reklama
Země: Česko Česko

Svaty Jan pod Skalou a okoli

Ahoj,
jezdim nekolikrat tydne trasu kolem SV.Jana pod Skalou a pomerne sirokem okoli ale nikde jsem tu nenasel recenzi nebo nekoho kdo tudy take jezdi, pritom potkavam "kolegu" cestou pomerne dost. Jezdim sam, takze tak trochu nuda zadny pokec cestou, potkam tady nekoho ???
diky za reakce

[ Zpět ]
Datum: 07.02.2008
Autor: paty666666
  • Re: Svaty Jan pod Skalou a okoli

         

    Ahoj,
    nekolikrat jsem tam tudy jel, je to perfektni MTB lokalita. Pokud si dobre pamatuju, jsou tam docela slusne krpaly, na kterych se muze clovek dle libosti odrovnat, pokud se snazi jet na temer plny vykon ;). Hlavne prave ten u Svateho Jana pod Skalou je myslim docela vyzivny.
    Dat to na jeden zatah vyzaduje velke premahani ;).
    Jezdil jsem to vetsinou z Radotina po cervene turisticke stezce nebo Modra, zluta kolem Ameriky + pak po cervene do Berouna.
    Bydlim ale v Chyni, takze to mam trochu z ruky, pokud se chci presunout po vlastni ose do Radotina z Chyne.
    Nekdy za lepsiho pocasi - hlavne az bude delsi den, bych si to ale klidne zopakoval.
    Spis ale jezdivam trochu severneji smerem na Krivoklatsko - Klicava - Krivoklat - Týřovice - ve Skryjích na zelenou - po modré na Leontýnský zámek - po červené do Hudlic, konečná v Berouně a zpátky jedu vlakem na Smíchov. To je taková slušná, skoro celodenní.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2008
    Autor: Kubajs
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svaty Jan pod Skalou a okoli

           

      To máš lepší tam jet horem z Chýně, směrem na mořinu..

      [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Svaty Jan pod Skalou a okoli

             

        To jo, ale ta červená turistická z Radotína je hodně dobrá a celkem drsná ;). Nebo ještě po modré z Černošic. Směrem na Mořinu to není tak záživné, musel bych navíc hodně po silnici.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2008
        Autor: Kubajs
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svaty Jan pod Skalou a okoli

           

      Do Chyne jezdim pro pivo do toho pivovaru a na jidlo, vyborne tam vari. Jinak z Chyne to mas nejlepsi zadem na Rudnou a do Lodenice a odtud je to uz kousek navic jedes podel Kacaku pomerne hezkou prirodou, da se lesem. Navic v Lodenicich za tou cementarnou kdyz se das do kopce je odbocka na polni cestu kudy se da dostat na kole az na tu skalu (kolem skanzenu apod)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (13 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024