reklama
Země: Česko Česko

Praha a blízké okolí

Tak kam nejraději jezdíte? Máte nějaký dobrý tip na hezký výlet? Když už máme to hezký počasí, tak se musí začít plánovat:)
Jsem z Prahy 4, takže sobota Krč-Zbraslav a po druhý straně Vltavy zpátky, neděle Modřanská rokle a branická cyklostezka.

[ Zpět ]
Datum: 25.02.2008
Autor: Kik
  • Re: Praha a blízké okolí

         

    Já sem z šestky a takové oblíbené cesty mám dvě. Za prve na Okoř a to Buď kratší variantu přímo, nebo dělší přes Kralupy. A druhá cesta kterou mám rád je kolem Kačáku do Loděnice a zpátky. Jenže tam je to teď špatný, protože z červený značky udělali čtyřkolkaři tankodrom, kterej je na několika místech naprosto nesjízdnej.(stav cca 14 dní zpět)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha a blízké okolí

           

      Taky, ač v kraji cizinec, mám rád cestu kolem Kačáku, tos mě nepotěšil, to se lehce do původního stavu nevrátí.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha a blízké okolí

             

        Mně to úplně zkazilo výlet. Nepopíšu ti přesně ty místa, protože přesný názvy si nepamatuju,ale bylo to tam rozježděný tak, že ač jsem se snažil co to šlo (a že mám dobrý pláště) tak jsem skončil tlačíce vedle cesty, nebo toho co z ní zbylo. Nechci vidět až to ztvrdne. Jet se dalo jenom tam, co ty 4kolky jedou potokem (!!!). A to nepočítám, že když jsem šlapal do kopce před tou hospodou (nevim jak se jmenuje) tak proti mně vyskočila terénní motorka.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2008
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Praha a blízké okolí

               

          Nějak si neumím přestavit, kde to přesně je...

          [ Zpět ]
          Datum: 25.02.2008
          Autor: Kik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Praha a blízké okolí

                 

            Povodí Kačáku? To údolí řeky Loděnice jižně od Unhoště
            <a href="http://www.mapy.cz/#x=132364288@y=135912448@z... nás zde</a>
            Dá se tamtudy udělat krásnej výlet z Unhoště až do Loděnice. Do Unhoště jezdí z Prahy vlak, nebo po vlastní ose. A z Loděnice se dá jet třeba do Sv. Jána a pak dál kolem řeky do Prahy, slabší mohou opět využít vlaku.
            Akorát teda že tam ta cesta teď stojí zaprd. Až to trochu vyschne tak se tam zase pojedu mrknout a zmonitorovat situaci.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.02.2008
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Praha a blízké okolí

                   

              Už za minulého režimu byl Nouzov a jeho nebližší okolí "zemí zaslíbenou" pro motokrosaře. Bří Justové, Frank, Gibiš ...
              Ač chatová oblast a nyní i rezidenční sídlo, přesto zde bydlí dost lidí, "kteří na to mají" a mají PRÁVO si užívat života.
              (Takže se snaž, ať hodně vyděláváš, ať nemusíš závidět a můžeš si "užívat života", protože na to máš PRÁVO)
              8-E

              [ Zpět ]
              Datum: 25.02.2008
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Praha a blízké okolí

                     

                A az si budem vsichni uzivat a budem si delat vse, co chcem, tak si to tady znicime a co pak...."A co deti? Maji si kde hrat". Oblibena to ma pisnicka.
                A az budu bohatej, muzu si nasi zem nicit. Vse si privlastnit a sve jednani obhajovat tak, jak ho tu obhajujes ty? Pekne, jen tak dal, jen tak dal:-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 25.02.2008
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha a blízké okolí

           

      Jel jsem tam minulou neděli - 2 dny zpátky a přišlo mi to ok, projel jsem červenou stezku v úseku od Roučmídova mlýna (tam, kde se napojuje zelená na Bratronice) přes Malé Kyšice až na rozcestí se zelenou (u zabité rokle) a Karabinským vrchem nahoru. Žádná katastrofa to nebyla, ale je pravda, že tam bylo sem tam bahýnko, ale většinou ne po celé ploše a některé úseky bylo potřeba projet pomaleji, abych se zbytečně nezaflákal na posledních pár kilometrech. Vyjeté koleje byly jenom v jednom místě, ale tam to je běžná situace. Navíc to bylo spíš od traktoru.
      Je sice pravda, že mám fulla, ale nějakých velkých rigolů bych si všiml.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2008
      Autor: Kubajs
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha a blízké okolí

             

        Jinak mi to tam pěkně natřel v kopci jeden crossař (tímto ho zdravím ;) ), neměl jsem na něj šanci ani s fullem, z kopce sice v pohodě, ale do kopce už těch sil bylo po 60km terénem hodně málo. Ani mluvit jsem už nemohl :). No proklínal jsem ho, protože jsem to v tom kopci navíc trochu přepískl a pak mě ještě čekal ten Karabinský vrch, na který jsem si chtěl právě ušetřit síly ;). Řeknu vám, byla to pěkná dřina. Puls 170 při 4.5km/h, ani jsem se už nezadýchal. Svaly to prostě neutáhly.
        Ale tu červenou stezku mám rád, vede docela romantickou krajinou a kolem ní se v celé délce vine potok. Taky proto to tam bývá někdy dosti rozbahněné, hlavně kolem chatové oblasti, kde jezdí po té cestě auta.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2008
        Autor: Kubajs
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha a blízké okolí

             

        Tak to sem rád, že se to tam nějak stabilisovalo a že to byl pouze dočasný stav. Já to mám docela kousek a zase tam někdy vyrazim. Dík za dobrou zprávu takhle po ránu. ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2008
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Praha a blízké okolí

               

          Proč všici jedete z Uhnoště po proudu potoka? Zkusil někdo jet proti proudu Kačáku do Lodenice? Z Lodenice na Bucek a odtud na řenčovské nádraží. Stadial dom vláčkem ...
          B-)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.02.2008
          Autor: pavka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Praha a blízké okolí

                 

            Ja jsem jel i z Loděnice i do Loděnice po červené (směr Křivoklátsko). Jinak jedu většinou z Chýně do Ptic, odtamtud hned jako to jde na zelenou turistickou a tím krpálem (Karabinský vrch) dolů. Pak buď kolem sádek směrem na loděnici po červené nebo na opačný směr na Malé Kyšice. Oba směry jsou dobré.
            A když si chci dát do těla, jako například v neděli, pak jedu po zelené dolů Karabinským vrchem a nahoru zabitou roklí - už jsem si stanovil, že za žádnou cenu nesmím v zabité rokli sesednout z kola (až na vrcholu), takže si to pěkně vydřu ;). No pak nějaký okruh a zpátky pro změnu Karabinským vrchem po zelené nahoru (to je ještě horší krpál, než Zabitá rokle :D ). Ale to už většinou najednou nedám, protože bych ani nedojel domů z Ptic po asfaltu ;). Navíc poslední dobou musím objíždět Úhonice, protože nemůžu jet kolem úhonického statku směrem do Chýně - mají tam takové dva roztomilé pejsky, kteří neváhají bikera řádně ztrestat. Troufnu si to leda tak dolů, kdy vím, že jim ujedu ;)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.02.2008
            Autor: Kubajs
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha a blízké okolí

         

    přijeď k nám:o) u nás je všude hezky a máš to kousek. Mohls/mohlas přijet v neděli viz: http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=6500
    Ale zase něco bude, tak můžeš příště...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha a blízké okolí

         

    To ses mohl včera přidat, branická cyklo je za trest, takže rychle z ní pryč. My včera jeli podle vody do Vraného, pak přes Zvoli, Libeř a lesem do Jílového, po cyklo 19 na Horní Požáry a kolem Grybly, leckde asfalt jinak nádherné cesty. V Týnci oběd na zahrádce a přes les zase zpátky. ze 4 se dá jezdit docela dobře, lesy jsou blízko

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha a blízké okolí

         

    Krásný výlet je i směr Ondřejov, Hrusice, docela pěkný terén, občas sice nějaký kopeček, to trošku funím, ale stojí to za to:-) Taky nad Průhonickým zámkem to jde, ale moc se mi i líbila trasa na Okoř, včera jsem jela po modré přes Roztoky a zpět přes Šárku, bylo to super:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: handat
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha a blízké okolí

         

    moje nejoblibenejsi trasa (mimo na karlstejn, kam vede spousta cest a ne vsechny nutne na karlstejn ;) je rano 3-kou (cyklostezka) na zbraslav (okouknout kocicky na bruslickach), nahoru na brdy po hrebenu na kazatelnu, sjezd do voznice pak pres male hrastice dolu do udoli kocaby a na stechovice, tam hupnout ten kopec do pikovic (cukrarna!) a dat si cervenou (dopoledne uz tam neni tolik lidi a ti co zbyvaji dou spis do pikovic, takze te videj a spis uhnou:) nad rekou do kamenyho privozu, tam plzen na "nadrazi" a pak vlackem na zpet na zbraslav, a vokouknout kocicky na bruslickach na cyklostezicce.
    tohleto je pekna trasa se spoustou poutniku, i na kolech, co radi poradi, pumpickou pujci, pofoukaj bolistko. je dostatecne dlouha na cely den, ma nekolik distnktivnich useku (kocicky, stoupanicko, korinky, sjezdicek, rychle pasaze, pasaze stredozapadem USA, posazavi... obcerstveni nad kytinem, hospodu na kocabe, cukrarnicku v pikovickach (vodacky :) plznicku v kamenaku (dole starous a opet vodacky).

    taky se to da prodlouzit o cestu zpatky z kamenaku do prahy, pripadne na se na ceste tam nemusi na brdy, ale pres zavist a deset brodu zahoranskeho potoka rovnou do ty davle.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha a blízké okolí

         

    Jezdíte někdo do Záhořanského údolí??? Pokud by bylo o víkendu nějak slušně, tak tam plánujem menší výlet.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2008
    Autor: Kik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha a blízké okolí

           

      Občas ano, brody jsou super ;-) Ale musí být teplo, což tento víkend asi moc nehrozí :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2008
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha a blízké okolí

             

        Tak prvotní plán na následující víkend se zrodil v kamarádově hlavě po prosluněné neděli - taky myslím, že bude hnusně a pršet (možná i sněžit), ale co, když ne tenhle, tak další víkend :)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2008
        Autor: Kik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024