05.2008
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: To zas byl víkend :o)))

                 

            když ony jsou tam tak 300m od silnice dvě nádherný studánky! Já se tam často stavuju když jedu domů, napijeu se a naplním všechny nádoby. Výtečná voda! A podle cedulek pravidelně kontrolováno Českým hydrometeorologickým ústavem.

            [ Zpět ]
            Datum: 05.05.2008
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: To zas byl víkend :o)))

         

    Víkend se povedl. Měli jsme premiéru. Pořídili jsme sedačku a včera jsme byli poprve s malou na kole. Jenom tak na zkoušku, pár km na Zvíkov a zpátky.Aby se vyzkoušelo co a jak. No, důležitý je, že se jí to líbilo. A to tak že velmi :-) Velice zodpovědně si bere helmičku a je z toho unešená. A nejvíc se jí to líbí, když jedeme rychle a drncá to. A když jedeme louží nebo bahnem. Malá bajkerka :-)))
    Tak mám na kolo parťáka a mám děsnou radost jak nám to šlo.

    A pak mě taky těšilo, že i s huákem na zadku jsme to mamince natřeli na plný čáře :-)))))))))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2008
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To zas byl víkend :o)))

           

      Tak to gratuluju ke všem úspěchům! My dvakrát vyjeli do Slepičích hor a jednou kolem Třeboně. Ta Třeboň, to byla odměna pro naši nejstarší, že zvládla ty kopce (tedy oficiálně, ve skutečnosti si potřeboval odpočinout tatínek, jehož dvojmístný vozík se poprvé zdál v těch kopcích OPRAVDU tak nějak těžkej :-)))) Prej Slepičí hory! Kopce krátký, ale zato fakt trhavý. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl - dnes neregistrovaný)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: To zas byl víkend :o)))

             

        To mi připomíná, že dlužím tisíceré díky Alvpovi za inspiraci. Ten kraj je opravdu nádhernej, jakto, že jsem ho dřív neznal? :-o

        A zadruhé dlužím omluvu značkařům - nedávno jsem je tu pomluvil, že se po značených cyklotrasách nedá jezdit bez bloudění. Tak tedy: neplatí to obecně. Právě Slepičí hory jsou proznačeny perfektně, nakolik můžu z těch dvou výletů soudit.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl - dnes neregistrovaný)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024