reklama
Země: Česko Česko

Pítka u cyklostezek

Ve Spáleném Poříčí ( Plzeň-jih) jsem narazil na náměstí na pítko. Ve vedru, jaké panovalo tou dobu, to bylo velice příjemné. Připomnělo mi ti dobu mého mládí, kdy na návsích a na nádražích bývaly pumpy s nápisem pitná voda. Přimlouval bych se, aby kromě budování cyklostezek se nezapomnělo ani na stavbu pítek. Obce mají stavbu vodovodu obvykle dotovanou, proč by z něj nemohli mít alespoň trochu užitku i přespolní.

[ Zpět ]
Datum: 14.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
  • Re: pitná voda

         

    Dobrý nápad, ale zapad :-) Takový pítka by měly být součástí každho pořádného cykloodpočivadla, jako to mají v Rakousku.
    Jenže... takový nápady jsou smetány ze stolu s protiargumentem, že přece není problém nabrat pitnou vodu u benzinky, pivo v hospodě, z pumpy na návsi, či vysomrovat od obyvatel. Nj, ale co když nejedu po dálnici ale v CHKO kde benzinky ani být nesmí, co když jsou pumpa nefunkční, či zamořená hnojivem z polí, pesticidy, splašky, co když nemám zámek, či peníze abych mohl zajít do hospody nebo obchodu, co když je noc, všecko zavřený a lidi venku žádní?

    Pak by se hodilo mít v mapě/GPSnavigaci zaznamenané veřejné zdroje pitné vody. Dobrý základ je http://www.estudanky.cz/uvod.html Bohužel tento seznam shromažďuje pouze PŘÍRODNÍ napajedla (prameny,studánky) a ani tak není kompletní. Kupříkladu na Loc: 49°14'6"N, 16°43'55"E je vyvrtaný pramen, sice jímaný vodárnou, ale udělali tam i pípu: http://img81.imageshack.us/img81/3253/dsc03537b...
    Jiný "výdejní stojan" připojený k vodovodu je v Rajhradicích na Loc: 49°4'34"N, 16°38'29"E
    Pokud znáte nějaké další, kdekoliv po republice, připište je pls sem, bude se to hodit až nastanou ta pravá letní vedra.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2009
    Autor: Smog
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      Na Křivoklátě (Amalíně) býval u hasičárny kohoutek s pitnou vodou. Už není. Starosta tvrdí, že placení vody jde z obecních peněz a že na to nemaj´.
      Pravda, jsou tam ještě tři pumpy, ale jedna s nepitnou vodou (a nyní nefunkční) a další dvě pěkně schované ...
      8-(

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2009
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pitná voda

             

        No tak si kup dezinfekční tablety a máš po problému.;-) Cyklotúristi ma začínaj připomínat rybářovu ženu z pohádky O zlaté rybce.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.07.2009
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pitná voda

               

          ta voda s tabletama, to musí být teda chuťovka :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2009
          Autor: vladaza
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pitná voda

                 

            No chuťovka to zrovna není, ale když organismus cyklotúristy vydrží bez vody jen dvě hodiny, jde o přežití.;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.07.2009
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: pitná voda

                   

              Jsi hodný, že na mě myslíš i o prázdninách ...
              8-)

              [ Zpět ]
              Datum: 27.07.2009
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      Už se mi stalo, že jsem musel koupit předraženou láhev balené vody, protože mi nechtěli natočit, že prý nemají pitnou ....

      Ale v horách si klidně vezmu vodu ze studánky ...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2009
      Autor: kolombo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      Urcite znas www.poi.cz

      Ja jsem to neprochazel, takze nevim zda tam neco je, ale treba by se tam neco naslo. A kdyz ne, mozna by stalo za to neco tam zacit...

      Za pitka bych se taky primlouval. Bylo by prijemne si dat studenou vodu a ne nejakou teplou brecku z plastove lahve. Driv to byvalo snad na kazdem namesti. A na vesnicich funkcni pumpy.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pitná voda

             

        Jsou tam ;-)
        http://www.poi.cz/index.php?poi=kateg1&t...

        Otázkou je jak moc ta databáze sedí...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2009
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pitná voda

               

          To se musi vyzkouset:-)
          Ale koukal jsem, ze zdroj je z webu estudanky.cz, takze by to mohlo slouzit.

          Ja obcas nejake body z poi pouzivam (zriceniny, zanikle osady, vrcholy...) a celkem v pohode.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.06.2009
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pitná voda

                 

            Na poi.cz jsou v kopírování z estudánek pozadu: 1314záznamů/1423záznamů. A nic dalšího už nemají, schválně si nech vyhledat heslo "voda", ani nemusí být pitná :-)
            Docela mě trápí bílá oblast na mapě studánek co je v okolí Svitav. Jel jsem tam s představou, že načepuju v Březové nad Svitavou, kde jsou silná prameniště minerální vody a se zlou jsem se potázal. Všecko zaplocený, zabetonovaný, zatrubněný a svedený do stáčírny. Příště zkusím Baldu na Loc: 49°40'44"N, 16°20'3"E údajně tam má být léčivý pramen.
            Ještě jsem si vzpoměl na výborné místečko s vodou lahodné chuti - v moravským krasu, u pokladen kde prodávají vstupenky do Sloupsko-Šošůvských jeskyní mají na betonovým podstavci vodovodní baterii Loc: 49°24'41"N, 16°44'18"E
            http://img132.imageshack.us/img132/6776...

            [ Zpět ]
            Datum: 28.06.2009
            Autor: Smog
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: pitná voda

                   

              Okres Svitavy už má další praporek :-)
              http://www.estudanky.cz/studanka-1621-detail.html
              Našel jsem a zaměřil ten pramen u lázní Balda. Ačkoliv jsem čekal minerálku nahořklé chuti, tak voda z něj je překvapivě dobrá. Možná má ty zázračné účinky co se jí přisuzují, možná jenom působí jako ionťák, každopádně únavu zahnala.

              [ Zpět ]
              Datum: 26.07.2009
              Autor: Smog
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pitná voda

                 

            Tak v GPS to už naládované mám, teď to jenom jet ověřit i do terénu :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.07.2009
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      Třeba v Lednici na náměstí, hned vedle kašny, je taky pítko. Je to dost turisticky frekventované misto, tak je asi dost využívané.
      Já tam bral vodu dneska v poledne. -).

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2009
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pitná voda

             

        Nalezeno, vyzkoušeno, potvrzeno. Díky za tip :-)
        Loc: 52°33'7.76"N 13°24'40.92"E
        http://img692.imageshack.us/i/vselednice.jpg/

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2009
        Autor: Smog
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pitná voda

               

          ale prd, tam není Lednice, ledatak lední medvědi, správně má být:
          Loc: 48°48'0.78"N 16°48'15.49"E

          [ Zpět ]
          Datum: 16.11.2009
          Autor: Smog
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pitná voda

                 

            V Berlíně je taky hezky... Ale je to trošku z ruky (z hlediska doplnění bidonu vodou)... :-))

            [ Zpět ]
            Datum: 16.11.2009
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: pitná voda

                   

              Záleží na úhlu pohledu. Já mám do Berlína blíž než do Lednice, navíc od nás vede do Berlína cyklotrasa, zatímco do Lednice ne. :)

              [ Zpět ]
              Datum: 17.11.2009
              Autor: petrp
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      U nás ve Vilémově je pitná voda tady Loc: 50°59'33.542"N, 14°19'50.826"E
      Je to přepad z pramene, dobré vody má vždycky dost.
      Zato "zázračná studánka" u kostela má vodu mizernou. :(
      Ve Velkém Šenově Vietnamci spolu s rekonstrukcí obchoďáku udělali i stojan s napojením na vodovod tady:
      Loc: 50°59'29.783"N, 14°22'41.553"E
      Ve Šluknově je vydatný pramen pitné vody zde: Loc: 51°0'7.928"N, 14°26'37.775"E

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2009
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pitná voda

             

        Když vidím svůj starý příspěvěk. Ještě je ve Vilémově přepad kvalitní vody ze studny tady: Loc: 50°59'17.983"N, 14°20'20.068"E

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    To že se běžně nedá na venkově sehnat pitná voda mne také mrzí. Pumpy na návsích byly zrušeny, nefungují nebo z nich teče špinavá kalná voda. Při hledání nějaké vody vždycky vzpomínám na sever Itálie kde byla nějaká kašnička nebo kohoutek prakticky v každé vesnici na návsi nebo u kostela. Zřejmě vzpomínka na římské doby; kam Římané přišli, jako první vybudovali vodovod.
    Jinak vím o pár studánkách, pumpa s pitnou vodou je například na náměstí v Kněžmostě, před nedávnem jsem tankoval vodu kdesi mezi Mnichovým Hradištěm a Českým Dubem...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2009
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    To by bylo super ;-)

    Jako cyklistu mne to az tak moc nebere - vetsinou vezu dost vlastni vody na zadech. Ale posledni dobou beham delsi trasy a pri behu bych tohle opravdu ocenil.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2009
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    Po hezké a pohodové cestě jsme také narazili na vodu a dál už to na kole nešlo, takže jsme se opláchli a napili docela dobré vody.
    Nebyla to sice pramenitá voda, ale zato ji bylo celkem dost a měla příjemně osvěžující teplotu :-)
    http://leleknakole.rajce.idnes.cz/pitna_voda/
    a najdete to celkem snadno: N47 05.757 E12 13.834

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      Dělá mi strašnou radost, že jsem to podle těch čísel našel o))). Asi si taky koupím gps až budu velkej.

      Na kole to dál šlo !

      Buďto malinko couvnout dolů a dát se jako západně na Krimelltauern pass.
      http://www.schymik.de/passdb/index.php?id=37...
      To mám splněný. Je to fantastický místo pro překonání hlavního hřebene do Itíálie (na Achental) .A na Googlu je tam vyfoceno jako symbol kolo na to se podívej najdeš to kus od Vašeho místa na hranici (žlutá čára) .

      Teoreticky jste mohli pokračovat i dál (když už jste odbočku na Krimelltauern pass minuli) a dostat se přes hřeben na Birnlucke, někteří bikeři to dělají, ale je to cesta "nur fur geubte".

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pitná voda

             

        Jo teprv teď koukám, že Schymik uvádí, že Birnlucke je jednodušší než Krimellltauern. Tak opravuji, jednodušší jste to měli pokračovat rovně (prý !), pokud byste ovšem 100% věřili Schymikovi. o))))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.08.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pitná voda

             

        Dík za inspiraci a až se jednou zbavím blatníků, brašny a nosiče :-), tak to snad jednou tamtudy do Itálie dám, ale na takovémhle kole to opravdu dál nešlo i když tam byl se mnou dost šikovný "mechanik", tak naši odměnou bylo příjemné posezení a do Itálie jsme to dali trochu jinudy, tu cestu nemůžeš znát, je moc hladká, dobře asfaltovaná a žádné šutry :-))

        http://leleknakole.rajce.idnes.cz/udoli_Krim/

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    Jako v pohádce jsem si připadal na severu Itálie kde byla veřejně přístupná pitná voda v každé vesnici. Tady je to bída, pumpy na návsích pokud vůbec existujou jsou buď nefunkční nebo opatřené alespoň cedulkou "Nepitná voda" (což se dá mnohdy číst jako "nechce se nám dávat peníze za rozbor"). Z jedné takové jsem naplnil lahev a zase jsem ji vylil protože voda byla už na pohled kalná. V okolí Mladé Boleslavi vím jenom o dvou místech kde se dá natočit do lahve pitná voda - na náměstí v Kněžmostě a potom kdesi severně od Mnichova Hradiště, tuším že v Sezemicích.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2009
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      jj, ta Itálie byla ohledně vody opravdu jak pohádka

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2009
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    Tak to já taky přispěju svojí troškou: v Říčanech na náměstí je už nejmíň 10 roků pítko, které má naprosto dokonalou podobu cca 1,2 m dlouhého pánského přirození. Lidi si tam dávaj sraz "u ču....a", tohle se fakt povedlo :-))).

    Ale když jsem narazil na ten falický symbol - dost děsně na mě působí pomník na leteckou bitvu 2. světové války v Jindřichově Hradci dole u Vajgaru - tohle lze chápat úplně stejně, nějak důstojně to nepůsobí...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2009
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      podle chuti i podle toho co vím, tak nic úžasnýho neteče. Je tam klasická městská chlorovaná sr...a, ale ten tvar je dokonalej, to je pravda :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      Nemate nekdo fotku jednohu nebo druheho?

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2009
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    Dneska ten hic byl dost děsnej, každou chvíli jsem se díval kde bych dočepoval, takže tu mám k obecnému užitku pár dalších míst, kde se můžem napít, zchladit, opláchnout

    Kutná Hora-Palackého nám. N49°56'57" E15°16'7"
    http://yfrog.com/edvodnistojankutnahoraj

    Pardubice-Smetanovo nám. N50°2'13" E15°46'38"
    http://yfrog.com/4rvodnistojanpardubicej

    Vysoké Mýto-nám.Přemysla Otakara N49°57'12" E16°9'36"
    http://yfrog.com/5jpitkovysokemytoj

    Čistá -u autobusové zastávky N49°49'30" E16°19'55"
    http://yfrog.com/c9vodnstojanistj

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2009
    Autor: Smog
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    Taky mě to zajímá a můžu připsat pár dalších postřehů. O té lednické na náměstí jsem nevěděl, předtím jsem tankoval ne moc chutnou z pramene u Růžového rybníka.
    Oněhdy jsem marne sháněl kapku vody ve Valticích. Pak mě napadlo, že na každém hřbitově je voda. Alespoň na zchlazení hlavy, když nic jiného. Kupodivu ale mají pitnou, je tam několik \"výdejních stojanů\" z místního vodovodu.
    V Břeclavi (Loc: 48°45\'46.755\"N, 16°52\'14.613\"E) je jediný zdroj u Kančí obory,je velmi dobrá i pro kojence :))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel-pgnext)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pitná voda

           

      hřbitovy bývají na cestách celkem spolehlivé. U nás je často označená jako nepitná, ale v německu, Itáli či Rakousku to bylo celkem spolehlivé=> Větší hřbitov=pitná voda.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    I v malých obcích v Rakousku jsem narazil na označené obecní záchody s normálně pitnou vodou, většinou byly u nějaké místní sámošky

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    veselou zkušenost mám s minerální vodou z Poděbrad od zámku, napřed jsem tam jednu láhev vypil ( je to tak deset let) a pak si natočil druhou. No a za Sadskou je takový docela dlouhý, všeobecně holý pole ke Hradištku a Kersku, bylo jaro všude maximálno ozimy po kotníky a tak jsem to k prvním hustším stromům vydržel .. ale jen tak tak :-))))))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    mě docela vyhovují veřejné prodejní automaty ... chce to jen mít pár drobných

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pitná voda

         

    Blíží se zima, kvůli čemuž obce ty výtokové stojany postupně odpojují. Například v Bučovicích už mají zazimováno, místo ventilu našroubovali zátku, snad aby se nikdo nemohl pokusit tu vodu vysávat :-) Fotka je ještě z léta.
    Loc: 49°9'1.62"N 17°0'10.09"E
    http://img252.imageshack.us/i/vsebucovices.jpg/
    Naštěstí jsou poblíž Marefy, tam ještě funguje stojan před domkem na východním konci.
    Loc: 49°8'47.94"N 16°58'32.87"E
    Ten používám dost, protože ve Slavkově nic není, a Hrušky stojan sice mají ale řešený svérázně:
    http://img5.imageshack.us/i/vsehrusky.jpg/

    V Osvětimanech mají kromě stojanu Loc: 49°3'20.97"N 17°14'58.51"E i mlíčkomat :-)
    http://img5.imageshack.us/i/milckomatosvetimany...
    Loc: 49°3'16.75"N E17°15'3.94"E

    Pak co si ještě vzpomínám, jsem viděl vodní čerpací stanice v obci
    Bratčice Loc: 49°3'53.28"N 16°31'22.15"E
    a v Tyršově sadu Loc: 49°12'8.92"N 16°36'7.76"E ale už odpojenou
    http://img694.imageshack.us/i/vsetyrsuvsad.jpg/
    Loc: 49°7'47.12"N 16°50'9.86"E

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2009
    Autor: Smog
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

419 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024