reklama
Země: Česko Česko

Holice, Týniště n/O atd ?

Holice, Týniště n/O atd ? Znáte někdo ten kraj ? Chystám se tam letos s kolem na pár dní tak hledám zkušennosti.... Jasně, že vim, že je to tam placatý ale kondici mám trochu vyšeptalou, tak mi placka nevadí :-) Jestli znáte hezký místa, turistický cíle, hospody... budu zavázán za doporučení.

[ Zpět ]
Datum: 27.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr ([email protected]))
  • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

         

    Jenom co mě tak napadá,Holice-Muzeum Emila Holuba,Veliny-pěkný dřevěný kostelík,Rychnov n. Kn.-Památník Karla Poláčka a zámek,Častolovice-zámek,Doudleby-zámek a Voj. muzeum,Třebechovice-betlém,Krňovice-skanzen,Vamberk-Muzeum krajky,rozhledny-Osičina,Vrbice,Skuhrov,hrad Podštejn, Př.park Orlice.Mezi Vysokým Chvojnem a Týnýštěm n.O.jsou pěkné lesy i s pralesem a ještě jsem zapoměl na Opočenský zámek.Stačí se podívat do průvodce a určitě tam ještě něco najdeš.Pravda,nejsou to žádné hory,ale možná,že o té placce změníš názor.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hawk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

           

      Díky, zapracuju do mapy a itineráře :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

           

      Doporučuji ubytování RZ Radost u Horního Jelení.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

         

    No, nemít kondici a celý den se plácat po rovině ? ;-) Nevím, no... Mně to přijde mnohem náročnější (a také dost otravné) než nějaký zvlněný terén. Sice se musí nějaké kopce vyjet, ale pak se jich zase pár sjede a nemusí se šlapat ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

           

      ....čéče chlape, čeho ty se nechytíš ? Já jsem tam tu rovinu nevyválcoval, prostě jsem tam ještě nebyl (na jinejch místech už třikrát) a říkal jsem si, že kolem Orlice by mohlo bejt hezky. That is all.... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

         

    Tam to trochu znám...Teda pokud chceš říct kde je jaký lom nebo pískovna, nebo jaký dopravníky mají v který fabrice :)
    Ale jinak je to tam pěkný, taky se tam chci někdy vydat jinak než pracovně. Zkus to natáhnout dál podle Orlice až do Ústí a pak dál na Letohrad a tak...Krásná krajina v každou roční dobu.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2008
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

         

    Doporučil bych vyjet dále, resp. severovýchodněji - tj. podhůří Orlických hor atd... - ano, trochu kopcovitější terén, pravda, ale zase ta krajina :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ado)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

           

      Asi to tak nakonec udělám.... Respektive asi přejedu autem na pár dní o kus dál abych nejezdil furt ze stejnýho místa.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Holice, Týniště n/O atd ?

             

        Ježiši kriste, to nesmíš říkat nahlas nebo tě tu Bééďa ukamenuje jako ekoteroristu, popojet autem někam jinam abys na kole viděl i jinou krajinu, no že se nestydíš :o)))
        Kdybys byl třeba Palestinec s bombou v baťůžku a vlezl do autobusu plném dětí, tak by pro tebe pochopení našel, protože je k tomu dohnala ta zlá amerika ;o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2008
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024