reklama
Země: Česko Česko

Drevene kostoliky v Moravskoslezskych Beskydach

Ahoj, v lete chceme okrem ineho prejst na bicykloch kusok cez Moravskoslezske beskydy. Zistil som, ze je v okoli dost vela drevenych kostolikov. V blizkosti nasej cesty su tri, Guty, Albrechtice u Ceskeho Tesina a Ostrava- Hrabova. Zhanam kontakt na niekoho, kto by nam kostoliky otvoril a urobil kratky vyklad. Hladal som na Internete a ziskal zopar telefonnych cisel na farske urady, ale nikdy sa na uvedene cisla neviem dovolat. V blizkosti kostola Guty som nasiel penzion, ale majitel mi tiez nevedel poradit. Nenajde sa nejaky domaci, ktory vie kontakty najst? Dakujem Na oplatku mozem poskytnut telefonny zoznam spravcov kostolikov na severovychodnom Slovensku.

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2008
Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
279 Kč

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
199 Kč
Seznamka

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…

Hledám: Sympatického cyklistu

24.09.2021
Ahoj, hledám nezadaného a pohodového cyklistu na 50 let, pro cyklovýlety a fajn dny na kole, který má rád přírodu,…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (10 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021