reklama
Země: Česko Česko

2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

Opět jsem popojel na koloběžce na cestě kolem republiky:

https://marin7.rajce.idnes.cz/2020_10_Hezky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.11.2020
Autor: Marin7
  • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

         

    Obyčejná krása (je o úhlu pohledu)
    Kde´s básníku nechal Terezku, svoji souputnici?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2020
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

           

      Terezka už se vzpírá. Jsem ji rozmlsal zahraničím, tak ji Česko už nevoní. A hlavně se bojí zimy. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2020
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

         

    Moc pěkné fotky. Ti ukradli během cesty kolobrndu???, jsem pochopil, že ráno už nebyla u stanu, kdes ji večer nechal...jak jsi pokračoval dále, pěšky? Zkoušel jsi ji najít, tu kolobrndu? Nebo jak toto dopadlo???

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2020
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

           

      Jo, ukradli ji. Na stém kilometru a zároveň nanejsevernějším bodu ČR.

      Nejdříve jsem ji dlouho vláčel lesem, kde nebyla žádná rozumná cesta. A blížil se večer.

      Pak jsem se dostal 1600 metrů od severního bodu a chtěl jsem se stejnou cestou vrátit. Tak jsem kolobrndu rychle hodil do křoví a ani jsem se nepodíval, jestli nevyčuhuje a kde to vlastně je.

      No a pak jsem se večer vrátil a byla pryč. Vlastně jsem si ani nebyl jistý, kam jsem ji hodil. Tak jsem ji hledal hodinu večer a hodinu ráno.

      Nenašel jsem ji, takže jsem pokračoval pěšky, mohlo to být dalších 80 km.

      Je pryč a levná zrovna nebyla, stála 3800,- :-(

      Cestou zpátky mi ještě chcíplo auto, naštěstí až 70 km před cílem. Takže ještě odtah. Ale je po něm, nejspíše už se nevyplatí oprava.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2020
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

             

        Tak to je tedy pořádně dvojitý pech...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2020
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

             

        Až teď to čtu. Tak snad sis to vybral na hodně dlouho.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

             

        Na to je dobré si v turistické navigaci nebo v telefonu uložit bod na kterém jsem něco nechal. Při návratu se to lépe hledá

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.11.2020
        Autor: zprazak
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

         

    Pěkný, díky.

    Ten militarista v Heřmanicích má techniky pro malou armádu a to ještě neni vidět ty houfnice a rakety pod přístřešky. Divim se, že mu v bazénku neplave nějaký ten kapesní křižník :o)
    https://mapy.cz/zakladni?x=14.7290321&y=50...

    Ještě žes byl až po sezóně, jinak by tě určitě strážci vyhmátli při "táboření", určitě to byla klidová (první) zóna :o)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2020
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

           

      Jsem čekal, že po mě ten fanoušek do zbraní půjde, když mě uvidí fotit. :-)

      Jinak asi cestou překračuju všelijaké nařízení, ale příliš se o to nezajímám. Asi bych měl sedět doma, nevycházet, netábořit v zakázaných oblastech a nepřekračovat hranici do Německa. Ale nemám ani rádio, ani televizi, takže o tom pořádně ani nevím. :-)

      Co by asi naši mocipáni dělali, kdyby většina lidí tyto přístroje taky neměla? Jak by je ovládali? Pokud přes net, tak ať mi ho platí. :-)

      Jednomu můžou dát pokutu a zadupat ho do země, samozřejmě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2020
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

         

    Fotky jak z kalendáře. Krásný podzimní výjezd.
    Jen škoda té koloběžky, ale na druhou stranu už víš, o co napsat Ježíškovi :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

           

      Snad aspoň ještě někomu poslouží a neskončí někde ve šrotu.

      A pro mě je to poučení, že si mám kupovat normální koloběžky z Lídlu za pár korun. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2020
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

             

        Buď takhle, nebo si trochu víc hlídat způsob odkládání. Pokud svá vozidla nebo příbytky nabízíš ráno před odletem z dalekých krajin k odběru, tak jen volně vystavit u cesty s přáním a odkazem na své fotky aby šťastný nový majitel viděl co všechno to jeho kolo nebo stan už zažily, jestli ale plánuješ znovu použít tak pořádně zahrabat a roštím zamaskovat :-).
        Když já někde v lese někdy i na víc jak den nechávám Čerta, tak jedině tak, že nehrozí že by ho tam za celý rok někdo kdy našel, jediné čeho se tak bojím je, že sám zapomenu kam jsem ho schoval :-).

        Jinak fotky parádní jako vždy – takové pískovce a skalní hrady v hlubokých lesích, takové tu v království nemáme :-(.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

         

    Pěkné putování po Česku a hlavně krásné fotky!!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2020
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

         

    Docela mě ta ukradená koloběžka překvapuje. Nečekal bych to v tomhle místě.
    K popisu fotky "asi bývalá signálka". Není to bývalá signálka, ta vedla jinudy, nejspíš poslední viditelné zbytky jsou tahle cesta:
    https://mapy.cz/s/cukajecafu

    To co máš na fotce je historická cesta. Přeci jen byl šluknovský výběžek nejhustěji osídlenou oblastí Rakouska - Uherska, tak těch cest tady bylo spousta.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2020
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

           

      Diky za tyhle informace.

      Krádež jsem v téhle oblasti taky nečekal. Ale pořád je malá šance, že jsem jelito a koloběžku jsem jenom nenašel.

      Beru to jako takové příběhy z křižovatek. Hodně veci mi projde a jedna ne. To o je dobre skore.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2020
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

             

        Hele já jsem v téhle oblasti přišla o kolo. Na Dýmníku u Rumburka. Já ale svého zloděje znám a dost dlouho mi škodu splácel.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

               

          Ale místo, kde si přišla o kolo ty a tohle místo se od sebe liší asi jako Václavák od údolí Zákolanského potoka. Když jsem to vyprávěl, tak se vlastně všichni posluchači divili, že tam ta koloběžka nezůstala.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.11.2020
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 2020/10 Hezky česky na koloběžce - České Švýcarsko

                 

            Ano, je to od sebe docela daleko, ale co ty víš, kam si pan Bartoš vyšel na výlet :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.11.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024