reklama
Země: Česko Česko

2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

Dovoluji si vložit další díl nekonečného seriálu o krásách naší vlasti viděné ze stupátek dvou malých koloběžek.

https://marin7.rajce.idnes.cz/2021_7_Hezky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.09.2021
Autor: Marin7
  • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

         

    Paráda, připomnělo mi to naše pěší putování po Krušných horách. Ale my jsme se v podstatě vyhýbali civilizaci (rozuměj městům). Obdivuju to vaše putování na kolobkách s batohem na zádech. A soudě podle fokek v mnoha případech i s kolobkou na zádech :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2021
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

           

      Díky a máš pravdu, koloběžky často nosíme v ruce. Proto se taky hodí, že jsou malé. A navíc i levné, abychom se o ně nemuseli starat, zamykat je. Na konci etapy je hodíme do křoví, kde na nás čekají do příště. :-)

      Městům se nevyhýbáme záměrně, protože nás zajímají taky. I elektrárny. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2021
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

             

        No jo, exkurze do elektrárny může být zajímavá. Třeba někdy vezmu vnoučata a pojedem se taky podívat :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2021
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

             

        Elektrárny mě také zajímají. Ale nikdy mě nenapadne se dopředu podívat, zda-li se nedá dostat dovnitř. Takže třeba ty Tušimice jsem minul.

        Moc nechápu, jak se dokážete vejít do dvou batohů. Ještě by to chtělo jednu sérii s nafoceným obsahem. :)

        Na mnohých místech z vaší cesty jsem už byl a přesto člověk pořád vidí, kam se ještě má podívat. Faktem je to, že s lacinou koloběžkou a batohem na zádech jdou některé věci snáze než s drahým kolem a brašnami.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.09.2021
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

               

          Pro mne to taky znamená, že se do Krušnejch a Podkrušnohoří budu muset zase podívat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.09.2021
          Autor: john
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

                 

            Ted jsem se dival na profi fotky zkuseneho fotografa. Mel tam nekolik galerii a temer vsechny mista jsem znal z kolobezky.

            Rikal jsem si, jak je mozne, ze jsem nevedel, ze je tam jeste k videni mnoho dalsiho? Jsem z toho smutny, protoze jsou to mista od Ostravy vzdalena a tezko se tam budu nekdy vracet. :-(

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.09.2021
            Autor: Marin7
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

               

          My uz davno obsah batohu neresime. Terezky se zeptam, jestli toho a toho dne jedeme a pripomenu ji, at si zabali uzlicek. :-)

          Pred Maltou jsem to neudelal a balila na posledni chvili. Misto karimatky si vzala plastenku podobne barvy a to byl trochu problem.

          Vlastne neslo ani tak o to, ze by si balila na posledni chvili, ale hlavne ji to bylo jedno. :-)

          A ja se drzim zvyku a neberu sebou blbosti. Jde mi spise o poradek v batohu, nez o vahu. Vzdycky kdyz neco v batohu hledam, mam chut polovinu veci vyhazet. Takze zadne varice ani kotliky. :-)

          A pro kolobezky plati to same. Cim mene zeleza, tim lepe.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.09.2021
          Autor: Marin7
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

         

    Moc pěkné (nejen Krušné hory, ale celé putování na koloběžkách). Jak plánujete trasu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2021
    Autor: karel-ufon
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

           

      Trasu planuju asi stejne dlouho, jak dlouho jedeme. Takze kdyz jsme venku tyden, tyden sedim u pocitace a hledam.

      U nekterych mist vim dopredu, ze je chci videt. Uz jsem o nich nekde slysel. Treba v Toulkach ceskou minulosti, nebo jinde. Nebo vim, ze Terezka ma rada zviratka, tak jdeme do vsech ZOO po trase. :-)

      A zbytek mi napovi net, treba mapy.cz nebo kudyznudy.cz. Na mapach se dobre planuje a exportuje trasa do navigace. A taky se stavujeme do infocenter. A mluvime s mistnimi. Ne o mistnich atrakcich, ale jen tak, jak si tam zijou. A pri te prilezitosti casto zmenime trasu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2021
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

         

    Velmi hezké :-)
    Jenom mi pořád neleze do hlavy, že to jezdíte na těch malých kolečkách. Já to zkoušel taky, ale prostě mi to nešlo.
    Před časem jsem také koupil koloběžku, kola 26/20, úzké pláště, vysloveně na intenzivní "koloběh" po asfaltovém cca 22 km dlouhém okruhu tady u nás v Posázaví. Dávám to jako doplňující pohyb k mé cyklistice, která stále - samozřejmě! - u mě převažuje. Je to mnohem intenzivnější pohyb než na tom kole: po dvoustovce na kole jsem naprosto ok, po té dvacítce na koloběžce se rozhoduju, jestli mám umřít hned nebo až za chvíli :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2021
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2021/7 Hezky česky na koloběžce - Krušné hory

           

      Kvalitu kolobezek vubec neresime. Jdeme proste pesky a kolobezky mame jen proto, abysme se obcas svezli. Po rovine nebo z kopce.

      Nikam nespechame, takze zadnou rychlost nepotrebujeme. Po zkusenostech z kola toho vidime daleko vice a ve vetsi pohode.

      Na druhou stranu jsou mista ve svete, kde toho k videni moc neni a jde spise o to, dostat se co nejdrive z bodu A do bodu B. Zvlaste kdyz prsi nebo mrzne. Napada me treba cesta na vrakoviste ve Svedsku. Tam se zase hodi vice kolo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2021
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024