reklama
Země: Česko Česko

Už někdo zkusil cyklobus z Dobřichovic?

Už jste někdo vyzkoušel přiblížení k Brdům pomocí cyklobusu z Dobřichovic???

[ Zpět ]
Datum: 11.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
  • Re: Už to někdo zkusil??

         

    Ne a zkouset nebudu. Vyjizdeni na vrchol je parada a tech 500m se nastoupa za chvili. Skoda prijit o takovy zazitek a vozit se jen tak zvrsku dolu mi prijde zbabele.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už to někdo zkusil??

           

      Znám partu lidí co zásadně lítají pouze z kopce dolů. Prý je to super, než se plahočit do kopce. Já k nim nepatřím, ale psali v novinách o otevření Brd a o tomto autobusu, tak jsem byl zvědavý, zda to někdo už zkusil???

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už to někdo zkusil??

             

        Já také znám disciplínu cyklistiky kdy se jezdí jen dolů. DH... Ale oni si to většinou vyšlapou pěšky nebo použijí lanovku. Na těch kolech se totiž normálně moc jezdit nedá ;-)

        Co se týče zoufalců, kteří se s normálními koly nechají vyvézt až nahoru a pak umí jezdit jen s kopce, tak bez komentáře... Prostě v tom nevidím žádnou logiku...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Už to někdo zkusil??

               

          S tou první částí moc nesouhlasím .. jasně, asi to není extra požitek, ale když má člověk fyzičku, tak na DH kole v pohodě na silnici do kopce ujede "turisťákovi" na silničce ... já osobně jsem měl zrovna v Brdech tuhle zkušenost, kdy jsem si v klídku frekvenčně šlapal nahoru ty serpentýny po asfaltu a nevlastní bratránek na 25kg DH bestii mě tlačil snad očima, protože tam neměl takhle lehké převody, nicméně se nezpotil zdaleka tak jako já, a když jsme vyjeli nahoru a vzali to po rovině přes kořeny, tak už jsem mu málem nestačil .... no a když došlo na sjezdy na druhé straně, tak už sem jen koukal jak mi mizí za obzorem hopsajíce pár metrů do výšky i do dálky a zároveň jsem koukal na cestu a přemýšlel, jak se nezabít :o))))

          [ Zpět ]
          Datum: 12.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Už to někdo zkusil??

                 

            O.K. Asi jsem měl tedy napsat, že většina na nich jinak než dolů nejezdí ;-) Stačí ? ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 12.04.2007
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už to někdo zkusil??

           

      :o) presne, sjet kopec umi kazdy....

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Už to někdo zkusil??

             

        Tady musím oponovat. Já raději jezdím do kopce. 8-) "Skopce" a ještě k tomu v terénu opravdu nemusím.8-(

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2007
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Už to někdo zkusil??

               

          tomu rozumím, totiž většina mých úrazů byla z kopce :-P a nějakou dobu po úrazu jsem vždy trpěla až úzkostí sjíždět, obzvlášť terén... ale na druhou stranu, v poslední době mě to baví, díky novým obzorům, které mi ukázalo moje kolo, stále víc ;-) až jsem nedávno svěřila vettemu, že mám obavy, abych nezačala inklinovat k DH ;-D

          [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2007
          Autor: cami
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Už to někdo zkusil??

               

          pozitivní zkušenosti na k tomu uzpůsobeném kole můžou změnit pohled k lepšímu stejně jako negativní zkušenosti na jakémkoli kole k horšímu...

          [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2007
          Autor: cami
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už to někdo zkusil??

         

    Vždyť Dobřichovice jsou už vlastně v Brdech. Jde jen o tu cestu nahoru na hřeben? Silničář se tam dostane pohodlně po silnici a biker (nebo i na trekingu) má k dispozici několik krásných lesních cest. Částečně bych pochopil někoho, kdo se chce dostat do Brd třeba z Prahy a cyklobus využije (a trasu Praha - Dobřichovice neujede - i když pro toho zrovna brdský hřeben není...), ale vyvézt se jen z Dobřichovic na kopec... je trochu zvláštní pojetí bikingu :-s

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už to někdo zkusil??

         

    Zkoušeli jsme. Jeli jsme z Řitky do Kytína a potom na kolech někudy nahoru a přes Skalku zpět do Řitky. Nevim jestli jsme měli tenkrát štěstí, ale autobus byl skoro prázdný, asi 5 - 10 kol, ochotnej řidič s pomocníkem, který pomáhal lidem s kolama do busu a na věšák. Nám to přišlo jako docela dobrá služba rekreačním cyklistům.

    Pro posměváčky :-P poznamenám, že to bylo v začátcích našeho opětovného zájmu o cyklistiku a že jsme byli šťastní (nešťastní) majitelé dvou ocelových kovadlin a 20 km byl pro nás celodenní výlet. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už to někdo zkusil??

           

      On to Los Rodeos přežil!:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už to někdo zkusil??

             

        Nepřátelé civilního letectví by se měli naučit řadit příspěvky a zjistit, že Los Rodeos je staré letiště a mezinárodní lety už létají na nové. o))))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už to někdo zkusil??

             

        Je dobrej, musí se nechat, je fakt dobrej. Já věděl že to zvládne. Měl mou plnou důvěru. To znamená abernathy, že je to otestovaný a my teď v klidu a pohodě můžeme letět na kanáry bez nervů. :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Už to někdo zkusil??

               

          A jak to vypadá, asi zase nadzvedával balík s kolem nártem, protože má dobrou náladu.:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2007
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Už to někdo zkusil??

                 

            Cha, srabi, mám nejlehčí kolo - letišní váha ukázala 11,3 kg i s krabicí a platilo to jako norma pro ostatní kola!o))) Nevíte jak se to má s letištěm LCA ? Potřebuji se prohřát,už to mám booknutý a potřebuji vědět hlavně jestli tam na cestu zpět balí kola do folií.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.04.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už to někdo zkusil??

         

    Jasný, že dosažení vrcholu autobusem je pro bikera ostuda (kór z D. do Br!!) . Ale "bikers are different" jsem někde četl. A musím sdělit čerstvou zkušenost z Tenerife. Po pěti dnech vorvaní jako koně jsme jako lahůdku vzali bus nahoru. Myslel jsem jak je to originální. U normální, běžné linky 348 v Puertu v 9.15 bylo už pět bikerů - němců a dva místňáci s bikerskýma helmama. Nádherně jsme poskládali všechna kola do zavazadlového prostoru a bus nás vyvezl 2000 výškových metrů. Pak už jen pár vlnek okolo tamního brda (dalo to skoro 1tis m stoupání) a hučeli jsme si to zpátky na 0. Paráda. Doporučuji jako oddech.Popis - v posledním VELO.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024