reklama
Země: Česko Česko

Šumava - Železnorudsko - silniční kolo

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, jestli je asfaltový povrch od Černého jezera k hraničnímu přechodu Svatá Kateřina. Jedná se o trasu "Stezka Českem, via Czechia - jižní" (2055, EV13). Před asi deseti lety jsme tam byli pěšky, a myslím, že cesta byla asfaltka. Na mapy.cz to trasu pro silniční kolo vede kvůli krátkému úseku po silnici (vynechá to krátký úsek), ale může to být chyba. Jednou nám to ukázalo cestu vhodnou pro silniční kolo, a jednalo se o kamenitou cestu, jindy zase krásný asfalt a prý tudy silnička neprojede. Pokud někdo víte, jaký povrch mají šumavské lesní cesty od Špičáku kolem Hamer po Nýrsko, budu rád za každou zprávu. Možná mi tím zachráníte život a přítelkyně zůstane na svobodě ???? Děkuji a ať vám to jezdí! ????????

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.01.2024
Autor: Honnzik
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

(CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

(CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

(CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…

Hledám: Seniorský pár,

07.02.2024
který by s námi chtěl podnikat výpravy po cyklostezskách doma i v okolních zemích.

Hledám: v lete k mori

22.01.2024
1.7-14.7 z cech k mori jadran,alpe-adria,z ceskych budejovic do grada italia,zpet auto nebo bus jsme 2 kluci a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (5 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023